Czech Republic - LCM 50m - long-term-tables
Tabulky dlouhodobé - výkony od roku 1984-2013 - dlouhý bazén 50m - muži
Czech Masters TOP 10 - LCM bazén 50m - All time (1984 to 2013) - men
<ženy/women>
50m v.zp. muži - free men
VS - 20
1 Burian Michal 1981 SCPAP 2004 00:26:51
2 Šatra Jan 1985 SlPl 2004 00:26:57
3 Mihula Jiří 1979 NePK 2003 00:26:60
4 Škanta Pavel 1983 NePK 2005 00:26:91
5 Janovský Jiří 1988 AŠMB 2010 00:27:16
6 Vokatý Petr 1983 MedKl 2006 00:27:40
7 Pražák Radek 1980 SPKLi 2003 00:27:43
8 Šetek Štěpán 1990 NepM 2013 00:27:46
9 Brožek Jakub 1981 USK 2003 00:27:51
10 Michalík Michal 1980 SlPl 2003 00:27:56
VS - 25
1 Havlíček Vlastimil 1972 SlPl 2000 00:23:49
2 Mikula Jiří 1972 SlPl 1997 00:24:37
3 Proněk Jarmil 1966 UnBr 1992 00:24:78
4 Jirmus Jiří 1961 KIN 1989 00:25:19
5 Krejčí Petr 1971 Olymp 1997 00:25:23
6 Horáček Jakub 1984 UnBr 2013 00:25:25
7 Harnol Lukáš 1984 SwpP 2012 00:25:31
8 Kollors Petr 1957 PFPl 1985 00:25:35
9 Mikula Roman 1957 UnOl 1984 00:25:53
10 Merlberg Jarl-Inge 1970 SCPAP 1999 00:25:61
VS - 30
1 Havlíček Vlastimil 1972 SlPl 2005 00:24:70
2 Proněk Jarmil 1966 UnBr 1996 00:24:84
3 Steinbauer Vojtěch 1980 UnBr 2013 00:24:90
4 Mikula Jiří 1972 SlPl 2002 00:24:93
5 Pokorný Petr 1983 SwpPr 2013 00:24:94
6 Čejka Vilém 1952 Zlín 1985 00:25:59
7 Ovsjannikov Milan 1966 SlPl 1997 00:25:69
8 Aišman Miloš 1970 SlPl 2001 00:25:70
9 Burian Luděk 1964 SCPAP 1998 00:26:10
10 Šíp Jiří 1973 PKZá 2004 00:26:15
VS - 35
1 Proněk Jarmil 1966 UnBr 2005 00:25:17
2 Gregor Petr 1973 SwpPr 2011 00:25:47
3 Burian Luděk 1964 SCPAP 2001 00:25:99
4 Čejka Vilém 1952 Zlín 1989 00:26:10
5 Hrouda Milan 1953 Boh 1989 00:26:10
6 Čambor Milan 1961 MoP 1997 00:26:49
7 Braum Zdeněk 1971 BaSok 2007 00:26:86
8 Bartůšek Stanislav 1961 SChÚ 1997 00:26:99
9 Fuxa Jiří 1957 JPK 1992 00:27:02
10 Vostatek Michal 1964 Boh 2001 00:27:06
VS - 40
1 Havlíček Vlastimil 1972 SlPl 2012 00:24:95
2 Proněk Jarmil 1966 UnBr 2006 00:25:21
3 Čejka Vilém 1952 Zlín 1996 00:25:85
4 Bareš Michal 1959 Boh 2001 00:26:10
5 Burian Luděk 1964 SCPAP 2005 00:26:45
6 Machek Daniel 1959 Olymp 2001 00:26:47
7 Šlechta Rostislav 1962 NepM 2005 00:26:61
8 Hrouda Milan 1953 Boh 1997 00:26:67
9 Vostatek Michal 1964 Boh 2004 00:26:77
10 Fuxa Jiří 1957 JPK 2001 00:26:80
VS - 45
1 Čejka Vilém 1952 Zlín 1997 00:26:18
2 Šlechta Rostislav 1962 NepM 2008 00:26:30
3 Fuxa Jiří 1957 JPK 2002 00:26:38
4 Bareš Michal 1959 Boh 2004 00:26:55
5 Krenek Andrew 1964 Boh 2009 00:26:96
6 Machek Daniel 1959 Olymp 2004 00:27:03
7 Mašata Václav 1958 SlPl 2005 00:27:51
8 Vostatek Michal 1964 Boh 2011 00:27:65
9 Lukášek Petr 1964 ČACR 2009 00:27:78
10 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 1990 00:28:00
VS - 50
1 Machek Daniel 1959 Olymp 2009 00:26:42
2 Fuxa Jiří 1957 JPK 2009 00:27:05
3 Bareš Michal 1959 Boh 2011 00:27:34
4 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 1997 00:28:10
5 Braník Juraj 1946 Boh 1996 00:28:30
6 Valtr Václav 1956 SChÚ 2008 00:28:62
7 Machek Michal 1959 NepM 2009 00:28:72
8 Kolář Zdenek 1952 NepM 2005 00:28:76
9 Sobolík Václav 1947 SChÚ 1997 00:29:25
10 Čermák Karel 1951 PVKBr 2005 00:29:32
VS - 55
1 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 1999 00:27:88
2 Fuxa Jiří 1957 JPK 2013 00:28:15
3 Pokorný František 1941 PVKBr 1999 00:29:11
4 Braník Juraj 1946 Boh 2001 00:29:60
5 Shejbal Jiří 1952 PVKBr 2007 00:29:75
6 Čermák Karel 1951 PVKBr 2010 00:29:80
7 Kalhous Jiří 1945 SCPAP 2004 00:29:80
8 Kolář Zdenek 1952 NepM 2009 00:29:84
9 Sobolík Václav 1947 SChÚ 2005 00:30:30
10 Valtr Václav 1956 SChÚ 2012 00:30:31
VS - 60
1 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 2005 00:28:65
2 Pokorný František 1941 PVKBr 2001 00:29:96
3 Čermák Karel 1951 PVKBr 2012 00:30:03
4 Vagner Jindřich 1943 Boh 2007 00:30:19
5 Braník Juraj 1946 Boh 2006 00:30:46
6 Vatrt Dušan 1943 SChÚ 2003 00:30:80
7 Vladyka Milan 1951 RPl 2012 00:30:83
8 Shejbal Jiří 1952 PVKBr 2012 00:31:22
9 Rychtařík Antonín 1937 Boh 1997 00:31:71
10 Protschke Vilém 1946 SChÚ 2007 00:31:72
VS - 65
1 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 2009 00:28:56
2 Vagner Jindřich 1943 Boh 2009 00:29:21
3 Pokorný František 1941 PVKBr 2006 00:29:83
4 Braník Juraj 1946 Boh 2011 00:31:27
5 Holas Jindřich 1947 SChÚ 2012 00:32:04
6 Minařík Petr 1946 SMZl 2012 00:32:72
7 Vatrt Dušan 1943 SChÚ 2009 00:33:01
8 Špaček Václav 1943 SChÚ 2008 00:33:05
9 Jansa Vlastimil 1934 SChÚ 1999 00:33:07
10 Preisler Eda 1932 Boh 1997 00:33:07
VS - 70
1 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 2013 00:29:76
2 Vagner Jindřich 1943 Boh 2013 00:30:40
3 Pokorný František 1941 PVKBr 2011 00:30:89
4 Ziegler Jan 1925 PVKBr 1997 00:34:98
5 Hofer Zdeněk 1932 Boh 2003 00:35:30
6 Svozil Vítězslav 1933 KomBr 2003 00:35:60
7 Macík Ladislav 1931 PVKBr 2001 00:35:80
8 Špaček Václav 1943 SChÚ 2013 00:35:97
9 Pavlík Oldřich 1935 SlPl 2005 00:36:26
10 Kasalický Václav 1922 SChÚ 1993 00:36:30
VS - 75
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 2001 00:37:16
2 Kasalický Václav 1922 SChÚ 1998 00:37:75
3 Motyčka Jaroslav 1929 UnBr 2005 00:39:58
4 Hofer Zdeněk 1932 Boh 2009 00:39:62
5 Jukl Zdenek 1937 SChÚ 2013 00:39:73
6 Jansa Vlastimil 1934 SChÚ 2009 00:40:96
7 Totter Miroslav 1914 ASMB 1990 00:41:80
8 Musil Josef 1920 SChÚ 1995 00:45:68
9 Gryc Zdeněk 1934 JPK 2012 00:47:16
10 Pavlík Miroslav 1936 Boh 2012 00:47:18
VS - 80
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 2006 00:38:07
2 Kasalický Václav 1922 SChÚ 2003 00:42:12
3 Hofer Zdeněk 1932 Boh 2013 00:48:95
4 Liška Jaroslav 1922 SokKo 2004 00:53:06
5 Purš Jiří 1926 PVKBr 2008 01:01:67
6 Zika Jaroslav 1922 SlPl 2005 01:06:49
VS - 85
1 Liška Jaroslav 1922 SokKo 2007 00:58:62
2 Karpíšek Jaroslav 1906 SChÚ 1994 01:24:90
3 Hrdina Jiří 1909 IPSKr 1994 01:56:30
VS - 90
1 Karpíšek Jaroslav 1906 SChÚ 1996 01:43:61
100m v.zp. muži - free men
VS - 20
1 Janovský Jiří 1988 AŠMB 2010 00:58:09
2 Burian Michal 1981 SCPAP 2004 00:59:35
3 Šatra Jan 1985 SlPl 2005 00:59:35
4 Lechner Jakub 1986 PKStR 2008 00:59:72
5 Šetek Štěpán 1990 NepM 2013 00:59:79
6 Vokatý Petr 1983 MedKl 2006 01:04:00
7 Brožek Jakub 1981 USK 2004 01:04:75
8 Braz Armando 1987 RPl 2009 01:06:92
9 Lesage Milan 1979 PKMČL 2003 01:07:24
10 Zudor Pavel 1985 NePK 2005 01:10:91
VS - 25
1 Mikula Jiří 1972 SlPl 1997 00:53:35
2 Merlberg Jarl-Inge 1970 SCPAP 1999 00:54:88
3 Horáček Jakub 1984 UnBr 2013 00:55:05
4 Harnol Lukáš 1984 SwpP 2012 00:56:17
5 Burian Luděk 1964 SCPAP 1992 00:56:30
6 Horna Ondřej 1965 KSPK 1990 00:56:60
7 Lipavský Jan 1975 SCPAP 2000 00:56:81
8 Sahula Jakub 1980 SpŠ 2007 00:56:83
9 Veselý Petr 1973 Zlín 1998 00:56:90
10 Dvořák Martin 1960 Boh 1986 00:57:10
VS - 30
1 Mikula Jiří 1972 SlPl 2002 00:54:38
2 Šraut Bohumír 1975 KomBr 2009 00:55:25
3 Aišman Miloš 1970 SlPl 2002 00:55:54
4 Burian Luděk 1964 SCPAP 1996 00:56:57
5 Ovsjannikov Milan 1966 SlPl 1997 00:57:15
6 Veselý Petr 1973 Zlín 2004 00:57:46
7 Dulanský Petr 1970 SChÚ 2003 00:58:00
8 Horna Ondřej 1965 KSPK 1995 00:58:29
9 Škoch Jan 1978 Boh 2012 00:58:34
10 Šíp Jiří 1973 PKZá 2005 00:59:12
VS - 35
1 Gregor Petr 1973 SwpPr 2011 00:54:82
2 Čejka Vilém 1952 Zlín 1989 00:56:30
3 Burian Luděk 1964 SCPAP 2000 00:57:04
4 Proněk Jarmil 1966 UnBr 2005 00:57:52
5 Machek Daniel 1959 Olymp 1997 00:57:80
6 Hrouda Milan 1953 Boh 1988 00:58:40
7 Obr Pavel 1967 KVVs 2003 01:00:19
8 Soukup Petr 1967 SKPPr 2003 01:00:40
9 Vostatek Michal 1964 Boh 2001 01:00:97
10 Lelek Jiří 1975 SCPAP 2010 01:01:05
VS - 40
1 Gregor Petr 1973 SwpPr 2013 00:55:16
2 Čejka Vilém 1952 Zlín 1996 00:56:25
3 Bareš Michal 1959 Boh 2000 00:56:77
4 Machek Daniel 1959 Olymp 2000 00:57:10
5 Seeman Tomáš 1969 USK 2010 00:58:30
6 Obr Pavel 1967 KVVs 2007 00:58:83
7 Hrouda Milan 1953 Boh 1993 00:59:08
8 Proněk Jarmil 1966 UnBr 2006 00:59:77
9 Lukášek Petr 1964 ČACR 2005 00:59:92
10 Sommer Vojtěch 1961 NepM 2005 01:00:02
VS - 45
1 Machek Daniel 1959 Olymp 2004 00:57:56
2 Čejka Vilém 1952 Zlín 1997 00:57:79
3 Bareš Michal 1959 Boh 2006 00:58:35
4 Fuxa Jiří 1957 JPK 2002 00:59:84
5 Mašata Václav 1958 SlPl 2005 01:01:57
6 Křenek Andrew 1964 Boh 2012 01:02:17
7 Obr Pavel 1967 KVVs 2012 01:02:20
8 Lukášek Petr 1964 ČACR 2012 01:02:22
9 Soukup Petr 1967 SKPPr 2013 01:02:60
10 Matěna Petr 1962 SCPAP 2009 01:03:87
VS - 50
1 Machek Daniel 1959 Olymp 2009 00:57:65
2 Bareš Michal 1959 Boh 2009 00:58:15
3 Machek Michal 1959 NepM 2009 00:58:82
4 Fuxa Jiří 1957 JPK 2009 00:59:82
5 Braník Juraj 1946 Boh 1996 01:03:03
6 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 1997 01:03:78
7 Sobolík Václav 1947 SChÚ 1997 01:04:87
8 Kolář Zdenek 1952 NepM 2005 01:05:74
9 Kalhous Jiří 1945 SCPAP 1995 01:07:46
10 Altschul Rudolf 1957 SŠKru 2009 01:07:48
VS - 55
1 Fuxa Jiří 1957 JPK 2013 01:03:14
2 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 1998 01:04:30
3 Braník Juraj 1946 Boh 2003 01:06:31
4 Kolář Zdenek 1952 NepM 2009 01:07:44
5 Sobolík Václav 1947 SChÚ 2005 01:08:40
6 Kalhous Jiří 1945 SCPAP 2001 01:08:95
7 Vatrt Dušan 1943 SChÚ 2000 01:09:35
8 Štibinger Jakub 1950 USK 2005 01:10:23
9 Dobrý Jan 1949 SlPl 2004 01:11:18
10 Roháč Štefan 1947 SlPl 2003 01:12:20
VS - 60
1 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 2005 01:03:63
2 Kalhous Jiří 1945 SCPAP 2006 01:07:25
3 Vatrt Dušan 1943 SChÚ 2003 01:08:57
4 Vladyka Milan 1951 RPl 2012 01:09:19
5 Čermák Karel 1951 PVKBr 2012 01:09:37
6 Vagner Jindřich 1943 Boh 2007 01:10:49
7 Braník Juraj 1946 Boh 2007 01:10:93
8 Pokorný František 1941 PVKBr 2001 01:12:07
9 Roháč Štefan 1947 SlPl 2007 01:12:67
10 Protschke Vilém 1946 SChÚ 2008 01:13:78
VS - 65
1 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 2008 01:03:75
2 Vagner Jindřich 1943 Boh 2010 01:06:95
3 Vatrt Dušan 1943 SChÚ 2009 01:15:43
4 Braník Juraj 1946 Boh 2012 01:15:58
5 Roháč Štefan 1947 SlPl 2012 01:17:31
6 Špaček Václav 1943 SChÚ 2008 01:17:62
7 Hofer Zdeněk 1932 Boh 1997 01:17:64
8 Preisler Eda 1932 Boh 1997 01:17:68
9 Severa Leo 1935 Boh 2000 01:18:86
10 Motyčka Jaroslav 1929 UnBr 1995 01:20:32
VS - 70
1 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 2013 01:06:30
2 Navrátil Arnošt 1940 NepM 2010 01:20:51
3 Ziegler Jan 1925 PVKBr 1998 01:21:78
4 Hofer Zdeněk 1932 Boh 2003 01:22:80
5 Kasalický Václav 1922 SChÚ 1993 01:27:00
6 Hlava Milan 1929 SChÚ 2000 01:28:03
7 Špaček Václav 1943 SChÚ 2013 01:28:52
8 Motyčka Jaroslav 1929 UnBr 2000 01:29:07
9 Jukl Zdenek 1937 SChÚ 2011 01:38:94
10 Konvář Jaroslav 1941 RPl 2012 01:38:96
VS - 75
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 2000 01:24:90
2 Hofer Zdeněk 1932 Boh 2007 01:25:39
3 Kasalický Václav 1922 SChÚ 1997 01:30:47
4 Motyčka Jaroslav 1929 UnBr 2005 01:35:95
5 Jukl Zdenek 1937 SChÚ 2012 01:41:75
6 Pavlík Miroslav 1936 Boh 2012 01:54:85
7 Liška Jaroslav 1922 SokKo 2000 01:56:53
8 Hermann Bedřich 1919 PVKBr 1995 01:57:84
9 Trnka Václav 1926 MedKl 2001 02:17:52
VS - 80
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 2006 01:27:12
2 Liška Jaroslav 1922 SokKo 2003 02:06:77
VS - 85
1 Liška Jaroslav 1922 SokKo 2007 02:17:68
200m v.zp. muži - free men
VS - 20
1 Škanta Pavel 1983 NePK 2005 02:09:69
2 Janovský Jiří 1988 AŠMB 2010 02:13:48
3 Braz Armando 1987 RPl 2009 02:41:15
VS - 25
1 Veselý Petr 1973 Zlín 1999 02:00:99
2 Lipavský Jan 1975 SCPAP 2000 02:03:55
3 Špaček Michal 1973 UnBr 1998 02:12:20
4 Paták Petr 1971 FEL 1997 02:12:74
5 Chloupek Tomáš 1972 SChÚ 1997 02:13:38
6 Bernardini Eduard 1970 TJZn 1997 02:13:40
7 Heidingsfeld Marek 1971 LPKPř 2000 02:16:13
8 Řepka Miroslav 1978 PKMČL 2006 02:16:72
9 Lhotka Milan 1971 NePK 1998 02:18:27
10 Kleil Tomáš 1974 SlPl 2003 02:18:30
VS - 30
1 Vítek Rostislav 1976 KomBr 2009 01:58:80
2 Aišman Miloš 1970 SlPl 2002 02:03:49
3 Veselý Petr 1973 Zlín 2004 02:03:99
4 Burian Luděk 1964 SCPAP 1996 02:05:90
5 Škoch Jan 1978 Boh 2012 02:10:60
6 Paták Petr 1971 FEL 2001 02:11:64
7 Zouhar Filip 1970 SChÚ 2000 02:12:19
8 Líbal Lubomír 1965 LPKPř 1999 02:13:82
9 Mrůzek Alexandr 1965 UnBr 1998 02:15:30
10 Soukup Petr 1967 SKPPr 2001 02:16:42
VS - 35
1 Machek Daniel 1959 Olymp 1997 02:04:98
2 Burian Luděk 1964 SCPAP 1999 02:06:72
3 Líbal Lubomír 1965 LPKPř 2000 02:12:60
4 Liška Jiří 1967 SChÚ 2005 02:16:02
5 Soukup Petr 1967 SKPPr 2005 02:16:35
6 Sommer Vojtěch 1961 NepM 2000 02:19:49
7 Janovský Jiří 1964 AŠMB 2000 02:19:75
8 Kohout Petr 1978 SMZl 2013 02:19:79
9 Braum Zdeněk 1971 BaSok 2007 02:20:53
10 Mrůzek Alexandr 1965 UnBr 2001 02:21:40
VS - 40
1 Machek Daniel 1959 Olymp 2000 02:01:78
2 Burian Luděk 1964 SCPAP 2005 02:09:01
3 Sommer Vojtěch 1961 NepM 2005 02:16:17
4 Rokyta Jan 1965 MPKÚs 2006 02:17:35
5 Soukup Petr 1967 SKPPr 2007 02:17:36
6 Seeman Tomáš 1969 USK 2010 02:17:63
7 Obr Pavel 1967 KVVs 2007 02:18:30
8 Vaverka Tomáš 1965 NepM 2009 02:18:31
9 Janovský Jiří 1964 AŠMB 2006 02:20:02
10 Horna Ondřej 1965 KSPK 2006 02:20:29
VS - 45
1 Machek Daniel 1959 Olymp 2006 02:01:25
2 Burian Luděk 1964 SCPAP 2010 02:08:73
3 Machek Michal 1959 NepM 2005 02:11:57
4 Kočař Tomáš 1965 KomBr 2013 02:16:40
5 Soukup Petr 1967 SKPPr 2013 02:20:68
6 Matěna Petr 1962 SCPAP 2009 02:20:99
7 Janovský Jiří 1964 AŠMB 2010 02:23:23
8 Obr Pavel 1967 KVVs 2012 02:24:02
9 Vaverka Tomáš 1965 NepM 2010 02:25:05
10 Mejzlík Lumír 1958 SCPAP 2003 02:25:41
VS - 50
1 Machek Daniel 1959 Olymp 2009 02:04:34
2 Machek Michal 1959 NepM 2009 02:11:90
3 Braník Juraj 1946 Boh 1996 02:24:00
4 Kalhous Jiří 1945 SCPAP 1996 02:25:59
5 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 1997 02:26:02
6 Valtr Václav 1956 SChÚ 2007 02:26:26
7 Sobolík Václav 1947 SChÚ 1997 02:30:46
8 Kolář Zdenek 1952 NepM 2003 02:32:60
9 Altschul Rudolf 1957 SŠKru 2007 02:32:67
10 Okáč Jaroslav 1949 JPK 2000 02:34:30
VS - 55
1 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 1998 02:23:85
2 Šavel Jiří 1952 JPK 2007 02:25:25
3 Okáč Jaroslav 1949 JPK 2007 02:32:15
4 Braník Juraj 1946 Boh 2003 02:32:76
5 Kalhous Jiří 1945 SCPAP 2001 02:32:80
6 Kolář Zdenek 1952 NepM 2009 02:34:20
7 Valtr Václav 1956 SChÚ 2013 02:35:33
8 Altschul Rudolf 1957 SŠKru 2012 02:36:96
9 Sobolík Václav 1947 SChÚ 2005 02:37:78
10 Vatrt Dušan 1943 SChÚ 2000 02:38:85
VS - 60
1 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 2004 02:24:50
2 Kalhous Jiří 1945 SCPAP 2006 02:31:74
3 Okáč Jaroslav 1949 JPK 2009 02:35:29
4 Braník Juraj 1946 Boh 2009 02:35:43
5 Vatrt Dušan 1943 SChÚ 2004 02:36:71
6 Dobrý Jan 1949 SlPl 2010 02:46:09
7 Špaček Václav 1943 KLSTe 2003 02:58:98
8 Ptáček Miloš 1949 BaSok 2009 03:03:88
9 Severa Leo 1935 Boh 1999 03:19:68
10 Woš Miroslav 1942 KoKa 2003 03:20:10
VS - 65
1 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 2008 02:24:19
2 Braník Juraj 1946 Boh 2012 02:45:90
3 Vatrt Dušan 1943 SChÚ 2009 02:55:68
4 Špaček Václav 1943 SChÚ 2008 03:05:46
5 Severa Leo 1935 Boh 2001 03:06:01
6 Svozil Vítězslav 1933 KomBr 2000 03:13:00
7 Mašat Karel 1929 RPl 1997 03:26:68
8 Brožek Karel 1936 PVKBr 2001 03:30:80
9 Nováček Vladimír 1942 SChÚ 2008 03:36:60
10 Gorecki Ervín 1935 KoKa 2003 03:44:40
VS - 70
1 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 2013 02:33:60
2 Ziegler Jan 1925 PVKBr 1997 03:00:50
3 Macík Ladislav 1931 PVKBr 2001 03:29:20
4 Jaška Rudolf 1926 PVKBr 1997 03:33:70
5 Gorecki Ervín 1935 KoKa 2005 03:49:01
VS - 75
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 2000 03:05:40
2 Motyčka Jaroslav 1929 UnBr 2005 03:43:64
3 Liška Jaroslav 1922 SokKo 1997 04:06:01
VS - 80
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 2005 03:12:09
2 Liška Jaroslav 1922 SokKo 2003 04:53:82
VS - 85
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 2010 03:35:09
400m v.zp. muži - free men
VS - 20
1 Janovský Jiří 1988 AŠMB 2008 05:07:14
VS - 25
1 Veselý Petr 1973 Zlín 1999 04:18:98
2 Kollors Petr 1957 PFPl 1985 04:23:79
3 Burian Luděk 1964 SCPAP 1992 04:32:90
4 Bernardini Eduard 1970 TJZn 1997 04:38:49
5 Vachulka Petr 1965 BaMo 1990 04:38:80
6 Janovský Jiří 1964 AŠMB 1990 04:44:50
7 Šíma Zdenek 1961 MedKl 1986 04:47:60
8 Vymazal Michal 1957 UnBr 1984 04:49:63
9 Joukl David 1974 PKPř 2000 04:56:88
10 Neterda Tomáš 1961 SCPAP 1988 04:57:40
VS - 30
1 Vítek Rostislav 1976 KomBr 2009 04:05:01
2 Veselý Petr 1973 Zlín 2004 04:22:13
3 Burian Luděk 1964 SCPAP 1997 04:38:09
4 Škoch Jan 1978 Boh 2012 04:45:37
5 Thiel Petr 1962 SChÚ 1995 04:52:36
6 Petr Tomáš 1970 SCPAP 2000 04:53:70
7 Líbal Lubomír 1965 LPKPř 1999 04:54:99
8 Řepka Miroslav 1978 PKMČL 2008 04:55:20
9 Zouhar Filip 1970 SChÚ 2000 04:56:19
10 Urban Otakar 1974 NePK 2005 04:56:85
VS - 35
1 Machek Daniel 1959 Olymp 1997 04:29:76
2 Burian Luděk 1964 SCPAP 2000 04:39:57
3 Líbal Lubomír 1965 LPKPř 2000 04:47:74
4 Čegan Ivan 1953 SCPAP 1990 04:53:30
5 Rybář Marek 1975 TJKr 2012 04:57:51
6 Vymazal Michal 1957 UnBr 1996 05:01:85
7 Mejzlík Lumír 1958 SCPAP 1997 05:06:78
8 Soukup Petr 1967 SKPPr 2005 05:07:21
9 Janovský Jiří 1964 AŠMB 2001 05:08:65
10 Praskač Karel 1961 SKPPr 1999 05:09:17
VS - 40
1 Machek Daniel 1959 Olymp 2000 04:21:26
2 Sommer Vojtěch 1961 NepM 2005 04:50:49
3 Soukup Petr 1967 SKPPr 2007 05:01:11
4 Čegan Ivan 1953 SCPAP 1995 05:01:23
5 Kamas Richard 1968 NepM 2012 05:04:88
6 Mejzlík Lumír 1958 SCPAP 1999 05:07:90
7 Jurníček Jaroslav 1965 SKPPr 2005 05:08:22
8 Lanč Petr 1969 SpPř 2013 05:11:52
9 Brzobohatý Jiří 1948 UnBr 1990 05:13:30
10 Slivka Miroslav 1961 TJRo 2001 05:13:65
VS - 45
1 Machek Daniel 1959 Olymp 2006 04:20:23
2 Burian Luděk 1964 SCPAP 2010 04:37:88
3 Machek Michal 1959 NepM 2005 04:40:72
4 Mrůzek Michael 1967 TJKr 2012 04:41:73
5 Kočař Tomáš 1965 KomBr 2013 04:45:57
6 Matěna Petr 1962 SCPAP 2009 05:05:17
7 Mejzlík Lumír 1958 SCPAP 2004 05:06:84
8 Janovský Jiří 1964 AŠMB 2010 05:09:26
9 Soukup Petr 1967 SKPPr 2012 05:14:81
10 Kalhous Jiří 1945 SCPAP 1990 05:17:30
VS - 50
1 Machek Daniel 1959 Olymp 2009 04:24:31
2 Machek Michal 1959 NepM 2009 04:40:26
3 Šavel Jiří 1952 JPK 2003 04:58:92
4 Valtr Václav 1956 SChÚ 2007 05:11:26
5 Kalhous Jiří 1945 SCPAP 1996 05:15:20
6 Sobolík Václav 1947 SChÚ 1997 05:21:67
7 Altschul Rudolf 1957 SŠKru 2007 05:32:96
8 Konečný Josef 1936 Zlín 1988 05:43:90
9 Dobrý Jan 1949 SlPl 2000 05:49:44
10 Kovařík Jan 1957 Haná 2007 05:53:63
VS - 55
1 Šavel Jiří 1952 JPK 2007 05:09:83
2 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 1998 05:15:60
3 Kalhous Jiří 1945 SCPAP 2002 05:28:12
4 Vatrt Dušan 1943 SChÚ 2001 05:50:86
5 Altschul Rudolf 1957 SŠKru 2012 05:54:76
6 Dobrý Jan 1949 SlPl 2005 06:00:93
7 Motyčka Jaroslav 1929 UnBr 1984 06:11:88
8 Svozil Vítězslav 1933 KomBr 1991 06:25:30
9 Jaška Rudolf 1926 PVKBr 1985 06:35:28
10 Špaček Václav 1943 KLSTe 2001 06:39:24
VS - 60
1 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 2005 05:13:94
2 Kalhous Jiří 1945 SCPAP 2006 05:18:33
3 Vatrt Dušan 1943 SChÚ 2004 05:40:84
4 Braník Juraj 1946 Boh 2009 06:00:56
5 Dobrý Jan 1949 SlPl 2013 06:07:54
6 Motyčka Jaroslav 1929 UnBr 1989 06:23:80
7 Svozil Vítězslav 1933 KomBr 1993 06:37:50
8 Jaška Rudolf 1926 PVKBr 1988 06:40:20
9 Mašat Karel 1929 RPl 1990 06:47:60
10 Woš Miroslav 1942 KoKa 2003 07:03:70
VS - 65
1 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 2008 05:14:60
2 Vatrt Dušan 1943 SChÚ 2009 06:19:30
3 Motyčka Jaroslav 1929 UnBr 1995 06:42:59
4 Jaška Rudolf 1926 PVKBr 1993 06:52:40
5 Mašat Karel 1929 RPl 1994 06:52:90
6 Schafer Ladislav 1925 SChÚ 1991 07:30:00
7 Liška Jaroslav 1922 SokKo 1988 07:43:50
8 Gorecki Ervín 1935 KoKa 2003 08:08:40
9 Nápravník Václav 1943 RPl 2012 08:35:83
10 Pecka Stanislav 1927 SlPl 1995 08:55:76
VS - 70
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 1999 06:27:65
2 Woš Miroslav 1942 KoKa 2012 07:17:85
3 Navrátil Arnošt 1940 NepM 2013 07:27:81
4 Motyčka Jaroslav 1929 UnBr 2000 07:49:78
5 Gorecki Ervín 1935 KoKa 2005 08:07:08
6 Liška Jaroslav 1922 SokKo 1993 08:15:70
VS - 75
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 2001 06:53:01
VS - 80
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 2006 06:43:99
VS - 85
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 2010 07:40:58
800m v.zp. muži - free men
VS - 20
1 Janovský Jiří 1988 AŠMB 2008 09:54:62
VS - 25
1 Veselý Petr 1973 Zlín 2000 09:09:49
2 Bernardini Eduard 1970 TJZn 1997 09:42:89
3 Řepka Miroslav 1978 PKMČL 2006 10:10:67
4 Janovský Jiří 1964 AŠMB 1993 10:13:10
5 Joukl David 1974 PKPř 2000 10:20:52
6 Heidingsfeld Marek 1971 LPKPř 2000 10:29:20
7 Wierzgoň Tomáš 1974 KoKa 2003 10:35:80
8 Zikeš Jiří 1971 SlLi 1997 10:48:06
9 Schiller Marek 1972 SCPAP 1997 11:03:01
10 Mičko Radek 1983 SlPl 2012 12:12:18
VS - 30
1 Vítek Rostislav 1976 KomBr 2009 08:27:41
2 Veselý Petr 1973 Zlín 2004 09:11:36
3 Burian Luděk 1964 SCPAP 1996 09:36:20
4 Líbal Lubomír 1965 LPKPř 1999 10:27:18
5 Urban Otakar 1974 NePK 2005 10:27:89
6 Eckert Roman 1965 SChÚ 1995 10:32:96
7 Dulanský Petr 1970 SChÚ 2003 10:34:70
8 Řepka Miroslav 1978 PKMČL 2008 10:34:72
9 Janovský Jiří 1964 AŠMB 1995 10:39:57
10 Šíma Zdenek 1961 MedKl 1993 10:46:70
VS - 35
1 Machek Daniel 1959 Olymp 1997 09:23:09
2 Burian Luděk 1964 SCPAP 1999 09:35:43
3 Líbal Lubomír 1965 LPKPř 2000 10:11:86
4 Neterda Tomáš 1961 SCPAP 1996 10:30:15
5 Vymazal Michal 1957 UnBr 1996 10:31:07
6 Bartůšek Stanislav 1961 SChÚ 1997 10:41:40
7 Mejzlík Lumír 1958 SCPAP 1997 10:55:03
8 Kašpárek Pavel 1961 SCPAP 1997 11:16:52
9 Slivka Miroslav 1961 TJRo 1997 11:19:75
10 Kalhous Petr 1961 SCPAP 1997 11:21:04
VS - 40
1 Machek Daniel 1959 Olymp 2000 09:03:33
2 Kamas Richard 1968 NepM 2012 10:18:93
3 Čegan Ivan 1953 SCPAP 1997 10:39:38
4 Vymazal Michal 1957 UnBr 1997 10:47:00
5 Mejzlík Lumír 1958 SCPAP 2000 10:50:76
6 Slivka Miroslav 1961 TJRo 2001 10:54:35
7 Kužel Zdenek 1955 LoBe 1995 11:25:93
8 Walter Miroslav 1955 SpPí 1995 11:34:42
9 Šedivý Tomáš 1957 TJMal 2001 11:51:49
10 Horvát Petr 1973 PKZá 2013 12:01:24
VS - 45
1 Machek Daniel 1959 Olymp 2004 09:03:54
2 Machek Michal 1959 NepM 2005 09:46:34
3 Kočař Tomáš 1965 KomBr 2013 09:49:78
4 Janovský Jiří 1964 AŠMB 2010 10:52:50
5 Mejzlík Lumír 1958 SCPAP 2003 10:53:96
6 Kalhous Jiří 1945 SCPAP 1993 11:03:60
7 Brzobohatý Jiří 1948 UnBr 1993 11:17:90
8 Dobrý Jan 1949 SlPl 1995 11:24:70
9 Štibinger Jakub 1950 USK 1997 11:36:04
10 Novotný Roman 1967 PKMo 2012 11:52:30
VS - 50
1 Machek Daniel 1959 Olymp 2009 09:13:23
2 Machek Michal 1959 NepM 2009 09:37:33
3 Šavel Jiří 1952 JPK 2003 10:26:00
4 Matěna Petr 1962 SCPAP 2012 10:51:67
5 Kalhous Jiří 1945 SCPAP 1996 10:53:09
6 Štibinger Jakub 1950 USK 2000 11:32:71
7 Valtr Václav 1956 SChÚ 2008 11:35:04
8 Kovařík Jan 1957 Haná 2007 12:12:40
9 Dobrý Jan 1949 SlPl 2001 12:13:15
10 Špaček Václav 1943 KLSTe 1997 13:14:52
VS - 55
1 Kalhous Jiří 1945 SCPAP 2001 11:20:63
2 Valtr Václav 1956 SChÚ 2013 12:06:33
3 Vatrt Dušan 1943 SChÚ 2001 12:07:67
4 Altschul Rudolf 1957 SŠKru 2012 12:19:52
5 Dobrý Jan 1949 SlPl 2005 12:34:92
6 Špaček Václav 1943 KLSTe 1999 13:22:29
7 Urban Antonín 1936 Chrást 1995 14:19:89
8 Romsy Jiří 1934 UnOl 1993 14:43:51
9 Ries Petr 1956 SlČB 2012 15:13:81
10 Pešek Petr 1941 SlLi 1997 17:44:03
VS - 60
1 Kalhous Jiří 1945 SCPAP 2005 11:19:43
2 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 2007 11:23:60
3 Vatrt Dušan 1943 SChÚ 2004 12:00:38
4 Braník Juraj 1946 Boh 2009 12:20:31
5 Dobrý Jan 1949 SlPl 2013 12:53:13
6 Motyčka Jaroslav 1929 UnBr 1989 13:20:23
7 Špaček Václav 1943 KLSTe 2003 14:01:10
8 Neumann Josef 1936 Boh 1997 14:20:10
9 Woš Miroslav 1942 KoKa 2003 14:23:10
10 Romsy Jiří 1934 UnOl 1996 15:02:96
VS - 65
1 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 2008 11:20:93
2 Motyčka Jaroslav 1929 UnBr 1995 13:41:69
3 Mašat Karel 1929 RPl 1995 14:41:20
4 Gorecki Ervín 1935 KoKa 2003 16:14:10
VS - 70
1 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 2013 12:03:03
2 Ziegler Jan 1925 PVKBr 1998 13:34:12
3 Woš Miroslav 1942 KoKa 2012 15:35:36
4 Motyčka Jaroslav 1929 UnBr 2003 15:53:62
5 Gorecki Ervín 1935 KoKa 2005 16:49:16
VS - 75
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 2001 14:13:72
VS - 80
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 2005 14:07:10
1500m v.zp. muži - free men
VS - 20
1 Janovský Jiří 1988 AŠMB 2008 21:02:10
VS - 25
1 Mikelka Oskar 1978 PKVM 2006 21:05:00
2 Randus Michal 1977 SCPAP 2006 22:02:40
3 Nezhyba Miroslav 1979 SpPř 2006 22:06:00
VS - 30
1 Flašar Michal 1974 TJKr 2006 21:41:00
2 Lucbauer Martin 1976 TJKr 2006 22:03:20
3 Švorčík Pavel 1976 PKZá 2006 25:24:60
VS - 35
1 Burian Luděk 1964 SCPAP 2000 18:36:60
2 Juška Jiří 1970 SCPAP 2006 24:24:00
VS - 40
1 Matěna Petr 1962 SCPAP 2006 21:31:00
2 Adamec Michal 1964 2006 21:58:00
3 Rautenkranc Miroslav 1964 PKVM 2006 22:54:30
4 Nykl Jan 1964 PKMČL 2006 23:58:02
5 Šafra Jiří 1962 PKMČL 2005 26:31:07
VS - 45
1 Janovský Jiří 1964 AŠMB 2010 21:17:04
2 Brus Jiří 1958 LoTr 2006 22:51:80
3 Klement Ladislav 1961 PKVM 2007 25:56:30
4 Šafra Jiří 1962 PKMČL 2008 26:06:09
5 Smolka Ivan 1960 TJKr 2006 28:25:00
VS - 50
1 Baier Pavel 1954 KVSPa 2007 23:33:90
VS - 55
1 Lucbauer Rostislav 1951 TJKr 2006 26:33:10
VS - 60
1 Kalhous Jiří 1945 SCPAP 2006 23:00:60
2 Vatrt Dušan 1943 SChÚ 2003 23:15:98
VS - 75
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 2001 27:43:90
VS - 80
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 2006 27:22:43
50m znak muži - back men
VS - 20
1 Mihula Jiří 1979 NePK 2003 00:30:30
2 Janovský Jiří 1988 AŠMB 2010 00:32:74
3 Kříž Jan 1980 SlPl 2003 00:33:84
4 Šatra Jan 1985 SlPl 2005 00:34:20
5 Lesage Milan 1979 PKMČL 2003 00:34:22
6 Pražák Radek 1980 SPKLi 2004 00:35:65
VS - 25
1 Pilát Ivan 1973 SKKop 2000 00:28:40
2 Mikula Jiří 1972 SlPl 1997 00:28:64
3 Holý Michal 1971 SlPl 1997 00:29:27
4 Půček Roman 1968 KVVs 1996 00:29:32
5 Merxbauer Igor 1957 VSP 1985 00:29:37
6 Růžička Petr 1969 SChÚ 1996 00:29:50
7 Špaček Michal 1973 UnBr 1998 00:29:50
8 Chloupek Tomáš 1972 SChÚ 1997 00:29:92
9 Šatra Jiří 1969 SlPl 1995 00:30:13
10 Gobernac Karel 1973 SCPAP 1998 00:30:20
VS - 30
1 Holý Michal 1971 SlPl 2002 00:28:89
2 Pilát Ivan 1973 SKKop 2003 00:29:87
3 Thiel Petr 1962 SChÚ 1996 00:30:05
4 Smrčka Miroslav 1963 SChÚ 1996 00:30:16
5 Martinec Jiří 1965 KVVs 1996 00:30:28
6 Chloupek Tomáš 1972 SChÚ 2003 00:30:50
7 Růžička Petr 1969 SChÚ 1999 00:30:87
8 Dulanský Petr 1970 SChÚ 2003 00:31:10
9 Šíp Jiří 1973 PKZá 2004 00:31:18
10 Zouhar Filip 1970 SChÚ 2000 00:31:33
VS - 35
1 Gregor Petr 1973 SwpPr 2010 00:30:06
2 Baláš Jiří 1977 PKPan 2013 00:30:22
3 Lelek Jiří 1975 SCPAP 2010 00:30:60
4 Liška Jiří 1967 SChÚ 2005 00:30:85
5 Vostatek Michal 1964 Boh 2001 00:31:46
6 Thiel Petr 1962 SChÚ 1997 00:31:65
7 Tichý Luboš 1948 VSP 1985 00:32:04
8 Smrčka Miroslav 1963 SChÚ 2000 00:32:13
9 Čejka Vilém 1952 Zlín 1989 00:32:17
10 Pola Miroslav 1960 FEL 1997 00:32:23
VS - 40
1 Šlechta Rostislav 1962 NepM 2003 00:29:90
2 Seeman Tomáš 1969 USK 2011 00:31:24
3 Kyněra Jiří 1958 TJZn 2000 00:31:57
4 Vostatek Michal 1964 Boh 2006 00:31:64
5 Čejka Vilém 1952 Zlín 1992 00:32:24
6 Brigadoi Milan 1965 MPKÚ 2005 00:32:59
7 Šimandl Jiří 1943 SlPl 1986 00:33:00
8 Martiška Robert 1972 NepM 2013 00:33:03
9 Valtr Václav 1956 SChÚ 1998 00:33:27
10 Poláček Miroslav 1955 KPSOs 1995 00:33:34
VS - 45
1 Šlechta Rostislav 1962 NepM 2009 00:29:90
2 Kyněra Jiří 1958 TJZn 2004 00:32:06
3 Vostatek Michal 1964 Boh 2009 00:32:72
4 Vonšovský Tomáš 1967 NepM 2013 00:33:81
5 Shejbal Jiří 1952 PVKBr 1998 00:33:84
6 Valtr Václav 1956 SChÚ 2002 00:33:91
7 Matěna Petr 1962 SCPAP 2010 00:33:96
8 Čejka Vilém 1952 Zlín 1997 00:34:00
9 Kadlec Václav 1956 SCPAP 2001 00:34:70
10 Šimandl Jiří 1943 SlPl 1988 00:34:80
VS - 50
1 Valtr Václav 1956 SChÚ 2007 00:34:64
2 Matěna Petr 1962 SCPAP 2013 00:34:78
3 Shejbal Jiří 1952 PVKBr 2003 00:35:06
4 Hřeben Stanislav 1958 RPl 2008 00:35:56
5 Braník Juraj 1946 Boh 1999 00:35:79
6 Buble Petr 1946 SlPl 1998 00:36:54
7 Kalhous Jiří 1945 SCPAP 1997 00:36:75
8 Okáč Jaroslav 1949 JPK 1999 00:36:80
9 Čermák Karel 1951 PVKBr 2005 00:37:29
10 Majer Hanuš 1960 NepM 2010 00:37:85
VS - 55
1 Shejbal Jiří 1952 PVKBr 2007 00:34:45
2 Valtr Václav 1956 SChÚ 2012 00:34:85
3 Braník Juraj 1946 Boh 2002 00:35:78
4 Buble Petr 1946 SlPl 2001 00:36:40
5 Kalhous Jiří 1945 SCPAP 2000 00:37:20
6 Čermák Karel 1951 PVKBr 2007 00:38:09
7 Pokorný František 1941 PVKBr 1999 00:38:42
8 Kolář Zdenek 1952 NepM 2008 00:39:84
9 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 1999 00:39:99
10 Svozil Vítězslav 1933 KomBr 1989 00:40:10
VS - 60
1 Braník Juraj 1946 Boh 2009 00:35:16
2 Shejbal Jiří 1952 PVKBr 2013 00:36:65
3 Vladyka Milan 1951 RPl 2012 00:36:85
4 Buble Petr 1946 SlPl 2006 00:37:43
5 Čermák Karel 1951 PVKBr 2011 00:38:46
6 Kalhous Jiří 1945 SCPAP 2008 00:39:38
7 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 2005 00:39:98
8 Svozil Vítězslav 1933 KomBr 1993 00:40:19
9 Pokorný František 1941 PVKBr 2002 00:40:57
10 Jukl Zdenek 1937 SChÚ 1999 00:41:86
VS - 65
1 Braník Juraj 1946 Boh 2012 00:36:07
2 Buble Petr 1946 SlPl 2012 00:38:50
3 Pokorný František 1941 PVKBr 2006 00:42:21
4 Jaška Rudolf 1926 PVKBr 1993 00:43:18
5 Jansa Vlastimil 1934 SChÚ 1999 00:44:65
6 Starý Vladimír 1946 SChÚ 2011 00:44:79
7 Preisler Eda 1932 Boh 1997 00:45:27
8 Brožek Karel 1936 PVKBr 2001 00:45:80
9 Jukl Zdenek 1937 SChÚ 2003 00:46:50
10 Neumann Josef 1936 Boh 2001 00:46:99
VS - 70
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 1997 00:43:38
2 Jaška Rudolf 1926 PVKBr 1996 00:46:20
3 Totter Miroslav 1914 ASMB 1985 00:46:54
4 Jansa Vlastimil 1934 SChÚ 2005 00:47:64
5 Štibinger Karel 1919 Boh 1990 00:48:00
6 Pavlík Oldřich 1935 SlPl 2005 00:48:09
7 Brožek Karel 1936 PVKBr 2006 00:50:19
8 Kasalický Václav 1922 SChÚ 1993 00:51:30
9 Motyčka Jaroslav 1929 UnBr 2003 00:52:57
10 Jukl Zdenek 1937 SChÚ 2007 00:52:90
VS - 75
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 2001 00:44:36
2 Totter Miroslav 1914 ASMB 1990 00:47:40
3 Jansa Vlastimil 1934 SChÚ 2009 00:51:47
4 Kasalický Václav 1922 SChÚ 1997 00:51:59
5 Motyčka Jaroslav 1929 UnBr 2005 00:52:55
6 Štibinger Karel 1919 Boh 1995 00:52:94
7 Gryc Zdeněk 1934 JPK 2012 00:56:12
8 Liška Jaroslav 1922 SokKo 1997 00:57:32
9 Hermann Bedřich 1919 PVKBr 1997 01:04:00
10 Petřík Ilja 1928 Boh 2005 01:14:48
VS - 80
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 2005 00:46:51
2 Purš Jiří 1926 PVKBr 2008 01:01:28
3 Kasalický Václav 1922 SChÚ 2003 01:01:70
4 Liška Jaroslav 1922 SokKo 2003 01:03:50
5 Hermann Bedřich 1919 PVKBr 1999 01:09:40
VS - 85
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 2010 00:51:72
2 Purš Jiří 1926 PVKBr 2013 01:10:06
3 Liška Jaroslav 1922 SokKo 2007 01:12:89
100m znak muži - back men
VS - 20
1 Škanta Pavel 1983 NePK 2005 01:10:86
2 Vokatý Petr 1983 MedKl 2006 01:13:13
3 Kříž Jan 1980 SlPl 2003 01:15:04
4 Janovský Jiří 1988 AŠMB 2011 01:18:73
VS - 25
1 Půček Roman 1968 KVVs 1997 01:05:22
2 Pilát Ivan 1973 SKKop 2000 01:05:30
3 Holý Michal 1971 SlPl 1997 01:05:68
4 Šatra Jiří 1969 SlPl 1994 01:05:80
5 Chloupek Tomáš 1972 SChÚ 1997 01:05:84
6 Zouhar Filip 1970 SChÚ 1999 01:06:79
7 Thiel Petr 1962 SChÚ 1989 01:07:20
8 Růžička Petr 1969 SChÚ 1997 01:07:27
9 Smrčka Miroslav 1963 SChÚ 1991 01:08:00
10 Mrůzek Alexandr 1965 UnBr 1991 01:08:40
VS - 30
1 Thiel Petr 1962 SChÚ 1996 01:05:18
2 Smrčka Miroslav 1963 SChÚ 1996 01:05:35
3 Kollors Petr 1957 PFPl 1988 01:05:40
4 Zouhar Filip 1970 SChÚ 2000 01:07:34
5 Chloupek Tomáš 1972 SChÚ 2003 01:07:80
6 Šíp Jiří 1973 PKZá 2003 01:08:75
7 Mrůzek Alexandr 1965 UnBr 1997 01:09:55
8 Růžička Petr 1969 SChÚ 2000 01:09:64
9 Šatra Jiří 1969 SlPl 2001 01:09:70
10 Kořínek Petr 1970 TJSH 2000 01:10:39
VS - 35
1 Lelek Jiří 1975 SCPAP 2012 01:06:66
2 Thiel Petr 1962 SChÚ 1997 01:08:88
3 Liška Jiří 1967 SChÚ 2005 01:08:92
4 Vostatek Michal 1964 Boh 1999 01:11:16
5 Smrčka Miroslav 1963 SChÚ 1998 01:11:71
6 Kohout Petr 1978 SMZl 2013 01:12:18
7 Kyněra Jiří 1958 TJZn 1997 01:12:52
8 Čegan Ivan 1953 SCPAP 1990 01:13:60
9 Janovský Jiří 1964 AŠMB 1999 01:13:66
10 Kořínek Petr 1970 TJSH 2007 01:13:80
VS - 40
1 Šlechta Rostislav 1962 NepM 2005 01:06:61
2 Kyněra Jiří 1958 TJZn 2000 01:08:06
3 Seeman Tomáš 1969 USK 2011 01:08:18
4 Vostatek Michal 1964 Boh 2006 01:09:11
5 Brigadoi Milan 1965 MPKÚ 2005 01:10:65
6 Čejka Vilém 1952 Zlín 1992 01:12:40
7 Martiška Robert 1972 NepM 2013 01:13:61
8 Valtr Václav 1956 SChÚ 1998 01:13:83
9 Krejčiřík Milan 1970 Zlín 2012 01:14:33
10 Čegan Ivan 1953 SCPAP 1997 01:14:37
VS - 45
1 Šlechta Rostislav 1962 NepM 2009 01:06:05
2 Kyněra Jiří 1958 TJZn 2004 01:08:75
3 Mrůzek Alexandr 1965 UnBr 2013 01:10:10
4 Vostatek Michal 1964 Boh 2009 01:12:41
5 Matěna Petr 1962 SCPAP 2009 01:13:96
6 Shejbal Jiří 1952 PVKBr 1998 01:15:80
7 Valtr Václav 1956 SChÚ 2005 01:16:69
8 Janovský Jiří 1964 AŠMB 2012 01:17:04
9 Šimandl Jiří 1943 SlPl 1988 01:17:30
10 Hřeben Stanislav 1958 RPl 2004 01:18:74
VS - 50
1 Kyněra Jiří 1958 TJZn 2009 01:10:14
2 Matěna Petr 1962 SCPAP 2012 01:14:00
3 Valtr Václav 1956 SChÚ 2006 01:15:91
4 Buble Petr 1946 SlPl 1998 01:18:14
5 Braník Juraj 1946 Boh 2000 01:18:47
6 Majer Hanuš 1960 NepM 2010 01:18:49
7 Kalhous Jiří 1945 SCPAP 1996 01:20:40
8 Novotný M. Martin 1946 USK 1997 01:20:73
9 Hřeben Stanislav 1958 RPl 2008 01:22:44
10 Okáč Jaroslav 1949 JPK 2003 01:25:60
VS - 55
1 Kyněra Jiří 1958 TJZn 2013 01:11:69
2 Braník Juraj 1946 Boh 2001 01:16:48
3 Shejbal Jiří 1952 PVKBr 2007 01:16:51
4 Buble Petr 1946 SlPl 2001 01:18:36
5 Valtr Václav 1956 SChÚ 2013 01:19:51
6 Kalhous Jiří 1945 SCPAP 2000 01:23:77
7 Štibinger Jakub 1950 USK 2005 01:29:53
8 Vacík Jindřich 1930 RPl 1988 01:32:01
9 Starý Vladimír 1946 SChÚ 2001 01:35:40
10 Beneš Zbyněk 1951 RPl 2009 01:38:12
VS - 60
1 Braník Juraj 1946 Boh 2007 01:19:49
2 Shejbal Jiří 1952 PVKBr 2012 01:19:88
3 Buble Petr 1946 SlPl 2006 01:22:50
4 Vladyka Milan 1951 RPl 2012 01:24:58
5 Kalhous Jiří 1945 SCPAP 2005 01:25:02
6 Beneš Zbyněk 1951 RPl 2012 01:36:41
7 Starý Vladimír 1946 SChÚ 2006 01:36:68
8 Jukl Zdenek 1937 SChÚ 1999 01:40:06
9 Melichar Zbyněk 1949 SCPAP 2009 01:44:65
10 Koplík Jiří 1922 SpPr 1986 01:49:80
VS - 65
1 Braník Juraj 1946 Boh 2013 01:20:60
2 Buble Petr 1946 SlPl 2013 01:25:08
3 Jaška Rudolf 1926 PVKBr 1992 01:36:80
4 Štibinger Karel 1919 Boh 1986 01:48:40
5 Starý Vladimír 1946 SChÚ 2012 01:50:48
6 Kamp Alois 1946 SChÚ 2012 02:24:13
VS - 70
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 1999 01:32:96
2 Štibinger Karel 1919 Boh 1990 01:49:60
3 Novák Jaroslav 1941 KVSPl 2012 01:54:96
4 Liška Jaroslav 1922 SokKo 1992 02:01:60
5 Kasalický Václav 1922 SChÚ 1992 02:02:30
VS - 75
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 2001 01:36:69
2 Totter Miroslav 1914 ASMB 1989 01:48:70
3 Štibinger Karel 1919 Boh 1997 01:54:00
4 Motyčka Jaroslav 1929 UnBr 2005 01:56:08
5 Liška Jaroslav 1922 SokKo 1997 02:07:08
6 Petřík Ilja 1928 Boh 2005 02:42:37
VS - 80
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 2005 01:38:34
2 Štibinger Karel 1919 Boh 1999 02:03:07
VS - 85
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 2010 01:55:21
2 Štibinger Karel 1919 Boh 2005 02:23:92
3 Liška Jaroslav 1922 SokKo 2007 02:41:20
200m znak muži - back men
VS - 20
1 Janovský Jiří 1988 AŠMB 2008 02:31:53
VS - 25
1 Špaček Michal 1973 UnBr 1998 02:22:60
2 Gobernac Karel 1973 SCPAP 1999 02:28:80
3 Šatra Jiří 1969 SlPl 1995 02:31:85
4 Pilát Ivan 1973 SKKop 2000 02:39:00
5 Chaloupka Jan 1978 PKMČL 2005 02:42:65
6 Šíp Jiří 1973 PKZá 1998 02:43:90
7 Jaroš Vladimír 1968 UnBr 1996 02:45:88
8 Gajárek Josef 1971 UnBr 1998 02:46:90
9 Vokroj Petr 1976 UnBr 2001 02:47:30
10 Štencl Milan 1976 PKZá 2001 02:48:28
VS - 30
1 Vítek Rostislav 1976 KomBr 2009 02:08:21
2 Kollors Petr 1957 PFPl 1989 02:17:66
3 Thiel Petr 1962 SChÚ 1996 02:22:52
4 Chloupek Tomáš 1972 SChÚ 2003 02:27:20
5 Mrůzek Alexandr 1965 UnBr 1995 02:27:90
6 Zouhar Filip 1970 SChÚ 2000 02:32:26
7 Šíp Jiří 1973 PKZá 2003 02:32:90
8 Smrčka Miroslav 1963 SChÚ 1996 02:40:03
9 Chaloupka Jan 1978 PKMČL 2009 02:41:65
10 Kohout Petr 1978 SMZl 2012 02:44:39
VS - 35
1 Liška Jiří 1967 SChÚ 2006 02:25:21
2 Šlechta Rostislav 1962 NepM 2000 02:28:10
3 Lelek Jiří 1975 SCPAP 2012 02:29:32
4 Mrůzek Alexandr 1965 UnBr 2001 02:32:18
5 Thiel Petr 1962 SChÚ 1997 02:35:44
6 Burian Luděk 1964 SCPAP 1999 02:37:40
7 Matěna Petr 1962 SCPAP 2001 02:46:00
8 Swaczyna Ivo 1962 UnOl 2001 02:49:44
9 Mejzlík Lumír 1958 SCPAP 1997 02:52:70
10 Daňhel Mojmír 1964 UnBr 2001 02:54:40
VS - 40
1 Šlechta Rostislav 1962 NepM 2005 02:24:60
2 Kyněra Jiří 1958 TJZn 2000 02:27:85
3 Mrůzek Alexandr 1965 UnBr 2009 02:29:75
4 Seeman Tomáš 1969 USK 2011 02:32:15
5 Vostatek Michal 1964 Boh 2006 02:36:47
6 Čegan Ivan 1953 SCPAP 1996 02:42:26
7 Poláček Miroslav 1955 KPSOs 1997 02:46:89
8 Shejbal Jiří 1952 PVKBr 1995 02:48:57
9 Valtr Václav 1956 SChÚ 2000 02:49:00
10 Machek Michal 1959 NepM 2001 02:53:00
VS - 45
1 Šlechta Rostislav 1962 NepM 2008 02:26:44
2 Kyněra Jiří 1958 TJZn 2004 02:29:45
3 Mrůzek Alexandr 1965 UnBr 2013 02:30:14
4 Matěna Petr 1962 SCPAP 2009 02:39:35
5 Valtr Václav 1956 SChÚ 2005 02:43:52
6 Janovský Jiří 1964 AŠMB 2010 02:46:40
7 Shejbal Jiří 1952 PVKBr 1998 02:47:32
8 Hámorský Ladislav 1961 SCPAP 2009 02:48:33
9 Čegan Ivan 1953 SCPAP 1998 02:50:50
10 Hřeben Stanislav 1958 RPl 2005 02:54:64
VS - 50
1 Kyněra Jiří 1958 TJZn 2009 02:34:41
2 Matěna Petr 1962 SCPAP 2012 02:41:84
3 Buble Petr 1946 SlPl 1997 02:49:41
4 Valtr Václav 1956 SChÚ 2009 02:51:22
5 Majer Hanuš 1960 NepM 2010 02:51:55
6 Kalhous Jiří 1945 SCPAP 1996 02:52:46
7 Novák Vladimír 1951 SCPAP 2001 03:10:30
8 Brzobohatý Jiří 1948 UnBr 1998 03:11:00
9 Daniel Jiří 1955 NepM 2005 03:15:54
10 Starý Vladimír 1946 SChÚ 1997 03:33:05
VS - 55
1 Kyněra Jiří 1958 TJZn 2013 02:36:73
2 Valtr Václav 1956 SChÚ 2011 02:49:43
3 Buble Petr 1946 SlPl 2001 02:50:72
4 Shejbal Jiří 1952 PVKBr 2007 02:53:66
5 Braník Juraj 1946 Boh 2004 02:57:17
6 Kalhous Jiří 1945 SCPAP 2001 02:59:33
7 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 2001 03:35:70
8 Starý Vladimír 1946 SChÚ 2005 03:43:91
9 Řezáč Jiří 1947 RPl 2003 04:27:80
VS - 60
1 Kalhous Jiří 1945 SCPAP 2006 03:01:39
2 Starý Vladimír 1946 SChÚ 2006 03:43:93
3 Brožek Karel 1936 PVKBr 1997 03:54:00
4 Vatrt Dušan 1943 SChÚ 2007 04:03:56
VS - 65
1 Buble Petr 1946 SlPl 2012 02:55:63
2 Braník Juraj 1946 Boh 2013 03:01:92
3 Brožek Karel 1936 PVKBr 2001 03:54:60
VS - 70
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 1999 03:26:64
2 Jaška Rudolf 1926 PVKBr 1997 03:42:40
3 Novák Jaroslav 1941 KVSPl 2012 04:16:59
VS - 75
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 2001 03:31:62
2 Štibinger Karel 1919 Boh 1997 04:12:60
3 Liška Jaroslav 1922 SokKo 1997 04:29:49
VS - 80
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 2005 03:33:41
2 Štibinger Karel 1919 Boh 1999 04:26:90
VS - 85
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 2010 04:04:99
50m prsa muži - brst men
VS - 20
1 Janovský Jiří 1988 AŠMB 2010 00:32:73
2 Lechner Jakub 1986 PKStR 2008 00:33:91
3 Lesage Milan 1979 PKMČL 2003 00:36:86
4 Zudor Pavel 1985 NePK 2005 00:37:37
5 Pražák Radek 1980 SPKLi 2003 00:37:44
6 Matoušek Jan 1980 SlLi 2003 00:39:62
7 Vojta Jaroslav 1988 SlPl 2010 00:42:86
VS - 25
1 Vaisocher Daniel 1983 SwpPr 2010 00:30:00
2 Horáček Jakub 1984 UnBr 2013 00:30:06
3 Pokorný Petr 1983 SwpPr 2012 00:30:30
4 Horáček Jakub 1984 PSKr 2010 00:30:65
5 Holý Michal 1971 SlPl 1997 00:30:66
6 Vlček Jiří 1984 KomBr 2009 00:30:80
7 Anděl Jakub 1968 UnBr 1997 00:31:23
8 Proněk Jarmil 1966 UnBr 1992 00:31:41
9 Kadlec Jakub 1975 DuP 2004 00:31:59
10 Kučera Michal 1964 SlPl 1993 00:31:90
VS - 30
1 Anděl Jakub 1968 UnBr 1998 00:30:00
2 Holý Michal 1971 SlPl 2002 00:30:24
3 Pokorný Petr 1983 SwpPr 2013 00:30:53
4 Kollors Petr 1957 PFPl 1989 00:32:50
5 Bartůšek Stanislav 1961 SChÚ 1991 00:33:00
6 Stanislav Petr 1960 AŠMB 1991 00:33:20
7 Proněk Jarmil 1966 UnBr 1999 00:33:30
8 Vaverka Tomáš 1965 NepM 1997 00:33:31
9 Vinduška Petr 1966 PKMČL 1999 00:33:50
10 Kleil Tomáš 1974 SlPl 2005 00:33:73
VS - 35
1 Baláš Jiří 1977 PKPan 2012 00:31:99
2 Gregor Petr 1973 SwpPr 2009 00:32:23
3 Vaverka Tomáš 1965 NepM 2000 00:32:54
4 Rasocha Petr 1965 Boh 2003 00:32:89
5 Anděl Pavel 1969 NepM 2005 00:33:63
6 Bartůšek Stanislav 1961 SChÚ 1997 00:34:06
7 Liška Jiří 1967 SChÚ 2005 00:34:20
8 Uherek Josef 1970 NepM 2007 00:34:25
9 Kupka Jan 1967 SCPAP 2006 00:34:59
10 Kimák Jan 1950 RPl 1988 00:34:70
VS - 40
1 Marček Alexandr 1968 NepM 2010 00:31:28
2 Vaverka Tomáš 1965 NepM 2009 00:31:76
3 Rasocha Petr 1965 Boh 2006 00:32:12
4 Král Cyril 1943 SlPl 1985 00:34:20
5 Hrubý Aleš 1966 SKPPr 2006 00:34:61
6 Král Martin 1945 RPl 1985 00:34:77
7 Šlechta Rostislav 1962 NepM 2004 00:35:13
8 Kupka Jan 1967 SCPAP 2007 00:35:33
9 Valtr Václav 1956 SChÚ 1999 00:35:35
10 Malý Vraťa 1960 UnBr 2000 00:35:36
VS - 45
1 Vaverka Tomáš 1965 NepM 2011 00:31:54
2 Gadas Tomáš 1965 SpPř 2012 00:33:89
3 Rasocha Petr 1965 Boh 2011 00:34:23
4 Klimek Tomáš 1968 UnOl 2013 00:34:82
5 Doleček Petr 1959 SChÚ 2005 00:35:22
6 Lukášek Petr 1964 ČACR 2012 00:35:26
7 Kupka Jan 1967 SCPAP 2012 00:35:74
8 Valtr Václav 1956 SChÚ 2001 00:35:84
9 Buble Petr 1946 SlPl 1991 00:36:20
10 Pejša Pavel 1944 Boh 1993 00:36:30
VS - 50
1 Pejša Pavel 1944 Boh 1995 00:35:65
2 Valtr Václav 1956 SChÚ 2006 00:35:92
3 Doleček Petr 1959 SChÚ 2009 00:36:13
4 Bartůšek Stanislav 1961 SChÚ 2012 00:36:23
5 Povolný Jiří 1947 UnBr 1997 00:36:70
6 Svozil Vítězslav 1933 KomBr 1985 00:36:72
7 Hřeben Stanislav 1958 RPl 2009 00:36:90
8 Rašner Jiří 1948 Zlín 1998 00:37:00
9 Ježek Jaroslav 1950 RPl 2003 00:37:20
10 Vrána Aleš 1954 UnOl 2004 00:37:38
VS - 55
1 Pejša Pavel 1944 Boh 2000 00:36:41
2 Svozil Vítězslav 1933 KomBr 1989 00:36:80
3 Buble Petr 1946 SlPl 2001 00:37:60
4 Ježek Jaroslav 1950 RPl 2005 00:37:72
5 Exner Jiří 1954 SChÚ 2013 00:37:91
6 Pokorný František 1941 PVKBr 1997 00:38:30
7 Rašner Jiří 1948 Zlín 2004 00:38:44
8 Valtr Václav 1956 SChÚ 2013 00:38:87
9 Krupka Josef 1950 NepM 2008 00:38:94
10 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 1999 00:39:46
VS - 60
1 Svozil Vítězslav 1933 KomBr 1993 00:37:03
2 Pejša Pavel 1944 Boh 2008 00:37:17
3 Pokorný František 1941 PVKBr 2001 00:39:29
4 Buble Petr 1946 SlPl 2007 00:39:36
5 Shejbal Jiří 1952 PVKBr 2012 00:39:39
6 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 2006 00:39:45
7 Jaška Rudolf 1926 PVKBr 1988 00:41:10
8 Kamp Alois 1946 SChÚ 2007 00:41:37
9 Hájek Josef 1936 KIN 1997 00:41:40
10 Vacek Zdenek 1927 SlPl 1988 00:41:40
VS - 65
1 Svozil Vítězslav 1933 KomBr 1998 00:38:18
2 Pejša Pavel 1944 Boh 2009 00:38:56
3 Pokorný František 1941 PVKBr 2006 00:38:59
4 Buble Petr 1946 SlPl 2012 00:39:63
5 Jaška Rudolf 1926 PVKBr 1995 00:42:03
6 Minář Petr 1946 SMZl 2013 00:42:88
7 Řepka Vladimír 1927 PVKBr 1993 00:43:60
8 Minařík Petr 1946 SMZl 2012 00:43:66
9 Špaček Václav 1943 SChÚ 2008 00:44:44
10 Tošnar Pavel 1933 PVKBr 2000 00:44:80
VS - 70
1 Pokorný František 1941 PVKBr 2011 00:39:83
2 Svozil Vítězslav 1933 KomBr 2003 00:40:10
3 Hudec Karel 1927 PVKBr 1999 00:42:40
4 Ziegler Jan 1925 PVKBr 1997 00:42:69
5 Jaška Rudolf 1926 PVKBr 1997 00:43:78
6 Řepka Vladimír 1927 PVKBr 2000 00:46:35
7 Vaverka Jiří 1938 NepM 2008 00:46:61
8 Špaček Václav 1943 SChÚ 2013 00:47:12
9 Král Jindřich 1932 RPl 2005 00:48:02
10 Břicháček Václav 1938 Boh 2012 00:48:38
VS - 75
1 Svozil Vítězslav 1933 KomBr 2008 00:44:89
2 Ziegler Jan 1925 PVKBr 2000 00:45:24
3 Řepka Vladimír 1927 PVKBr 2003 00:50:13
4 Vaverka Jiří 1938 NepM 2013 00:52:54
5 Pavlík Miroslav 1936 Boh 2012 00:53:92
6 Hermann Bedřich 1919 PVKBr 1994 00:56:30
7 Svoboda Viktor 1938 SChÚ 2013 00:58:97
8 Kasalický Václav 1922 SChÚ 1997 01:03:65
9 Liška Jaroslav 1922 SokKo 1997 01:06:00
10 Pivoňka Václav 1918 BiJa 1993 01:06:80
VS - 80
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 2005 00:47:91
2 Řepka Vladimír 1927 PVKBr 2007 00:53:86
3 Svozil Vítězslav 1933 KomBr 2013 00:54:01
4 Hermann Bedřich 1919 PVKBr 1999 01:00:40
5 Purš Jiří 1926 PVKBr 2010 01:07:27
6 Kasalický Václav 1922 SChÚ 2003 01:11:96
7 Maksymov František 1914 VZSDK 1997 01:17:92
8 Čižmár Jaromír 1906 PVKBr 1990 01:24:70
VS - 85
1 Řepka Vladimír 1927 PVKBr 2012 01:02:58
2 Purš Jiří 1926 PVKBr 2013 01:12:88
3 Čižmár Jaromír 1906 PVKBr 1993 01:37:30
100m prsa muži - brst men
VS - 20
1 Janovský Jiří 1988 AŠMB 2012 01:13:33
2 Lechner Jakub 1986 PKStR 2008 01:18:07
3 Černý Radek 1984 NePK 2005 01:18:79
4 Šetek Štěpán 1990 NepM 2013 01:20:41
5 Pražák Radek 1980 SPKLi 2003 01:23:20
6 Matoušek Jan 1980 SlLi 2003 01:28:16
7 Zudor Pavel 1985 NePK 2005 01:28:63
8 Simoes Nuno 1989 RPl 2009 01:29:39
9 Braz Armando 1987 RPl 2009 01:32:01
10 Vojta Jaroslav 1988 SlPl 2010 01:34:30
VS - 25
1 Vlček Jiří 1984 KomBr 2009 01:06:53
2 Vaisocher Daniel 1983 SwpPr 2010 01:06:59
3 Horáček Jakub 1984 UnBr 2013 01:07:86
4 Pokorný Petr 1983 SwpPr 2012 01:09:47
5 Holý Michal 1971 SlPl 1997 01:09:83
6 Horáček Jakub 1984 PSKr 2010 01:09:89
7 Minář Jakub 1975 SCPAP 2000 01:10:36
8 Bartůšek Stanislav 1961 SChÚ 1990 01:13:80
9 Fraňo Jan 1968 LoNy 1997 01:13:81
10 Anděl Jakub 1968 UnBr 1996 01:14:45
VS - 30
1 Holý Michal 1971 SlPl 2002 01:08:87
2 Pokorný Petr 1983 SwpPr 2013 01:08:96
3 Vaisocher Daniel 1983 SwpPr 2013 01:11:06
4 Anděl Jakub 1968 UnBr 1998 01:11:52
5 Pražák Radek 1980 SPKLi 2010 01:15:80
6 Ježek Libor 1959 SCPAP 1990 01:16:70
7 Mrůzek Alexandr 1965 UnBr 1996 01:17:13
8 Lukášek Petr 1964 ČACR 1996 01:17:46
9 Vinduška Petr 1966 PKMČL 1999 01:18:11
10 Eckert Roman 1965 SChÚ 1995 01:18:33
VS - 35
1 Gregor Petr 1973 SwpPr 2012 01:08:27
2 Rasocha Petr 1965 Boh 2004 01:16:03
3 Vaverka Tomáš 1965 NepM 2004 01:17:30
4 Kupka Jan 1967 SCPAP 2006 01:17:84
5 Uherek Josef 1970 NepM 2009 01:17:97
6 Mrůzek Alexandr 1965 UnBr 2000 01:18:13
7 Kupka Josef 1950 Praha 1988 01:18:20
8 Anděl Pavel 1969 NepM 2005 01:18:52
9 Lukášek Petr 1964 ČACR 2000 01:18:58
10 Kimák Jan 1950 RPl 1988 01:19:80
VS - 40
1 Gregor Petr 1973 SwpPr 2013 01:08:09
2 Marček Alexandr 1968 NepM 2010 01:10:08
3 Vaverka Tomáš 1965 NepM 2009 01:15:09
4 Rasocha Petr 1965 Boh 2009 01:16:35
5 Lukášek Petr 1964 ČACR 2006 01:16:64
6 Klimek Tomáš 1968 UnOl 2012 01:17:75
7 Kupka Jan 1967 SCPAP 2007 01:18:85
8 Valtr Václav 1956 SChÚ 2000 01:19:37
9 Obr Pavel 1967 KVVs 2009 01:19:97
10 Buble Petr 1946 SlPl 1990 01:22:20
VS - 45
1 Vaverka Tomáš 1965 NepM 2010 01:15:46
2 Gadas Tomáš 1965 SpPř 2012 01:16:96
3 Rasocha Petr 1965 Boh 2011 01:17:27
4 Lukášek Petr 1964 ČACR 2009 01:17:60
5 Kupka Jan 1967 SCPAP 2012 01:18:79
6 Klimek Tomáš 1968 UnOl 2013 01:19:53
7 Valtr Václav 1956 SChÚ 2001 01:20:26
8 Hámorský Ladislav 1961 SCPAP 2007 01:20:49
9 Doleček Petr 1959 SChÚ 2006 01:21:71
10 Pejša Pavel 1944 Boh 1990 01:21:90
VS - 50
1 Valtr Václav 1956 SChÚ 2006 01:20:97
2 Pejša Pavel 1944 Boh 1995 01:21:21
3 Hámorský Ladislav 1961 SCPAP 2011 01:22:28
4 Vrána Aleš 1954 UnOl 2004 01:23:85
5 Doleček Petr 1959 SChÚ 2009 01:24:65
6 Očenášek Vladimír 1947 MEM 1997 01:25:26
7 Ježek Jaroslav 1950 RPl 2003 01:26:00
8 Buble Petr 1946 SlPl 1996 01:26:06
9 Rašner Jiří 1948 Zlín 1999 01:26:85
10 Hřeben Stanislav 1958 RPl 2008 01:26:97
VS - 55
1 Pejša Pavel 1944 Boh 2000 01:23:74
2 Ježek Jaroslav 1950 RPl 2005 01:24:84
3 Svozil Vítězslav 1933 KomBr 1989 01:25:90
4 Buble Petr 1946 SlPl 2001 01:26:05
5 Krupka Josef 1950 NepM 2008 01:27:06
6 Exner Jiří 1954 SChÚ 2013 01:27:89
7 Valtr Václav 1956 SChÚ 2013 01:28:47
8 Pokorný František 1941 PVKBr 1997 01:28:60
9 Rašner Jiří 1948 Zlín 2004 01:29:43
10 Povolný Jiří 1947 UnBr 2002 01:31:83
VS - 60
1 Pejša Pavel 1944 Boh 2004 01:23:55
2 Svozil Vítězslav 1933 KomBr 1994 01:27:53
3 Buble Petr 1946 SlPl 2010 01:28:36
4 Pokorný František 1941 PVKBr 2001 01:30:85
5 Hájek Josef 1936 KIN 1997 01:33:55
6 Dobrý Jan 1949 SlPl 2010 01:36:74
7 Řepka Vladimír 1927 PVKBr 1990 01:36:90
8 Beneš Josef 1949 SlPl 2012 01:38:40
9 Vacek Zdenek 1927 SlPl 1988 01:39:00
10 Pelcman Jaroslav 1933 RPl 1993 01:40:30
VS - 65
1 Pejša Pavel 1944 Boh 2009 01:27:11
2 Buble Petr 1946 SlPl 2013 01:28:25
3 Svozil Vítězslav 1933 KomBr 1998 01:29:56
4 Pokorný František 1941 PVKBr 2009 01:35:51
5 Jaška Rudolf 1926 PVKBr 1991 01:37:60
6 Řepka Vladimír 1927 PVKBr 1993 01:39:30
7 Mašat Karel 1929 RPl 1996 01:41:05
8 Toman Pavel 1938 ZŠHP 2003 01:43:70
9 Tošnar Pavel 1933 PVKBr 2001 01:44:98
10 Minařík Petr 1946 SMZl 2012 01:45:53
VS - 70
1 Svozil Vítězslav 1933 KomBr 2003 01:31:20
2 Ziegler Jan 1925 PVKBr 1997 01:36:83
3 Pokorný František 1941 PVKBr 2012 01:37:99
4 Jaška Rudolf 1926 PVKBr 1997 01:40:88
5 Vaverka Jiří 1938 NepM 2008 01:45:18
6 Řepka Vladimír 1927 PVKBr 1997 01:49:76
7 Maur Václav 1919 SlPl 1990 01:55:10
8 Břicháček Václav 1938 Boh 2012 01:56:63
9 Svoboda Viktor 1938 SChÚ 2008 01:59:10
10 Pelcman Jaroslav 1933 RPl 2003 02:00:36
VS - 75
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 2000 01:41:81
2 Svozil Vítězslav 1933 KomBr 2008 01:45:30
3 Vaverka Jiří 1938 NepM 2013 01:58:41
4 Řepka Vladimír 1927 PVKBr 2003 01:59:20
5 Hermann Bedřich 1919 PVKBr 1995 02:04:37
6 Pavlík Miroslav 1936 Boh 2012 02:08:04
7 Liška Jaroslav 1922 SokKo 2000 02:42:99
8 Pelcman Jaroslav 1933 RPl 2010 02:50:97
VS - 80
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 2005 01:43:16
2 Řepka Vladimír 1927 PVKBr 2007 02:07:47
VS - 85
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 2013 02:13:32
2 Řepka Vladimír 1927 PVKBr 2012 02:32:51
200m prsa muži - brst men
VS - 20
1 Janovský Jiří 1988 AŠMB 2012 02:42:05
2 Černý Radek 1984 NePK 2005 02:52:31
3 Zudor Pavel 1985 NePK 2005 03:16:48
VS - 25
1 Vlček Jiří 1984 KomBr 2009 02:22:17
2 Minář Jakub 1975 SCPAP 2000 02:36:82
3 Vaisocher Daniel 1983 SwpPr 2012 02:46:27
4 Milý Petr 1975 LPKPř 2000 02:49:84
5 Anděl Jakub 1968 UnBr 1997 02:51:60
6 Havránek Milan 1978 PKMČL 2005 02:52:66
7 Jindra Daniel 1978 NePK 2003 02:54:00
8 Rasocha Filip 1972 Boh 1999 02:54:17
9 Heidingsfeld Marek 1971 LPKPř 2000 02:54:78
10 Apjar Robert 1973 PKNJ 2002 02:55:03
VS - 30
1 Mrůzek Alexandr 1965 UnBr 1998 02:49:10
2 Rambousek Vladimír 1963 JPK 1997 02:50:65
3 Líbal Lubomír 1965 LPKPř 1999 02:51:06
4 Horvát Petr 1973 PKZá 2006 02:51:97
5 Lukášek Petr 1964 ČACR 1996 02:52:46
6 Šíma Zdenek 1961 MedKl 1993 02:54:70
7 Barvínek Petr 1970 LoTr 2000 02:55:78
8 Anděl Jakub 1968 UnBr 1998 02:55:80
9 Ježek Libor 1959 SCPAP 1993 02:55:90
10 Vinduška Petr 1966 PKMČL 1997 02:56:37
VS - 35
1 Gregor Petr 1973 SwpPr 2010 02:39:12
2 Rasocha Petr 1965 Boh 2003 02:47:33
3 Mrůzek Alexandr 1965 UnBr 2000 02:48:29
4 Líbal Lubomír 1965 LPKPř 2000 02:50:50
5 Horvát Petr 1973 PKZá 2008 02:54:17
6 Lukášek Petr 1964 ČACR 2001 02:54:65
7 Kupka Jan 1967 SCPAP 2006 02:54:73
8 Anděl Pavel 1969 NepM 2005 02:55:14
9 Neterda Tomáš 1961 SCPAP 1996 03:00:72
10 Uherek Josef 1970 NepM 2005 03:00:73
VS - 40
1 Marček Alexandr 1968 NepM 2010 02:44:08
2 Rasocha Petr 1965 Boh 2006 02:45:05
3 Mrůzek Alexandr 1965 UnBr 2005 02:49:71
4 Lukášek Petr 1964 ČACR 2006 02:52:61
5 Kupka Jan 1967 SCPAP 2011 02:55:72
6 Klimek Tomáš 1968 UnOl 2012 02:56:69
7 Vaverka Tomáš 1965 NepM 2008 02:56:80
8 Valtr Václav 1956 SChÚ 2000 02:59:40
9 Višenka Josef 1960 TJRo 2001 03:01:72
10 Horvát Petr 1973 PKZá 2013 03:02:44
VS - 45
1 Mrůzek Alexandr 1965 UnBr 2010 02:49:70
2 Rasocha Petr 1965 Boh 2012 02:53:43
3 Lukášek Petr 1964 ČACR 2009 02:53:84
4 Kupka Jan 1967 SCPAP 2012 02:54:13
5 Vaverka Tomáš 1965 NepM 2010 02:54:36
6 Hámorský Ladislav 1961 SCPAP 2009 03:00:54
7 Ehlich Jiří 1963 TJKr 2010 03:03:25
8 Valtr Václav 1956 SChÚ 2001 03:06:30
9 Doleček Petr 1959 SChÚ 2005 03:08:32
10 Buble Petr 1946 SlPl 1995 03:08:45
VS - 50
1 Hámorský Ladislav 1961 SCPAP 2013 03:00:02
2 Pejša Pavel 1944 Boh 1995 03:01:82
3 Valtr Václav 1956 SChÚ 2009 03:07:17
4 Buble Petr 1946 SlPl 1997 03:07:77
5 Ježek Jaroslav 1950 RPl 2003 03:16:10
6 Svozil Vítězslav 1933 KomBr 1987 03:16:51
7 Doleček Petr 1959 SChÚ 2013 03:22:60
8 Šafra Jiří 1962 PKMČL 2012 03:26:04
9 Rašner Jiří 1948 Zlín 1998 03:27:80
10 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 1996 03:30:30
VS - 55
1 Valtr Václav 1956 SChÚ 2011 03:08:79
2 Ježek Jaroslav 1950 RPl 2005 03:13:01
3 Krupka Josef 1950 NepM 2008 03:14:17
4 Svozil Vítězslav 1933 KomBr 1989 03:15:84
5 Exner Jiří 1954 SChÚ 2011 03:16:01
6 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 1998 03:34:50
7 Franěk Aleš 1946 RPl 2001 04:04:44
VS - 60
1 Svozil Vítězslav 1933 KomBr 1994 03:15:51
2 Hájek Josef 1936 KIN 1997 03:21:49
3 Pejša Pavel 1944 Boh 2007 03:25:43
4 Pelcman Jaroslav 1933 RPl 1993 03:42:60
5 Toman Pavel 1938 ZŠHP 2001 04:02:90
6 Hostinský Pavel 1938 RPl 2000 04:09:85
7 Woš Miroslav 1942 KoKa 2005 04:10:95
8 Hrdlička Oldřich 1952 RPl 2012 04:11:97
VS - 65
1 Buble Petr 1946 SlPl 2013 03:13:75
2 Svozil Vítězslav 1933 KomBr 1998 03:26:63
3 Řepka Vladimír 1927 PVKBr 1993 03:45:30
4 Tošnar Pavel 1933 PVKBr 2001 03:54:90
5 Hostinský Pavel 1938 RPl 2003 04:17:19
6 Pelcman Jaroslav 1933 RPl 2000 04:20:69
7 Pernička Vladimír 1935 Zlín 2001 04:46:93
VS - 70
1 Svozil Vítězslav 1933 KomBr 2003 03:31:80
2 Ziegler Jan 1925 PVKBr 1997 03:37:60
3 Jaška Rudolf 1926 PVKBr 1997 03:43:00
4 Řepka Vladimír 1927 PVKBr 1999 04:00:01
5 Břicháček Václav 1938 Boh 2012 04:18:45
6 Pelcman Jaroslav 1933 RPl 2003 04:27:20
7 Liška Jaroslav 1922 SokKo 1993 05:03:80
VS - 75
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 2001 03:46:35
2 Svozil Vítězslav 1933 KomBr 2009 03:54:00
3 Řepka Vladimír 1927 PVKBr 2003 04:22:83
4 Hermann Bedřich 1919 PVKBr 1996 04:46:70
5 Pavlík Miroslav 1936 Boh 2012 04:48:43
6 Liška Jaroslav 1922 SokKo 1997 05:31:70
VS - 80
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 2005 03:53:23
2 Řepka Vladimír 1927 PVKBr 2007 04:43:49
3 Hermann Bedřich 1919 PVKBr 1999 05:03:30
VS - 85
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 2013 05:00:24
2 Řepka Vladimír 1927 PVKBr 2012 05:30:19
50m motýlek muži - fly men
VS - 20
1 Burian Michal 1981 SCPAP 2004 00:28:04
2 Mihula Jiří 1979 NePK 2003 00:28:50
3 Šetek Štěpán 1990 NepM 2013 00:28:79
4 Lechner Jakub 1986 PKStR 2008 00:29:95
5 Šatra Jan 1985 SlPl 2004 00:30:45
6 Michalík Michal 1980 SlPl 2003 00:30:77
7 Cihlář Radek 1985 SlPl 2005 00:30:96
8 Pražák Radek 1980 SPKLi 2004 00:30:97
9 Nykl Jan 1990 PKMČL 2010 00:31:70
10 Černý Radek 1984 NePK 2005 00:32:55
VS - 25
1 Havlíček Vlastimil 1972 SlPl 2000 00:25:07
2 Mikula Jiří 1972 SlPl 1997 00:25:21
3 Oharek Zdenek 1984 PSKr 2010 00:26:79
4 Jirmus Jiří 1961 KIN 1989 00:26:90
5 Lukášek Miloš 1958 UnBr 1986 00:27:00
6 Mikula Roman 1957 UnOl 1984 00:27:04
7 Proněk Jarmil 1966 UnBr 1992 00:27:06
8 Bareš Michal 1959 Boh 1985 00:27:18
9 Harnol Lukáš 1984 SwpP 2013 00:27:20
10 Lipavský Jan 1975 SCPAP 2000 00:27:30
VS - 30
1 Šraut Bohumír 1975 KomBr 2009 00:25:53
2 Havlíček Vlastimil 1972 SlPl 2005 00:25:82
3 Mikula Jiří 1972 SlPl 2002 00:25:93
4 Steinbauer Vojtěch 1980 UnBr 2013 00:27:03
5 Proněk Jarmil 1966 UnBr 2000 00:27:48
6 Růžička Petr 1969 SChÚ 1999 00:27:56
7 Burian Luděk 1964 SCPAP 1998 00:27:71
8 Aišman Miloš 1970 SlPl 2000 00:27:99
9 Korbel Martin 1979 SlPl 2012 00:28:25
10 Eckert Roman 1965 SChÚ 1995 00:28:27
VS - 35
1 Šraut Bohumír 1975 KomBr 2011 00:26:01
2 Gregor Petr 1973 SwpPr 2011 00:26:43
3 Baláš Jiří 1977 PKPan 2012 00:27:41
4 Tomeček Pavel 1978 KomBr 2013 00:27:41
5 Šlechta Rostislav 1962 NepM 2001 00:27:70
6 Proněk Jarmil 1966 UnBr 2005 00:27:71
7 Bareš Michal 1959 Boh 1997 00:28:27
8 Burian Luděk 1964 SCPAP 2000 00:28:41
9 Kučera Michal 1964 SlPl 1999 00:28:59
10 Lobodáš Josef 1966 SChÚ 2003 00:28:74
VS - 40
1 Havlíček Vlastimil 1972 SlPl 2013 00:26:22
2 Gregor Petr 1973 SwpPr 2013 00:26:32
3 Šlechta Rostislav 1962 NepM 2003 00:27:00
4 Bareš Michal 1959 Boh 2000 00:27:45
5 Proněk Jarmil 1966 UnBr 2006 00:28:01
6 Obr Pavel 1967 KVVs 2009 00:28:31
7 Burian Luděk 1964 SCPAP 2005 00:28:62
8 Pavlíček Milan 1958 NepM 2000 00:28:62
9 Hrouda Milan 1953 Boh 1993 00:28:73
10 Vostatek Michal 1964 Boh 2006 00:28:83
VS - 45
1 Šlechta Rostislav 1962 NepM 2007 00:27:21
2 Bareš Michal 1959 Boh 2004 00:28:03
3 Krenek Andrew 1964 Boh 2009 00:28:28
4 Valtr Václav 1956 SChÚ 2003 00:28:80
5 Vaverka Tomáš 1965 NepM 2010 00:29:25
6 Křenek Andrew 1964 Boh 2012 00:29:30
7 Vostatek Michal 1964 Boh 2011 00:29:47
8 Obr Pavel 1967 KVVs 2012 00:29:57
9 Hámorský Ladislav 1961 SCPAP 2007 00:29:73
10 Rasocha Petr 1965 Boh 2011 00:29:84
VS - 50
1 Bareš Michal 1959 Boh 2011 00:28:66
2 Valtr Václav 1956 SChÚ 2006 00:29:60
3 Braník Juraj 1946 Boh 1996 00:30:10
4 Kolář Zdenek 1952 NepM 2005 00:30:61
5 Shejbal Jiří 1952 PVKBr 2003 00:31:06
6 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 1997 00:31:10
7 Pokorný František 1941 PVKBr 1995 00:31:35
8 Holas Jindřich 1947 SChÚ 1997 00:32:03
9 Němec Ivo 1960 SlPl 2012 00:32:17
10 Dastlík Petr 1953 SCPAP 2003 00:32:62
VS - 55
1 Shejbal Jiří 1952 PVKBr 2009 00:30:01
2 Braník Juraj 1946 Boh 2001 00:30:53
3 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 1999 00:31:00
4 Pokorný František 1941 PVKBr 2000 00:31:83
5 Kolář Zdenek 1952 NepM 2009 00:31:91
6 Dastlík Petr 1953 SCPAP 2009 00:32:18
7 Valtr Václav 1956 SChÚ 2013 00:32:31
8 Kalhous Jiří 1945 SCPAP 2004 00:33:63
9 Dudek Milan 1950 SChÚ 2008 00:33:92
10 Protschke Vilém 1946 SChÚ 2005 00:34:28
VS - 60
1 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 2004 00:31:04
2 Shejbal Jiří 1952 PVKBr 2013 00:31:25
3 Braník Juraj 1946 Boh 2009 00:31:40
4 Pokorný František 1941 PVKBr 2003 00:32:28
5 Čermák Karel 1951 PVKBr 2011 00:33:87
6 Protschke Vilém 1946 SChÚ 2006 00:34:01
7 Kalhous Jiří 1945 SCPAP 2008 00:34:95
8 Vagner Jindřich 1943 Boh 2007 00:35:77
9 Holas Jindřich 1947 SChÚ 2010 00:36:63
10 Motyčka Jaroslav 1929 UnBr 1989 00:36:90
VS - 65
1 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 2008 00:30:67
2 Pokorný František 1941 PVKBr 2006 00:31:94
3 Braník Juraj 1946 Boh 2012 00:33:44
4 Vagner Jindřich 1943 Boh 2010 00:34:04
5 Holas Jindřich 1947 SChÚ 2012 00:35:23
6 Hudec Karel 1927 PVKBr 1996 00:37:64
7 Hofer Zdeněk 1932 Boh 1997 00:38:33
8 Čelakovský Václav 1940 SlPl 2005 00:39:16
9 Musil Josef 1920 SChÚ 1988 00:39:70
10 Brožek Karel 1936 PVKBr 2001 00:39:80
VS - 70
1 Pokorný František 1941 PVKBr 2013 00:33:29
2 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 2013 00:33:41
3 Vagner Jindřich 1943 Boh 2013 00:35:61
4 Hudec Karel 1927 PVKBr 1999 00:38:00
5 Ziegler Jan 1925 PVKBr 1997 00:39:35
6 Hofer Zdeněk 1932 Boh 2003 00:39:80
7 Brožek Karel 1936 PVKBr 2008 00:43:32
8 Musil Josef 1920 SChÚ 1992 00:44:70
9 Hlava Milan 1929 SChÚ 2000 00:45:15
10 Jaška Rudolf 1926 PVKBr 1996 00:47:00
VS - 75
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 2000 00:42:24
2 Hofer Zdeněk 1932 Boh 2008 00:44:60
3 Brožek Karel 1936 PVKBr 2012 00:55:03
4 Motyčka Jaroslav 1929 UnBr 2005 00:57:34
5 Liška Jaroslav 1922 SokKo 1997 01:04:39
6 Buček Rudolf 1914 PVKBr 1989 01:04:82
VS - 80
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 2006 00:43:80
2 Liška Jaroslav 1922 SokKo 2003 01:14:30
100m motýlek muži - fly men
VS - 20
1 Šetek Štěpán 1990 NepM 2013 01:03:63
2 Janovský Jiří 1988 AŠMB 2012 01:06:34
VS - 25
1 Havlík Martin 1988 TjZn 2013 00:56:27
2 Havlíček Vlastimil 1972 SlPl 2000 00:56:78
3 Mikula Jiří 1972 SlPl 1997 00:57:07
4 Lipavský Jan 1975 SCPAP 2000 00:59:00
5 Oharek Zdenek 1984 PSKr 2010 00:59:56
6 Lukášek Miloš 1958 UnBr 1986 01:00:90
7 Mužíček Petr 1980 BiJa 2005 01:03:77
8 Horna Ondřej 1965 KSPK 1993 01:04:40
9 Jirmus Jiří 1961 KIN 1989 01:04:50
10 Ehlich Jiří 1963 TJKr 1989 01:05:00
VS - 30
1 Šraut Bohumír 1975 KomBr 2009 00:56:90
2 Mikula Jiří 1972 SlPl 2002 00:58:50
3 Kollors Petr 1957 PFPl 1989 01:01:87
4 Burian Luděk 1964 SCPAP 1998 01:02:96
5 Horna Ondřej 1965 KSPK 1995 01:04:23
6 Thiel Petr 1962 SChÚ 1995 01:04:64
7 Zouhar Filip 1970 SChÚ 2000 01:06:04
8 Lobodáš Josef 1966 SChÚ 2000 01:06:10
9 Zachoval Roman 1967 Boh 1997 01:06:90
10 Mrůzek Alexandr 1965 UnBr 1998 01:07:20
VS - 35
1 Šraut Bohumír 1975 KomBr 2011 00:59:56
2 Gregor Petr 1973 SwpPr 2011 01:01:16
3 Šlechta Rostislav 1962 NepM 2000 01:01:90
4 Tomeček Pavel 1978 KomBr 2013 01:02:57
5 Burian Luděk 1964 SCPAP 2001 01:04:09
6 Liška Jiří 1967 SChÚ 2005 01:05:78
7 Čejka Vilém 1952 Zlín 1989 01:07:24
8 Mrůzek Alexandr 1965 UnBr 2001 01:07:80
9 Lobodáš Josef 1966 SChÚ 2005 01:07:89
10 Vaverka Tomáš 1965 NepM 2004 01:08:51
VS - 40
1 Gregor Petr 1973 SwpPr 2013 00:59:20
2 Šlechta Rostislav 1962 NepM 2003 01:00:70
3 Bareš Michal 1959 Boh 2000 01:02:06
4 Pavlíček Milan 1958 NepM 2000 01:04:40
5 Obr Pavel 1967 KVVs 2009 01:06:43
6 Hámorský Ladislav 1961 SCPAP 2001 01:07:85
7 Vaverka Tomáš 1965 NepM 2006 01:09:11
8 Dastlík Petr 1953 SCPAP 1993 01:09:80
9 Baier Pavel 1954 PKSvi 1997 01:10:00
10 Čegan Ivan 1953 SCPAP 1994 01:10:30
VS - 45
1 Bareš Michal 1959 Boh 2004 01:02:29
2 Šlechta Rostislav 1962 NepM 2009 01:03:46
3 Burian Luděk 1964 SCPAP 2010 01:04:56
4 Ehlich Jiří 1963 TJKr 2009 01:04:79
5 Pavlíček Milan 1958 NepM 2003 01:05:60
6 Hámorský Ladislav 1961 SCPAP 2006 01:07:50
7 Vonšovský Tomáš 1967 NepM 2012 01:10:94
8 Čegan Ivan 1953 SCPAP 1998 01:11:77
9 Braník Juraj 1946 Boh 1995 01:12:06
10 Bazger Petr 1953 UnOl 1999 01:12:56
VS - 50
1 Bareš Michal 1959 Boh 2009 01:04:26
2 Ehlich Jiří 1963 TJKr 2013 01:05:57
3 Hámorský Ladislav 1961 SCPAP 2011 01:11:58
4 Braník Juraj 1946 Boh 1996 01:12:23
5 Valtr Václav 1956 SChÚ 2009 01:12:78
6 Kolář Zdenek 1952 NepM 2005 01:13:16
7 Dastlík Petr 1953 SCPAP 2003 01:13:66
8 Štibinger Jakub 1950 USK 2000 01:15:36
9 Kalhous Jiří 1945 SCPAP 1998 01:15:72
10 Toman Pavel 1938 ZŠHP 1989 01:22:50
VS - 55
1 Shejbal Jiří 1952 PVKBr 2009 01:10:42
2 Dastlík Petr 1953 SCPAP 2009 01:12:83
3 Okáč Jaroslav 1949 JPK 2005 01:16:21
4 Kolář Zdenek 1952 NepM 2009 01:17:10
5 Štibinger Jakub 1950 USK 2005 01:17:97
6 Kalhous Jiří 1945 SCPAP 2001 01:19:13
7 Valtr Václav 1956 SChÚ 2013 01:19:58
8 Braník Juraj 1946 Boh 2001 01:19:99
9 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 1998 01:23:40
10 Čelakovský Václav 1940 SlPl 1997 01:32:08
VS - 60
1 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 2003 01:13:80
2 Shejbal Jiří 1952 PVKBr 2012 01:14:42
3 Kalhous Jiří 1945 SCPAP 2006 01:20:34
4 Okáč Jaroslav 1949 JPK 2009 01:20:97
5 Dobrý Jan 1949 SlPl 2012 01:30:47
6 Brožek Karel 1936 PVKBr 2000 01:37:48
7 Čelakovský Václav 1940 SlPl 2001 01:39:03
8 Štastný Jaromír 1936 Boh 1997 01:41:93
9 Řepka Vladimír 1927 PVKBr 1991 01:53:10
10 Woš Miroslav 1942 KoKa 2005 02:00:61
VS - 65
1 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 2008 01:15:13
2 Brožek Karel 1936 PVKBr 2001 01:46:10
VS - 70
1 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 2013 01:17:41
2 Ziegler Jan 1925 PVKBr 1997 01:35:00
3 Macík Ladislav 1931 PVKBr 2001 01:55:60
4 Liška Jaroslav 1922 SokKo 1993 02:22:50
5 Woš Miroslav 1942 KoKa 2012 02:23:93
VS - 75
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 2001 01:41:30
2 Brožek Karel 1936 PVKBr 2012 02:07:59
VS - 80
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 2006 01:45:53
200m motýlek muži - fly men
VS - 20
1 Janovský Jiří 1988 AŠMB 2008 02:41:37
VS - 25
1 Lipavský Jan 1975 SCPAP 2000 02:14:74
2 Veselý Petr 1973 Zlín 2000 02:34:17
3 Táborský Radek 1971 SCPAP 1996 02:47:52
VS - 30
1 Šraut Bohumír 1975 KomBr 2009 02:15:72
2 Burian Luděk 1964 SCPAP 1996 02:29:23
3 Mrůzek Alexandr 1965 UnBr 1997 02:30:44
4 Thiel Petr 1962 SChÚ 1995 02:30:45
5 Braum Zdeněk 1971 BaSo 2003 02:47:46
6 Urban Otakar 1974 NePK 2005 02:57:09
VS - 35
1 Šraut Bohumír 1975 KomBr 2011 02:23:30
2 Dastlík Petr 1953 SCPAP 1992 02:36:28
3 Mrůzek Alexandr 1965 UnBr 2000 02:36:81
4 Čegan Ivan 1953 SCPAP 1992 02:41:05
5 Mrůzek Michael 1967 TJKr 2003 02:57:96
6 Horvát Petr 1973 PKZá 2008 03:04:58
VS - 40
1 Pavlíček Milan 1958 NepM 2000 02:32:74
2 Mrůzek Alexandr 1965 UnBr 2005 02:33:75
3 Čegan Ivan 1953 SCPAP 1995 02:38:32
4 Dastlík Petr 1953 SCPAP 1993 02:39:70
5 Hámorský Ladislav 1961 SCPAP 2003 02:41:59
6 Kamas Richard 1968 NepM 2012 02:45:64
7 Bazger Petr 1953 UnOl 1997 03:02:92
8 Kadlec Václav 1956 SCPAP 1997 03:24:47
9 Šafra Jiří 1962 PKMČL 2005 03:33:60
VS - 45
1 Ehlich Jiří 1963 TJKr 2012 02:27:24
2 Bareš Michal 1959 Boh 2006 02:30:69
3 Mrůzek Michael 1967 TJKr 2012 02:35:59
4 Mrůzek Alexandr 1965 UnBr 2010 02:35:89
5 Pavlíček Milan 1958 NepM 2003 02:38:11
6 Hámorský Ladislav 1961 SCPAP 2006 02:40:63
7 Štibinger Jakub 1950 USK 1997 02:50:16
8 Dastlík Petr 1953 SCPAP 1999 02:52:01
9 Čegan Ivan 1953 SCPAP 1998 02:55:74
10 Novotný Roman 1967 PKMo 2012 03:14:73
VS - 50
1 Bareš Michal 1959 Boh 2009 02:32:48
2 Ehlich Jiří 1963 TJKr 2013 02:34:66
3 Hámorský Ladislav 1961 SCPAP 2012 02:51:60
4 Dastlík Petr 1953 SCPAP 2003 02:55:66
5 Štibinger Jakub 1950 USK 2000 02:57:65
6 Braník Juraj 1946 Boh 1999 03:03:78
7 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 1997 03:14:96
8 Šafra Jiří 1962 PKMČL 2012 03:38:45
VS - 55
1 Dastlík Petr 1953 SCPAP 2009 02:57:85
2 Štibinger Jakub 1950 USK 2005 02:59:79
3 Okáč Jaroslav 1949 JPK 2007 03:13:65
4 Kalhous Jiří 1945 SCPAP 2003 03:27:16
VS - 60
1 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 2005 03:02:35
2 Okáč Jaroslav 1949 JPK 2009 03:12:16
3 Kalhous Jiří 1945 SCPAP 2005 03:20:25
4 Brožek Karel 1936 PVKBr 2000 03:55:85
VS - 65
1 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 2008 02:54:46
2 Brožek Karel 1936 PVKBr 2005 04:09:90
VS - 70
1 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 2013 03:08:50
2 Ziegler Jan 1925 PVKBr 1997 03:43:76
3 Woš Miroslav 1942 KoKa 2012 05:01:17
VS - 75
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 2001 03:45:86
2 Brožek Karel 1936 PVKBr 2012 05:08:71
VS - 80
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 2005 04:03:00
200m PZ muži - IM men
VS - 20
1 Janovský Jiří 1988 AŠMB 2010 02:24:76
2 Škanta Pavel 1983 NePK 2005 02:28:17
3 Černý Radek 1984 NePK 2005 02:40:47
4 Vojta Jaroslav 1988 SlPl 2010 03:09:11
VS - 25
1 Vlček Jiří 1984 KomBr 2009 02:11:58
2 Kollors Petr 1957 PFPl 1985 02:18:89
3 Veselý Petr 1973 Zlín 1998 02:23:80
4 Šíma Zdenek 1961 MedKl 1986 02:28:70
5 Paták Petr 1971 FEL 1997 02:28:87
6 Půček Roman 1968 KVVs 1996 02:29:98
7 Lipavský Jan 1975 SCPAP 2000 02:30:60
8 Burian Luděk 1964 SCPAP 1992 02:30:70
9 Horna Ondřej 1965 KSPK 1992 02:31:10
10 Zouhar Filip 1970 SChÚ 1997 02:31:39
VS - 30
1 Kollors Petr 1957 PFPl 1989 02:13:69
2 Veselý Petr 1973 Zlín 2003 02:22:54
3 Mrůzek Alexandr 1965 UnBr 1996 02:26:01
4 Burian Luděk 1964 SCPAP 1997 02:27:05
5 Šíp Jiří 1973 PKZá 2003 02:29:50
6 Kysylka Josef 1971 SKPLi 2005 02:30:20
7 Dulanský Petr 1970 SChÚ 2003 02:30:80
8 Chloupek Tomáš 1972 SChÚ 2003 02:30:90
9 Zouhar Filip 1970 SChÚ 2000 02:31:29
10 Zachoval Roman 1967 Boh 1997 02:31:74
VS - 35
1 Gregor Petr 1973 SwpPr 2009 02:20:03
2 Liška Jiří 1967 SChÚ 2006 02:21:57
3 Mrůzek Alexandr 1965 UnBr 2000 02:27:10
4 Burian Luděk 1964 SCPAP 1999 02:29:50
5 Lelek Jiří 1975 SCPAP 2012 02:29:97
6 Šlechta Rostislav 1962 NepM 2001 02:34:30
7 Líbal Lubomír 1965 LPKPř 2000 02:34:90
8 Kyněra Jiří 1958 TJZn 1997 02:35:06
9 Hrouda Milan 1953 Boh 1988 02:35:80
10 Přibyl Tomáš 1972 TJSH 2008 02:36:37
VS - 40
1 Bareš Michal 1959 Boh 2003 02:24:11
2 Mrůzek Alexandr 1965 UnBr 2005 02:28:63
3 Kyněra Jiří 1958 TJZn 1999 02:30:63
4 Obr Pavel 1967 KVVs 2007 02:32:62
5 Hámorský Ladislav 1961 SCPAP 2005 02:33:23
6 Seeman Tomáš 1969 USK 2011 02:33:49
7 Hrouda Milan 1953 Boh 1993 02:35:69
8 Rokyta Jan 1965 MPKÚs 2006 02:37:74
9 Valtr Václav 1956 SChÚ 2000 02:38:01
10 Čegan Ivan 1953 SCPAP 1996 02:38:30
VS - 45
1 Bareš Michal 1959 Boh 2008 02:26:90
2 Mrůzek Alexandr 1965 UnBr 2010 02:29:11
3 Burian Luděk 1964 SCPAP 2010 02:29:12
4 Hámorský Ladislav 1961 SCPAP 2007 02:34:09
5 Lukášek Petr 1964 ČACR 2009 02:37:09
6 Valtr Václav 1956 SChÚ 2001 02:37:83
7 Obr Pavel 1967 KVVs 2012 02:38:67
8 Shejbal Jiří 1952 PVKBr 1998 02:40:61
9 Čegan Ivan 1953 SCPAP 1998 02:42:38
10 Kalhous Jiří 1945 SCPAP 1990 02:44:10
VS - 50
1 Bareš Michal 1959 Boh 2009 02:25:72
2 Kyněra Jiří 1958 TJZn 2009 02:30:77
3 Hámorský Ladislav 1961 SCPAP 2012 02:39:72
4 Valtr Václav 1956 SChÚ 2007 02:42:32
5 Kalhous Jiří 1945 SCPAP 1996 02:46:25
6 Kolář Zdenek 1952 NepM 2005 02:47:06
7 Matěna Petr 1962 SCPAP 2012 02:48:87
8 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 1995 02:50:75
9 Štibinger Jakub 1950 USK 2000 02:51:46
10 Buble Petr 1946 SlPl 1998 02:53:27
VS - 55
1 Kyněra Jiří 1958 TJZn 2013 02:38:89
2 Shejbal Jiří 1952 PVKBr 2007 02:42:86
3 Valtr Václav 1956 SChÚ 2011 02:45:48
4 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 1998 02:51:47
5 Buble Petr 1946 SlPl 2001 02:53:20
6 Okáč Jaroslav 1949 JPK 2005 02:53:46
7 Dobrý Jan 1949 SlPl 2004 02:55:81
8 Kalhous Jiří 1945 SCPAP 2001 02:58:99
9 Braník Juraj 1946 Boh 2001 03:03:10
10 Pokorný František 1941 PVKBr 1996 03:12:00
VS - 60
1 Shejbal Jiří 1952 PVKBr 2013 02:49:05
2 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 2005 02:53:90
3 Okáč Jaroslav 1949 JPK 2009 02:56:08
4 Kalhous Jiří 1945 SCPAP 2006 02:56:74
5 Dobrý Jan 1949 SlPl 2009 03:04:51
6 Pokorný František 1941 PVKBr 2001 03:20:60
7 Brožek Karel 1936 PVKBr 1999 03:23:70
8 Jaška Rudolf 1926 PVKBr 1988 03:23:80
9 Konečný Josef 1936 Zlín 1997 03:27:61
10 Špaček Václav 1943 KLSTe 2005 03:35:48
VS - 65
1 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 2009 03:01:43
2 Jaška Rudolf 1926 PVKBr 1992 03:29:60
3 Špaček Václav 1943 SChÚ 2008 03:40:38
4 Brožek Karel 1936 PVKBr 2001 03:44:00
5 Mašat Karel 1929 RPl 1995 04:09:33
6 Liška Jaroslav 1922 SokKo 1988 04:11:10
7 Štibinger Karel 1919 Boh 1986 04:26:40
VS - 70
1 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 2013 03:10:70
2 Ziegler Jan 1925 PVKBr 1999 03:18:99
3 Jaška Rudolf 1926 PVKBr 1997 03:41:00
4 Brožek Karel 1936 PVKBr 2008 04:01:17
5 Liška Jaroslav 1922 SokKo 1993 04:22:30
6 Woš Miroslav 1942 KoKa 2012 04:25:26
7 Štibinger Karel 1919 Boh 1992 04:31:80
VS - 75
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 2001 03:24:40
2 Liška Jaroslav 1922 SokKo 1997 04:38:58
VS - 80
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 2005 03:32:82
2 Liška Jaroslav 1922 SokKo 2003 05:24:51
VS - 85
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 2013 04:20:63
2 Liška Jaroslav 1922 SokKo 2007 06:42:06
400m PZ muži - IM men
VS - 20
1 Janovský Jiří 1988 AŠMB 2010 05:17:98
2 Lechner Jakub 1986 PKStR 2008 05:51:67
VS - 25
1 Veselý Petr 1973 Zlín 2000 04:59:12
2 Lipavský Jan 1975 SCPAP 2000 05:00:52
3 Mrůzek Alexandr 1965 UnBr 1993 05:17:30
4 Beran Zdeněk 1970 UnBr 1996 05:37:91
5 Joukl David 1974 PKPř 2000 05:49:14
6 Lesage Milan 1979 PKMČL 2005 06:32:17
VS - 30
1 Kollors Petr 1957 PFPl 1988 04:43:93
2 Veselý Petr 1973 Zlín 2004 05:05:75
3 Mrůzek Alexandr 1965 UnBr 1996 05:13:92
4 Šíp Jiří 1973 PKZá 2005 05:33:29
5 Šíma Zdenek 1961 MedKl 1993 05:33:40
6 Kysylka Josef 1971 SKPLi 2005 05:41:07
7 Urban Otakar 1974 NePK 2005 05:52:06
8 Horvát Petr 1973 PKZá 2006 06:00:17
9 Majer Karel 1969 KLSTe 2001 07:19:21
VS - 35
1 Liška Jiří 1967 SChÚ 2006 05:10:65
2 Mrůzek Alexandr 1965 UnBr 2000 05:16:58
3 Čegan Ivan 1953 SCPAP 1992 05:39:35
4 Šíma Zdenek 1961 MedKl 1997 06:01:12
5 Horvát Petr 1973 PKZá 2008 06:02:80
6 Dastlík Petr 1953 SCPAP 1992 06:07:83
7 Uherek Josef 1970 NepM 2008 06:11:45
8 Kadlec Václav 1956 SCPAP 1993 06:32:40
VS - 40
1 Mrůzek Alexandr 1965 UnBr 2005 05:18:96
2 Hámorský Ladislav 1961 SCPAP 2001 05:34:53
3 Čegan Ivan 1953 SCPAP 1996 05:34:84
4 Mejzlík Lumír 1958 SCPAP 2000 06:05:30
5 Dastlík Petr 1953 SCPAP 1996 06:21:17
6 Mareš Libor 1969 PSŠt 2012 06:38:11
7 Šafra Jiří 1962 PKMČL 2005 06:58:37
VS - 45
1 Bareš Michal 1959 Boh 2004 05:04:27
2 Mrůzek Alexandr 1965 UnBr 2010 05:21:65
3 Valtr Václav 1956 SChÚ 2001 05:54:76
4 Štibinger Jakub 1950 USK 1996 06:06:98
5 Novotný Roman 1967 PKMo 2012 06:23:16
6 Dastlík Petr 1953 SCPAP 2001 06:36:02
7 Šafra Jiří 1962 PKMČL 2008 07:10:25
VS - 50
1 Hámorský Ladislav 1961 SCPAP 2012 05:46:36
2 Bartůšek Stanislav 1961 SChÚ 2012 05:54:53
3 Kubeša Jiří 1959 PSŠt 2012 07:11:70
4 Kamp Alois 1946 SChÚ 1997 07:30:30
5 Šafra Jiří 1962 PKMČL 2012 07:33:40
VS - 55
1 Shejbal Jiří 1952 PVKBr 2009 06:06:04
2 Valtr Václav 1956 SChÚ 2013 06:26:26
3 Okáč Jaroslav 1949 JPK 2004 06:27:70
4 Kalhous Jiří 1945 SCPAP 2001 06:29:68
5 Dobrý Jan 1949 SlPl 2005 06:35:95
6 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 2001 06:48:11
7 Kamp Alois 1946 SChÚ 2001 07:46:86
VS - 60
1 Shejbal Jiří 1952 PVKBr 2012 06:26:19
2 Kalhous Jiří 1945 SCPAP 2005 06:34:39
3 Okáč Jaroslav 1949 JPK 2010 06:43:19
4 Dobrý Jan 1949 SlPl 2012 06:43:52
VS - 65
1 Brožek Karel 1936 PVKBr 2001 08:11:07
VS - 70
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 1997 07:20:50
2 Woš Miroslav 1942 KoKa 2012 09:20:81
VS - 75
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 2000 07:25:65
VS - 80
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 2005 07:38:09
Tabulky dlouhodobé - výkony od roku 1984-2013 - dlouhý bazén 50m - ženy
Czech Masters TOP 10 - LCM bazén 50m - All time (1984 to 2013) - women
<muži/men>
50m v.zp. ženy - free women
VS - 20
1 Veselá Pavla 1981 NePK 2003 00:29:70
2 Koubková Soňa 1979 SChÚ 2003 00:32:00
3 Lipenská Pavla 1981 NePK 2005 00:32:30
4 Kutílková Kateřina 1988 NePK 2009 00:32:70
5 Vorudová Lenka 1982 SlPl 2003 00:33:46
6 Červenková Veronika 1983 SlPl 2003 00:33:53
7 Kutlíková Kateřina 1988 NePK 2010 00:33:70
8 Rousová Gabriela 1982 SlPl 2003 00:33:87
9 Marešová Anna 1990 NePK 2010 00:34:40
10 Svobodová Alena 1984 KVSPl 2005 00:34:43
VS - 25
1 Kazíková Sandra 1976 SlPl 2005 00:26:61
2 Veselá Jana 1978 NePK 2003 00:28:60
3 Marková Vendula 1987 UnBr 2013 00:28:72
4 Smrčková Dana 1969 SChÚ 1996 00:28:78
5 Bláhová Jana 1978 NePK 2006 00:29:02
6 Hlaváčová Yvetta 1975 UnBr 2001 00:29:10
7 Němečková Lenka 1968 NepM 1997 00:29:13
8 Vojkůvková Martina 1974 PVKBr 2000 00:29:50
9 Honsová Alena 1974 PKZá 2001 00:29:70
10 Mojžíšková Pavla 1981 KOPar 2009 00:29:71
VS - 30
1 Nývltová Alena 1982 JPK 2012 00:28:61
2 Němečková Lenka 1968 NepM 2001 00:29:00
3 Kaliničová Lenka 1977 SChÚ 2007 00:29:77
4 Balabánová Jana 1964 MedKl 1994 00:29:90
5 Pacáková Lenka 1966 LPKPř 1997 00:30:05
6 Kaplanová Monika 1965 Boh 1997 00:30:34
7 Králová Svatava 1960 MedKl 1992 00:30:40
8 Soukupová Eva 1961 UnBr 1993 00:30:60
9 Libnarová Martina 1971 SChÚ 2001 00:30:76
10 Špiková Silvie 1977 MedKl 2007 00:30:93
VS - 35
1 Kazíková Sandra 1976 SlPl 2012 00:26:78
2 Chytráčková Romana 1968 NepM 2003 00:29:25
3 Landsmannová Šárka 1975 Boh 2012 00:29:71
4 Dufková Marcela 1962 PVKBr 1999 00:29:90
5 Králová Svatava 1960 MedKl 1996 00:30:11
6 Němečková Lenka 1968 NepM 2004 00:30:20
7 Krčková Renata 1969 NepM 2008 00:30:83
8 Křesálková Miroslava 1965 SChÚ 2001 00:31:08
9 Hrdličková Světlana 1964 MeBl 1999 00:31:60
10 Danielová Radka 1978 PVKBr 2013 00:31:61
VS - 40
1 Němečková Lenka 1968 NepM 2009 00:29:87
2 Civínová Věra 1957 NepM 1999 00:30:70
3 Králová Svatava 1960 MedKl 2000 00:30:95
4 Krčková Renata 1969 NepM 2009 00:31:00
5 Křesálková Miroslava 1965 SChÚ 2005 00:32:14
6 Valachová Lada 1972 KoKa 2012 00:32:24
7 Jonášová Anna 1970 SlPl 2012 00:32:36
8 Sůvová Jiřina 1951 BiJa 1993 00:32:50
9 Rašnerová Marie 1954 Zlín 1998 00:32:60
10 Preislerová Věra 1954 Boh 1998 00:32:70
VS - 45
1 Majerová Vendula 1961 NepM 2009 00:30:81
2 Červínková Romana 1964 SMZl 2013 00:31:71
3 Rašnerová Marie 1954 Zlín 1999 00:31:94
4 Civínová Věra 1957 NepM 2003 00:32:20
5 Králová Svatava 1960 MedKl 2006 00:32:21
6 Mindošová Daniela 1959 NepM 2007 00:32:40
7 Pospíšilová Alena 1954 Boh 1999 00:33:14
8 Filipcová Ivana 1959 SChÚ 2006 00:33:17
9 Deverová Jaroslava 1959 NepM 2008 00:33:48
10 Sůvová Jiřina 1951 BiJa 1996 00:33:60
VS - 50
1 Rašnerová Marie 1954 Zlín 2004 00:32:60
2 Pospíšilová Alena 1954 Boh 2004 00:32:76
3 Fridrichová Šárka 1945 SlPl 1995 00:34:21
4 Dvořáková Alžběta 1961 Boh 2012 00:34:35
5 Havlíčková Oldřiška 1960 JPK 2012 00:34:37
6 Polová Zdenka 1961 USK 2011 00:34:61
7 Deverová Jaroslava 1959 NepM 2009 00:34:67
8 Filipcová Ivana 1959 SChÚ 2010 00:35:60
9 Zahradníčková Ivana 1959 SChÚ 2011 00:36:32
10 Štveráková Marie 1946 Boh 1996 00:36:60
VS - 55
1 Pospíšilová Alena 1954 Boh 2010 00:34:87
2 Fridrichová Šárka 1945 SlPl 2001 00:35:99
3 Felgrová Ivana 1942 Boh 1997 00:37:26
4 Štastná Marcela 1937 Boh 1993 00:37:30
5 Štveráková Marie 1946 Boh 2005 00:37:97
6 Černá Bohumila 1949 PVKBr 2005 00:38:97
7 Košnarová Eva 1950 Boh 2005 00:39:34
8 Svobodová Libuše 1948 BaSok 2007 00:39:35
9 Jarošová Eva 1936 Boh 1993 00:39:40
10 Adlerová Ludmila 1941 Boh 1997 00:39:46
VS - 60
1 Fridrichová Šárka 1945 SlPl 2005 00:36:82
2 Štastná Marcela 1937 Boh 1999 00:37:39
3 Svobodová Libuše 1948 BaSok 2008 00:39:15
4 Jarošová Eva 1936 Boh 1997 00:40:33
5 Votrubová Jaroslava 1946 Boh 2009 00:43:90
6 Řáhová Miloslava 1952 SlPl 2012 00:44:54
7 Svobodová Christa 1937 SChÚ 2001 00:44:63
8 Duplinská Pavla 1948 NepM 2009 00:46:66
9 Buková Alena 1947 SChÚ 2007 00:47:01
10 Bártová Irena 1939 PVKBr 1999 00:47:88
VS - 65
1 Štveráková Marie 1946 Boh 2012 00:37:55
2 Štastná Marcela 1937 Boh 2002 00:39:26
3 Svobodová Libuše 1948 BaSok 2013 00:40:22
4 Fridrichová Šárka 1945 SlPl 2012 00:40:28
5 Svobodová Christa 1937 SChÚ 2003 00:43:90
6 Felgrová Ivana 1942 Boh 2010 00:44:02
7 Sovová Jiřina 1941 PVKBr 2008 00:49:49
8 Jirků Jaroslava 1938 PVKBr 2003 00:50:00
9 Blažková Jitka 1930 USK 1997 00:52:11
10 Řebíčková Jarmila 1930 PVKBr 1997 00:52:60
VS - 70
1 Svobodová Christa 1937 SChÚ 2007 00:42:38
2 Vymazalová Růžena 1926 PVKBr 1997 00:52:50
3 Ferebauerová Dana 1930 PVKBr 2000 00:53:40
4 Řebíčková Jarmila 1930 PVKBr 2000 00:54:70
5 Blažková Jitka 1930 USK 2004 00:55:61
6 Bartákova Ludmila 1926 PVKBr 1996 00:58:88
7 Telcová Jiřina 1922 Boh 1995 01:43:53
VS - 75
1 Veselá Anna 1922 Boh 1997 00:45:84
2 Vymazalová Růžena 1926 PVKBr 2001 00:51:51
3 Blažková Jitka 1930 USK 2007 00:56:42
4 Ferebauerová Dana 1930 PVKBr 2005 00:57:40
5 Feiferová Marie 1919 MEM 1997 00:58:78
6 Bartákova Ludmila 1926 PVKBr 2004 01:04:33
7 Telcová Jiřina 1922 Boh 2001 01:42:00
VS - 80
1 Blažková Jitka 1930 USK 2010 01:00:80
2 Bartákova Ludmila 1926 PVKBr 2008 01:09:90
3 Feiferová Marie 1919 MEM 2002 01:10:29
4 Telcová Jiřina 1922 Boh 2002 01:48:21
VS - 85
1 Feiferová Marie 1919 MEM 2005 01:13:48
2 Bartákova Ludmila 1926 PVKBr 2012 01:19:87
VS - 90
1 Feiferová Marie 1919 MEM 2010 01:32:53
100m v.zp. ženy - free women
VS - 20
1 Rousová Gabriela 1982 SlPl 2003 01:15:16
2 Červenková Veronika 1983 SlPl 2003 01:15:35
VS - 25
1 Smrčková Dana 1969 SChÚ 1996 01:04:56
2 Mojžíšková Pavla 1981 KOPar 2009 01:04:73
3 Libnarová Martina 1971 SChÚ 1999 01:04:83
4 Kristlová Ivana 1988 KoKa 2013 01:04:95
5 Vojkůvková Martina 1974 PVKBr 2000 01:05:60
6 Němečková Lenka 1968 NepM 1996 01:06:08
7 Honsová Alena 1974 PKZá 2001 01:06:50
8 Kaliničová Lenka 1977 SChÚ 2006 01:06:91
9 Žižlavská Monika 1983 JPK 2012 01:07:98
10 Červenková Lucie 1985 SlPl 2012 01:08:18
VS - 30
1 Pacáková Lenka 1966 LPKPř 1997 01:04:47
2 Kaliničová Lenka 1977 SChÚ 2007 01:06:30
3 Libnarová Martina 1971 SChÚ 2001 01:06:96
4 Králová Svatava 1960 MedKl 1993 01:08:01
5 Balabánová Jana 1964 MedKl 1994 01:08:40
6 Jelínková Ludmila 1957 SCPAP 1991 01:09:80
7 Prskavcová Martina 1979 SPKLi 2009 01:09:86
8 Špiková Silvie 1977 MedKl 2007 01:10:31
9 Gumiňská Beata 1970 NepP 2000 01:10:70
10 Mouchová Ivana 1971 SChÚ 2005 01:10:74
VS - 35
1 Kazíková Sandra 1976 SlPl 2012 00:59:81
2 Landsmannová Šárka 1975 Boh 2012 01:05:68
3 Chytráčková Romana 1968 NepM 2003 01:07:47
4 Krčková Renata 1969 NepM 2008 01:08:45
5 Králová Svatava 1960 MedKl 1997 01:08:49
6 Dufková Marcela 1962 PVKBr 2000 01:08:73
7 Křesálková Miroslava 1965 SChÚ 2000 01:10:44
8 Krafferová Helena 1960 Boh 1997 01:10:68
9 Bejlková Silvie 1972 SlPl 2009 01:11:32
10 Šuléřová Martina 1974 PVKBr 2012 01:11:37
VS - 40
1 Krčková Renata 1969 NepM 2010 01:07:00
2 Němečková Lenka 1968 NepM 2009 01:07:75
3 Kalendová Blanka 1961 Zlín 2001 01:08:07
4 Králová Svatava 1960 MedKl 2000 01:10:37
5 Civínová Věra 1957 NepM 1999 01:10:80
6 Valachová Lada 1972 KoKa 2012 01:11:95
7 Jonášová Anna 1970 SlPl 2013 01:12:18
8 Bejlková Silvie 1972 SlPl 2012 01:14:00
9 Beránková Renata 1964 TJNJ 2008 01:15:21
10 Majerová Vendula 1961 NepM 2005 01:15:46
VS - 45
1 Červínková Romana 1964 SMZl 2012 01:10:53
2 Majerová Vendula 1961 NepM 2009 01:11:29
3 Rašnerová Marie 1954 Zlín 1999 01:12:77
4 Králová Svatava 1960 MedKl 2005 01:12:78
5 Civínová Věra 1957 NepM 2003 01:13:60
6 Mindošová Daniela 1959 NepM 2007 01:14:11
7 Havlíčková Oldřiška 1960 JPK 2006 01:16:19
8 Pospíšilová Alena 1954 Boh 1999 01:17:17
9 Stluková Lenka 1960 SKPLi 2006 01:22:84
10 Maříková Petra 1966 SMZl 2012 01:23:11
VS - 50
1 Rašnerová Marie 1954 Zlín 2004 01:13:70
2 Havlíčková Oldřiška 1960 JPK 2010 01:13:81
3 Civínová Věra 1957 NepM 2009 01:14:31
4 Dvořáková Alžběta 1961 Boh 2012 01:17:26
5 Kudelová Bronislava 1963 KVVs 2013 01:18:95
6 Stluková Lenka 1960 SKPLi 2012 01:20:10
7 Pospíšilová Alena 1954 Boh 2007 01:20:75
8 Kielbergerová Růžena 1960 RPl 2012 01:27:89
9 Valíčková Dana 1959 SChÚ 2012 01:37:85
10 Jirků Jaroslava 1938 PVKBr 1990 01:37:90
VS - 55
1 Pospíšilová Alena 1954 Boh 2010 01:19:52
2 Kučerová Světlana 1936 Brno 1992 01:45:00
3 Jindrová Eva 1942 UnBr 2001 01:45:03
4 Beňová Dana 1956 SChÚ 2013 02:03:20
VS - 60
1 Fridrichová Šárka 1945 SlPl 2005 01:26:48
2 Štastná Marcela 1937 Boh 1998 01:30:00
3 Svobodová Libuše 1948 BaSok 2010 01:39:24
4 Řáhová Miloslava 1952 SlPl 2012 01:40:42
5 Duplinská Pavla 1948 NepM 2009 01:57:39
6 Jirků Jaroslava 1938 PVKBr 1998 02:07:30
VS - 65
1 Fridrichová Šárka 1945 SlPl 2012 01:36:28
2 Felgrová Ivana 1942 Boh 2010 01:42:25
3 Liščinská Eva 1944 PVKBr 2012 01:42:48
4 Svobodová Christa 1937 SChÚ 2006 01:49:96
VS - 75
1 Svobodová Christa 1937 SChÚ 2012 01:49:25
VS - 80
1 Feiferová Marie 1919 MEM 2000 02:26:03
VS - 85
1 Feiferová Marie 1919 MEM 2004 02:52:11
200m v.zp. ženy - free women
VS - 20
1 Soukupová Jana 1981 PKMČL 2005 02:41:15
2 Lipenská Pavla 1981 NePK 2005 02:47:28
3 Rousová Gabriela 1982 SlPl 2003 02:50:58
VS - 25
1 Hlaváčová Yvetta 1975 UnBr 2001 02:10:00
2 Šmídová Marcela 1970 PfČB 1998 02:20:77
3 Libnarová Martina 1971 SChÚ 2000 02:23:33
4 Tallová Jana 1975 SChÚ 2001 02:26:05
5 Červenková Lucie 1985 SlPl 2013 02:26:91
6 Kaliničová Lenka 1977 SChÚ 2005 02:30:24
7 Janovská Kateřina 1981 NepM 2007 02:30:55
8 Gilíková Helena 1972 UnBr 1999 02:31:30
9 Mojžíšková Pavla 1981 KOPar 2009 02:32:00
10 Žižlavská Monika 1983 JPK 2012 02:33:86
VS - 30
1 Nesibová Kristýna 1979 TJZn 2009 02:10:75
2 Pacáková Lenka 1966 LPKPř 1997 02:18:39
3 Libnarová Martina 1971 SChÚ 2001 02:26:79
4 Kaliničová Lenka 1977 SChÚ 2007 02:35:79
5 Mouchová Ivana 1971 SChÚ 2005 02:36:41
6 Gumiňská Beata 1970 NepP 2000 02:40:23
7 Stloukalová Brigita 1964 SCPAP 1997 02:42:98
8 Mrůzková Pavla 1970 UnBr 2000 02:45:10
9 Čecháková Marcela 1966 SCPAP 1996 02:48:60
10 Krutská Kateřina 1976 SlLi 2006 02:59:05
VS - 35
1 Kazíková Sandra 1976 SlPl 2012 02:20:72
2 Landsmannová Šárka 1975 Boh 2012 02:27:49
3 Krčková Renata 1969 NepM 2008 02:34:26
4 Pacáková Lenka 1966 LPKPř 2005 02:34:94
5 Kindrátová Regina 1971 NepM 2009 02:39:46
6 Dufková Marcela 1962 PVKBr 1999 02:40:80
7 Křesálková Miroslava 1965 SChÚ 2001 02:43:87
8 Vondrušková Lenka 1977 PVKBr 2012 02:46:78
9 Vlasáková Romana 1970 PKMČL 2008 02:48:27
10 Stiborová Lenka 1969 PKMČL 2008 02:48:30
VS - 40
1 Krčková Renata 1969 NepM 2009 02:27:66
2 Janošíková Jana 1973 KVVs 2013 02:27:69
3 Civínová Věra 1957 NepM 1999 02:37:90
4 Valachová Lada 1972 KoKa 2012 02:41:94
5 Balvínová Šárka 1969 SlPl 2012 02:43:74
6 Šedivá Mirka 1963 TJMal 2003 02:53:21
7 Jelínková Ludmila 1957 SCPAP 1999 02:59:30
8 Soukupová Eva 1961 UnBr 2001 02:59:30
9 Kubíková Jana 1960 JPK 2001 03:06:24
10 Pospíšilová Alena 1954 Boh 1998 03:07:00
VS - 45
1 Mindošová Daniela 1959 NepM 2005 02:48:78
2 Civínová Věra 1957 NepM 2005 02:50:17
3 Majerová Vendula 1961 NepM 2009 02:52:29
4 Havlíčková Oldřiška 1960 JPK 2006 02:52:52
5 Sůvová Jiřina 1951 BiJa 1999 02:57:90
6 Pospíšilová Alena 1954 Boh 2000 02:59:49
7 Benešová Václava 1967 KIN 2012 03:05:34
8 Kubíková Jana 1960 JPK 2005 03:06:43
9 Stluková Lenka 1960 SKPLi 2007 03:11:42
10 Brožová Olga 1962 Boh 2007 03:13:39
VS - 50
1 Havlíčková Oldřiška 1960 JPK 2010 02:44:74
2 Civínová Věra 1957 NepM 2009 02:44:97
3 Dvořáková Alžběta 1961 Boh 2012 02:46:62
4 Pospíšilová Alena 1954 Boh 2008 03:02:27
5 Stluková Lenka 1960 SKPLi 2012 03:03:11
6 Sůvová Jiřina 1951 BiJa 2005 03:03:23
7 Kubíková Jana 1960 JPK 2013 03:13:12
8 Liščinská Eva 1944 PVKBr 1997 03:15:93
9 Brandt Joanne 1954 NepM 2006 03:16:43
10 Vykypělová Eva 1943 PVKBr 1996 03:31:70
VS - 55
1 Civínová Věra 1957 NepM 2012 02:45:70
2 Pospíšilová Alena 1954 Boh 2010 03:04:01
3 Liščinská Eva 1944 PVKBr 1999 03:30:40
4 Vykypělová Eva 1943 PVKBr 1998 03:42:20
5 Felgrová Ivana 1942 Boh 2001 03:54:49
6 Jirků Jaroslava 1938 PVKBr 1997 03:58:20
7 Beňová Dana 1956 SChÚ 2013 04:12:47
VS - 60
1 Fridrichová Šárka 1945 SlPl 2005 03:25:86
2 Janáková Zdena 1935 Boh 1997 03:42:20
3 Jirků Jaroslava 1938 PVKBr 2000 04:03:61
VS - 65
1 Felgrová Ivana 1942 Boh 2010 03:44:65
2 Liščinská Eva 1944 PVKBr 2012 03:48:24
VS - 70
1 Felgrová Ivana 1942 Boh 2012 03:51:00
VS - 75
1 Feiferová Marie 1919 MEM 1997 04:39:57
VS - 80
1 Feiferová Marie 1919 MEM 2000 05:15:05
400m v.zp. ženy - free women
VS - 20
1 Spurná Jitka 1989 PKMČL 2011 05:34:64
VS - 25
1 Tallová Jana 1975 SChÚ 2001 05:06:34
2 Libnarová Martina 1971 SChÚ 2000 05:09:25
3 Nováková Eva 1977 SlPl 2005 05:11:77
4 Červenková Lucie 1985 SlPl 2013 05:12:87
5 Týfová Iva 1973 SlLi 2000 05:13:64
6 Janovská Kateřina 1981 NepM 2007 05:25:49
7 Žižlavská Monika 1983 JPK 2012 05:27:65
8 Kaliničová Lenka 1977 SChÚ 2005 05:31:39
9 Ptáčková Kateřina 1971 SChÚ 1998 05:31:86
10 Hoffmanová Milena 1970 SChÚ 1997 05:35:59
VS - 30
1 Nesibová Kristýna 1979 TJZn 2009 04:37:24
2 Pacáková Lenka 1966 LPKPř 1997 04:57:66
3 Libnarová Martina 1971 SChÚ 2001 05:08:31
4 Černá Adela 1982 SlPl 2012 05:32:65
5 Kaliničová Lenka 1977 SChÚ 2007 05:36:86
6 Janošíková Jana 1973 KVVs 2003 05:37:80
7 Gumiňská Beata 1970 NepP 2000 05:38:30
8 Stloukalová Brigita 1964 SCPAP 1996 05:51:90
9 Charousková Jana 1962 UnOl 1996 05:55:67
10 Rašnerová Marie 1954 Zlín 1984 06:02:00
VS - 35
1 Landsmannová Šárka 1975 Boh 2012 05:09:26
2 Chocholatá Petra 1977 SlPl 2013 05:09:82
3 Hanková Martina 1970 SChÚ 2005 05:41:04
4 Kalendová Blanka 1961 Zlín 2000 05:42:77
5 Pacáková Lenka 1966 LPKPř 2005 05:44:01
6 Jelínková Ludmila 1957 SCPAP 1992 05:53:90
7 Vondrušková Lenka 1977 PVKBr 2012 05:58:21
8 Vlasáková Romana 1970 PKMČL 2008 06:03:45
9 Kantová Zdena 1962 USK 1997 06:06:73
10 Slavíčková Leona 1973 PKMČL 2009 06:14:77
VS - 40
1 Kalendová Blanka 1961 Zlín 2001 05:10:29
2 Krčková Renata 1969 NepM 2011 05:22:20
3 Valachová Lada 1972 KoKa 2012 05:40:61
4 Civínová Věra 1957 NepM 2001 05:48:28
5 Bejlková Silvie 1972 SlPl 2012 05:52:46
6 Waltová Olga 1965 SlPl 2005 06:31:82
7 Hášová Monika 1963 NepM 2003 06:47:00
8 Brožová Olga 1962 Boh 2005 07:13:60
9 Mizerová Hana 1967 PKMČL 2008 08:33:62
VS - 45
1 Červínková Romana 1964 SMZl 2012 06:19:47
2 Sůvová Jiřina 1951 BiJa 2000 06:29:41
3 Kubíková Jana 1960 JPK 2005 06:32:82
4 Stluková Lenka 1960 SKPLi 2007 06:45:10
5 Bártová Irena 1939 PVKBr 1988 08:11:90
VS - 50
1 Dvořáková Alžběta 1961 Boh 2012 05:49:85
2 Sůvová Jiřina 1951 BiJa 2005 06:30:58
3 Stluková Lenka 1960 SKPLi 2012 06:36:69
4 Brožová Olga 1962 Boh 2012 06:56:23
5 Vykypělová Eva 1943 PVKBr 1993 07:13:60
6 Jirků Jaroslava 1938 PVKBr 1989 08:01:30
7 Kučerová Světlana 1936 Brno 1990 08:02:60
8 Kolářová Zuzana 1946 Zlín 1996 09:20:06
9 Zitková Ludmila 1931 SpVM 1984 10:10:05
VS - 55
1 Kučerová Světlana 1936 Brno 1993 07:58:40
2 Jindrová Eva 1942 UnBr 2001 08:07:01
3 Jirků Jaroslava 1938 PVKBr 1995 08:38:94
4 Beňová Dana 1956 SChÚ 2012 09:02:67
5 Davidová Helena 1925 SpVM 1984 09:52:93
VS - 60
1 Maříková Jana 1921 SpVM 1984 09:40:06
VS - 65
1 Liščinská Eva 1944 PVKBr 2012 08:20:32
2 Bártová Irena 1939 PVKBr 2004 08:20:72
3 Jirků Jaroslava 1938 PVKBr 2003 09:14:50
VS - 80
1 Feiferová Marie 1919 MEM 1999 10:35:65
VS - 85
1 Feiferová Marie 1919 MEM 2004 13:12:02
800m v.zp. ženy - free women
VS - 20
1 Háková Zuzana 1983 RPl 2005 15:21:80
VS - 25
1 Tallová Jana 1975 SChÚ 2001 10:24:91
2 Červenková Lucie 1985 SlPl 2013 10:38:44
3 Libnarová Martina 1971 SChÚ 1997 10:49:57
4 Ptáčková Kateřina 1971 SChÚ 1997 11:29:00
5 Žižlavská Monika 1983 JPK 2012 11:33:52
6 Srbová Alena 1976 SlPl 2005 12:20:71
7 Konečná Michaela 1988 PVKBr 2013 12:48:33
VS - 30
1 Hlaváčová Yvetta 1975 UnBr 2005 09:17:54
2 Nesibová Kristýna 1979 TJZn 2009 09:51:10
3 Pacáková Lenka 1966 LPKPř 1997 10:22:01
4 Libnarová Martina 1971 SChÚ 2001 11:08:12
5 Stloukalová Brigita 1964 SCPAP 1997 12:03:01
6 Kubrová Ida 1982 SlPl 2012 12:11:78
7 Charousková Jana 1962 UnOl 1995 12:32:26
8 Kubešová Marketa 1979 SlPl 2012 12:32:74
9 Šlehoverová Lenka 1982 SlPl 2012 12:55:08
10 Vaňatková Eva 1974 NepM 2008 13:17:11
VS - 35
1 Landsmannová Šárka 1975 Boh 2012 10:40:17
2 Pacáková Lenka 1966 LPKPř 2005 11:34:90
3 Kalendová Blanka 1961 Zlín 2000 11:49:39
4 Hanková Martina 1970 SChÚ 2005 11:59:77
5 Vaňatková Eva 1974 NepM 2012 12:20:88
6 Chocholatá Petra 1977 SlPl 2013 11:94:40
7 Vondrušková Lenka 1977 PVKBr 2012 12:38:40
8 Vlasáková Romana 1970 PKMČL 2007 12:58:48
9 Kubalová Jana 1969 TJVs 2005 14:33:56
VS - 40
1 Kalendová Blanka 1961 Zlín 2001 10:40:51
2 Valachová Lada 1972 KoKa 2012 11:41:71
3 Bejlková Silvie 1972 SlPl 2012 12:11:92
4 Waltová Olga 1965 SlPl 2005 13:50:38
5 Hášová Monika 1963 NepM 2003 14:08:80
VS - 45
1 Benešová Václava 1967 KIN 2012 14:15:93
VS - 50
1 Dvořáková Alžběta 1961 Boh 2012 12:09:39
2 Brožová Olga 1962 Boh 2012 14:09:78
3 Beňová Dana 1956 SChÚ 2008 19:08:72
VS - 55
1 Beňová Dana 1956 SChÚ 2013 17:50:07
1500m v.zp. ženy - free women
VS - 20
1 Soukupová Jana 1981 PKMČL 2005 23:41:70
VS - 25
1 Červenková Lucie 1985 SlPl 2013 20:46:19
2 Kypusová Jana 1979 TJKr 2006 25:34:60
VS - 30
1 Gilíková Helena 1972 UnBr 2006 21:46:00
2 Vaňatková Eva 1974 NepM 2008 25:34:60
VS - 35
1 Stiborová Lenka 1969 PKMČL 2008 23:07:53
2 Vlasáková Romana 1970 PKMČL 2008 23:56:96
VS - 40
1 Mrůzková Petra 1966 TJKr 2007 27:54:20
VS - 55
1 Beňová Dana 1956 SChÚ 2013 34:23:82
50m znak ženy - back women
VS - 20
1 Spurná Jitka 1989 PKMČL 2010 00:37:15
2 Červenková Veronika 1983 SlPl 2003 00:39:34
3 Janovská Kateřina 1981 NepM 2005 00:40:11
4 Vorudová Lenka 1982 SlPl 2003 00:41:41
5 Koubková Soňa 1979 SChÚ 2003 00:42:12
VS - 25
1 Marková Vendula 1987 UnBr 2013 00:31:49
2 Němečková Lenka 1968 NepM 1996 00:32:28
3 Šmídová Marcela 1970 PfČB 1995 00:33:02
4 Srbová Alena 1976 SlPl 2005 00:35:12
5 Handelová Petra 1974 SlLi 1999 00:35:72
6 Vojkůvková Martina 1974 PVKBr 2000 00:35:80
7 Gladišová Gita 1971 KVVs 1997 00:36:48
8 Smrčková Dana 1969 SChÚ 1996 00:36:57
9 Kopecká Božena 1963 UnBr 1988 00:36:60
10 Svobodová Kateřina 1978 MedKl 2007 00:36:64
VS - 30
1 Němečková Lenka 1968 NepM 2002 00:32:16
2 Preislerová Věra 1954 Boh 1985 00:33:15
3 Pacáková Lenka 1966 LPKPř 1997 00:33:94
4 Králová Svatava 1960 MedKl 1993 00:35:00
5 Maleňáková Šárka 1965 UnBr 1998 00:35:10
6 Kubková Věra 1954 Boh 1984 00:36:25
7 Straková Jana 1953 SCPAP 1984 00:37:56
8 Srbová Alena 1976 SlPl 2006 00:37:66
9 Nováková Dana 1959 BiJa 1993 00:38:00
10 Gumiňská Beata 1970 NepP 2000 00:38:10
VS - 35
1 Němečková Lenka 1968 NepM 2003 00:33:09
2 Chytráčková Romana 1968 NepM 2003 00:35:59
3 Králová Svatava 1960 MedKl 1995 00:36:00
4 Kudelová Bronislava 1963 KVVs 2000 00:36:00
5 Trčková Olga 1972 SlHa 2007 00:36:76
6 Křesálková Miroslava 1965 SChÚ 2001 00:37:50
7 Škerlová Renata 1962 UnBr 1998 00:37:60
8 Mutnanská Marta 1958 UnOl 1993 00:38:00
9 Bejlková Silvie 1972 SlPl 2009 00:38:07
10 Janošíková Jana 1973 KVVs 2012 00:38:25
VS - 40
1 Němečková Lenka 1968 NepM 2009 00:33:07
2 Preislerová Věra 1954 Boh 1997 00:36:30
3 Trčková Olga 1972 SlHa 2012 00:36:50
4 Králová Svatava 1960 MedKl 2000 00:36:54
5 Straková Jana 1953 SCPAP 1993 00:37:20
6 Janošíková Jana 1973 KVVs 2013 00:37:24
7 Civínová Věra 1957 NepM 1999 00:37:29
8 Hurdová Květa 1958 SCPAP 2000 00:37:30
9 Kudelová Bronislava 1963 KVVs 2005 00:38:06
10 Jonášová Anna 1970 SlPl 2013 00:39:05
VS - 45
1 Králová Svatava 1960 MedKl 2005 00:36:23
2 Majerová Vendula 1961 NepM 2009 00:36:30
3 Červínková Romana 1964 SMZl 2012 00:36:44
4 Civínová Věra 1957 NepM 2003 00:38:00
5 Kudelová Bronislava 1963 KVVs 2012 00:39:14
6 Straková Jana 1953 SCPAP 1999 00:39:60
7 Bernardová Ilja 1945 PVKBr 1990 00:40:70
8 Štveráková Marie 1946 Boh 1992 00:41:02
9 Sůvová Jiřina 1951 BiJa 1996 00:41:10
10 Fridrichová Šárka 1945 SlPl 1993 00:41:88
VS - 50
1 Kudelová Bronislava 1963 KVVs 2013 00:38:90
2 Holubová Martina 1956 TJZn 2007 00:39:75
3 Fridrichová Šárka 1945 SlPl 1997 00:40:63
4 Štveráková Marie 1946 Boh 1997 00:41:03
5 Kielbergerová Růžena 1960 RPl 2012 00:42:47
6 Straková Jana 1953 SCPAP 2003 00:42:63
7 Jonášová Michaela 1942 SlPl 1993 00:43:90
8 Šafránková Zdena 1946 SPKLi 2000 00:44:50
9 Fibírová Jana 1942 PVKBr 1992 00:45:49
10 Sochorová Blanka 1953 PVKBr 2006 00:45:52
VS - 55
1 Štveráková Marie 1946 Boh 2001 00:41:89
2 Holubová Martina 1956 TJZn 2012 00:41:93
3 Jarošová Eva 1936 Boh 1991 00:42:58
4 Fridrichová Šárka 1945 SlPl 2000 00:42:60
5 Felgrová Ivana 1942 Boh 1997 00:44:13
6 Jonášová Michaela 1942 SlPl 1997 00:44:17
7 Košnarová Eva 1950 Boh 2005 00:45:26
8 Šafránková Zdena 1946 SPKLi 2002 00:45:69
9 Fibírová Jana 1942 PVKBr 2001 00:45:80
10 Štastná Marcela 1937 Boh 1995 00:45:97
VS - 60
1 Štveráková Marie 1946 Boh 2009 00:42:37
2 Fridrichová Šárka 1945 SlPl 2005 00:43:14
3 Štastná Marcela 1937 Boh 1999 00:43:89
4 Jarošová Eva 1936 Boh 2000 00:44:81
5 Svobodová Libuše 1948 BaSok 2008 00:48:52
6 Buková Alena 1947 SChÚ 2008 00:50:69
7 Fibírová Jana 1942 PVKBr 2006 00:50:74
8 Duplinská Pavla 1948 NepM 2009 00:52:26
9 Sovová Jiřina 1941 PVKBr 2001 00:52:76
10 Bártová Irena 1939 PVKBr 1999 00:56:26
VS - 65
1 Štveráková Marie 1946 Boh 2012 00:42:77
2 Jarošová Eva 1936 Boh 2001 00:44:43
3 Štastná Marcela 1937 Boh 2002 00:45:32
4 Fridrichová Šárka 1945 SlPl 2012 00:46:77
5 Sovová Jiřina 1941 PVKBr 2008 00:47:30
6 Svobodová Libuše 1948 BaSok 2013 00:50:82
7 Řebíčková Jarmila 1930 PVKBr 1997 00:55:00
8 Ferebauerová Dana 1930 PVKBr 1999 00:57:30
9 Jirků Jaroslava 1938 PVKBr 2003 00:57:90
10 Kratochvílová Rita 1932 PVKBr 1999 01:03:20
VS - 70
1 Jarošová Eva 1936 Boh 2009 00:45:56
2 Jonášová Michaela 1942 SlPl 2012 00:51:40
3 Vymazalová Růžena 1926 PVKBr 1996 00:51:60
4 Ferebauerová Dana 1930 PVKBr 2001 00:54:00
5 Řebíčková Jarmila 1930 PVKBr 2000 00:56:60
6 Bartákova Ludmila 1926 PVKBr 1997 01:09:90
7 Lišková Jaroslava 1934 SokKo 2006 01:27:56
VS - 75
1 Jarošová Eva 1936 Boh 2012 00:45:98
2 Vymazalová Růžena 1926 PVKBr 2001 00:51:11
3 Svobodová Christa 1937 SChÚ 2013 00:55:13
4 Ferebauerová Dana 1930 PVKBr 2007 00:55:99
5 Bartákova Ludmila 1926 PVKBr 2003 01:15:40
VS - 80
1 Vymazalová Růžena 1926 PVKBr 2006 00:55:30
2 Ferebauerová Dana 1930 PVKBr 2012 00:59:07
3 Feiferová Marie 1919 MEM 2001 01:10:70
4 Bartákova Ludmila 1926 PVKBr 2008 01:18:91
5 Telcová Jiřina 1922 Boh 2002 02:02:29
VS - 85
1 Bartákova Ludmila 1926 PVKBr 2012 01:27:28
2 Feiferová Marie 1919 MEM 2007 01:29:04
VS - 90
1 Feiferová Marie 1919 MEM 2009 01:24:78
100m znak ženy - back women
VS - 20
1 Spurná Jitka 1989 PKMČL 2009 01:19:70
2 Červenková Veronika 1983 SlPl 2003 01:30:43
VS - 25
1 Marková Vendula 1987 UnBr 2013 01:08:05
2 Němečková Lenka 1968 NepM 1996 01:10:86
3 Šmídová Marcela 1970 PfČB 1998 01:11:95
4 Gilíková Helena 1972 UnBr 1997 01:17:50
5 Srbová Alena 1976 SlPl 2005 01:18:00
6 Handelová Petra 1974 SlLi 1999 01:18:83
7 Svobodová Kateřina 1978 MedKl 2006 01:19:74
8 Janošíková Jana 1973 KVVs 2001 01:21:30
9 Kopecká Božena 1963 UnBr 1988 01:21:80
10 Handelová Monika 1970 SlLi 1995 01:22:87
VS - 30
1 Nývltová Alena 1982 JPK 2012 01:07:74
2 Němečková Lenka 1968 NepM 2002 01:11:36
3 Pacáková Lenka 1966 LPKPř 1997 01:12:62
4 Králová Svatava 1960 MedKl 1993 01:16:88
5 Janošíková Jana 1973 KVVs 2003 01:20:80
6 Srbová Alena 1976 SlPl 2006 01:21:57
7 Gumiňská Beata 1970 NepP 2000 01:21:75
8 Balabánová Jana 1964 MedKl 1994 01:23:60
9 Handelová Monika 1970 SlLi 2001 01:24:31
10 Nováková Dana 1959 BiJa 1993 01:24:40
VS - 35
1 Němečková Lenka 1968 NepM 2004 01:13:79
2 Pacáková Lenka 1966 LPKPř 2005 01:17:91
3 Králová Svatava 1960 MedKl 1995 01:19:81
4 Bejlková Silvie 1972 SlPl 2009 01:21:35
5 Janošíková Jana 1973 KVVs 2012 01:21:40
6 Kudelová Bronislava 1963 KVVs 2000 01:22:59
7 Škerlová Renata 1962 UnBr 1997 01:25:93
8 Gebauerová Jiřina 1961 SlPr 2000 01:26:89
9 Chocholatá Petra 1977 SlPl 2012 01:26:90
10 Hanková Martina 1970 SChÚ 2005 01:27:70
VS - 40
1 Němečková Lenka 1968 NepM 2009 01:13:61
2 Preislerová Věra 1954 Boh 1998 01:17:30
3 Králová Svatava 1960 MedKl 2000 01:19:05
4 Janošíková Jana 1973 KVVs 2013 01:19:35
5 Jonášová Anna 1970 SlPl 2013 01:20:27
6 Kudelová Bronislava 1963 KVVs 2003 01:22:00
7 Civínová Věra 1957 NepM 2000 01:22:02
8 Majerová Vendula 1961 NepM 2005 01:22:63
9 Bejlková Silvie 1972 SlPl 2012 01:23:65
10 Straková Jana 1953 SCPAP 1993 01:25:40
VS - 45
1 Majerová Vendula 1961 NepM 2006 01:20:77
2 Červínková Romana 1964 SMZl 2012 01:21:66
3 Králová Svatava 1960 MedKl 2005 01:21:78
4 Civínová Věra 1957 NepM 2005 01:25:75
5 Štveráková Marie 1946 Boh 1993 01:30:60
6 Straková Jana 1953 SCPAP 2000 01:32:18
7 Sochorová Blanka 1953 PVKBr 1999 01:35:85
8 Brožová Olga 1962 Boh 2007 01:37:85
9 Jonášová Michaela 1942 SlPl 1988 01:39:20
10 Lukešová Věra 1956 SCPAP 2001 01:39:44
VS - 50
1 Holubová Martina 1956 TJZn 2008 01:28:29
2 Kudelová Bronislava 1963 KVVs 2013 01:28:63
3 Štveráková Marie 1946 Boh 1997 01:32:10
4 Kielbergerová Růžena 1960 RPl 2012 01:32:35
5 Straková Jana 1953 SCPAP 2003 01:35:59
6 Kubíková Jana 1960 JPK 2013 01:36:72
7 Vykypělová Eva 1943 PVKBr 1993 01:39:30
8 Brožová Olga 1962 Boh 2012 01:39:77
9 Sochorová Blanka 1953 PVKBr 2006 01:41:85
10 Jirků Jaroslava 1938 PVKBr 1988 01:48:10
VS - 55
1 Holubová Martina 1956 TJZn 2012 01:31:88
2 Štveráková Marie 1946 Boh 2001 01:34:05
3 Jarošová Eva 1936 Boh 1993 01:38:40
4 Fridrichová Šárka 1945 SlPl 2003 01:39:75
5 Jonášová Michaela 1942 SlPl 1997 01:42:46
6 Fibírová Jana 1942 PVKBr 2001 01:44:85
7 Jirků Jaroslava 1938 PVKBr 1994 01:51:90
8 Beňová Dana 1956 SChÚ 2011 02:05:44
VS - 60
1 Štveráková Marie 1946 Boh 2009 01:33:71
2 Jarošová Eva 1936 Boh 2000 01:39:86
3 Fridrichová Šárka 1945 SlPl 2005 01:40:71
4 Vacková Jarmila 1929 SlPl 1989 02:07:80
5 Duplinská Pavla 1948 NepM 2009 02:08:36
VS - 65
1 Štveráková Marie 1946 Boh 2012 01:35:62
2 Jarošová Eva 1936 Boh 2001 01:39:69
3 Kratochvílová Rita 1932 PVKBr 2000 02:27:68
VS - 70
1 Jarošová Eva 1936 Boh 2007 01:41:01
2 Vymazalová Růžena 1926 PVKBr 1998 01:54:78
VS - 75
1 Jarošová Eva 1936 Boh 2011 01:42:73
2 Vymazalová Růžena 1926 PVKBr 2001 01:55:35
3 Ferebauerová Dana 1930 PVKBr 2007 02:06:19
4 Feiferová Marie 1919 MEM 1997 02:36:65
VS - 80
1 Vymazalová Růžena 1926 PVKBr 2008 02:03:78
2 Feiferová Marie 1919 MEM 2000 02:35:94
VS - 90
1 Feiferová Marie 1919 MEM 2009 03:15:73
200m znak ženy - back women
VS - 20
1 Spurná Jitka 1989 PKMČL 2011 02:50:51
2 Háková Zuzana 1983 RPl 2005 03:51:41
VS - 25
1 Jarošová Lenka 1987 SwpPr 2013 02:26:31
2 Marková Vendula 1987 UnBr 2013 02:30:14
3 Dufková Petra 1975 UnBr 2001 02:39:60
4 Šmídová Marcela 1970 PfČB 1995 02:41:57
5 Srbová Alena 1976 SlPl 2003 02:47:70
6 Gilíková Helena 1972 UnBr 1999 02:49:20
7 Janošíková Jana 1973 KVVs 2001 02:52:56
8 Vacíková Lenka 1970 RPl 1995 02:57:60
9 Gladišová Gita 1971 KVVs 1997 02:58:80
10 Handelová Monika 1970 SlLi 1997 02:59:68
VS - 30
1 Pacáková Lenka 1966 LPKPř 1997 02:38:95
2 Janošíková Jana 1973 KVVs 2003 02:52:00
3 Balabánová Jana 1964 MedKl 1995 03:00:40
4 Handelová Monika 1970 SlLi 2001 03:00:99
5 Kudelová Bronislava 1963 KVVs 1997 03:06:00
6 Marxová Jana 1963 BiJa 1997 03:15:26
7 Vaňatková Eva 1974 NepM 2008 03:34:98
VS - 35
1 Kazíková Sandra 1976 SlPl 2012 02:32:62
2 Pacáková Lenka 1966 LPKPř 2005 02:49:60
3 Chocholatá Petra 1977 SlPl 2013 02:53:52
4 Janošíková Jana 1973 KVVs 2012 02:57:11
5 Kudelová Bronislava 1963 KVVs 2000 02:58:77
6 Šedivá Mirka 1963 TJMal 2001 03:08:40
7 Nováková Dana 1959 BiJa 1997 03:10:45
8 Škerlová Renata 1962 UnBr 1998 03:13:00
9 Sedláčková Kateřina 1962 UnBr 1999 03:15:20
10 Stiborová Lenka 1969 PKMČL 2008 03:20:89
VS - 40
1 Janošíková Jana 1973 KVVs 2013 02:51:07
2 Králová Svatava 1960 MedKl 2000 02:54:21
3 Civínová Věra 1957 NepM 2001 02:59:28
4 Kudelová Bronislava 1963 KVVs 2005 03:00:23
5 Kubíková Jana 1960 JPK 2001 03:09:51
6 Hurdová Květa 1958 SCPAP 1999 03:19:60
7 Šafrová Blanka 1966 PKMČL 2008 03:25:43
8 Jelínková Ludmila 1957 SCPAP 2001 03:27:20
9 Brožová Olga 1962 Boh 2005 03:29:93
10 Soukupová Eva 1961 UnBr 2001 03:32:90
VS - 45
1 Majerová Vendula 1961 NepM 2009 03:00:32
2 Civínová Věra 1957 NepM 2005 03:01:81
3 Kudelová Bronislava 1963 KVVs 2012 03:08:76
4 Kubíková Jana 1960 JPK 2005 03:16:65
5 Sochorová Blanka 1953 PVKBr 1999 03:27:16
6 Šafrová Blanka 1966 PKMČL 2011 03:42:86
VS - 50
1 Civínová Věra 1957 NepM 2007 03:06:74
2 Brožová Olga 1962 Boh 2012 03:31:89
3 Kubíková Jana 1960 JPK 2013 03:33:84
4 Sochorová Blanka 1953 PVKBr 2006 03:37:71
5 Vykypělová Eva 1943 PVKBr 1997 03:42:20
VS - 55
1 Civínová Věra 1957 NepM 2013 03:13:22
2 Vykypělová Eva 1943 PVKBr 1998 03:45:70
3 Šafránková Zdena 1946 SPKLi 2005 03:56:25
4 Fibírová Jana 1942 PVKBr 2001 04:07:10
5 Beňová Dana 1956 SChÚ 2011 04:28:89
6 Jirků Jaroslava 1938 PVKBr 1997 04:29:10
VS - 60
1 Jarošová Eva 1936 Boh 1997 03:33:08
VS - 65
1 Jarošová Eva 1936 Boh 2004 03:28:26
2 Štveráková Marie 1946 Boh 2012 03:30:62
3 Kratochvílová Rita 1932 PVKBr 2001 05:47:70
VS - 70
1 Jarošová Eva 1936 Boh 2006 03:35:08
2 Vymazalová Růžena 1926 PVKBr 1997 04:11:00
VS - 75
1 Jarošová Eva 1936 Boh 2012 03:47:78
2 Vymazalová Růžena 1926 PVKBr 2001 04:14:00
VS - 80
1 Ferebauerová Dana 1930 PVKBr 2010 04:56:81
VS - 90
1 Feiferová Marie 1919 MEM 2009 07:16:08
50m prsa ženy - brst women
VS - 20
1 Drozdová Simona 1984 SlPl 2005 00:36:72
2 Veselá Pavla 1981 NePK 2003 00:39:60
3 Soukupová Jana 1981 PKMČL 2004 00:40:50
4 Koubková Soňa 1979 SChÚ 2003 00:41:01
5 Čvančarová Miroslava 1981 NePK 2003 00:42:50
6 Marešová Anna 1990 NePK 2010 00:43:30
7 Kutílková Kateřina 1988 NePK 2009 00:43:72
8 Kutlíková Kateřina 1988 NePK 2010 00:44:60
VS - 25
1 Veselá Jana 1978 NePK 2003 00:36:00
2 Dufková Petra 1975 UnBr 2001 00:36:60
3 Bláhová