Czech Republic - SCM 25m - long-term-tables
Tabulky dlouhodobé - výkony od roku 1987-2013 - krátký bazén 25m - muži
Czech Masters TOP 10 - SCM pool 25m - All time (1987 to 2013) - men
<ženy/women>
50m v.zp. muži - free men
VS - 20
1 Burian Michal 1981 SCPAP 2005 00:25:89
2 Šírek Jaroslav 1988 PKMČL 2009 00:26:05
3 Šára Jan 1987 NePK 2007 00:26:30
4 Švorčík Pavel 1976 PKZá 1999 00:26:40
5 Šetek Štěpán 1990 NepM 2012 00:26:50
6 Kristl Adam 1986 KoKa 2007 00:26:51
7 Pražák Radek 1980 SPKLi 2004 00:26:53
8 Křesálek Tomáš 1984 UnBr 2007 00:26:73
9 Procházka Luboš 1982 JPK 2002 00:27:00
10 Vokatý Petr 1983 MedKl 2006 00:27:10
VS - 25
1 Harnol Lukáš 1984 USK 2009 00:22:40
2 Proněk Jarmil 1966 UnBr 1994 00:24:20
3 Mikula Jiří 1972 SlPl 1997 00:24:30
4 Danilevič Igor 1970 BiJa 1996 00:24:40
5 Havlíček Vlastimil 1972 SlPl 1998 00:24:40
6 Půček Roman 1968 KVVs 1997 00:24:60
7 Ovsjannikov Martin 1972 SlPl 1998 00:24:77
8 Pilát Ivan 1973 Kopř 2000 00:24:90
9 Milda Jan 1981 AŠMB 2007 00:25:00
10 Šíp Jiří 1973 PKZá 1999 00:25:00
VS - 30
1 Proněk Jarmil 1966 UnBr 1998 00:24:00
2 Steinbauer Vojtěch 1980 UnBr 2012 00:24:30
3 Janiga Richard 1980 TRIAX 2011 00:24:50
4 Horký Josef 1972 KomBr 2006 00:24:90
5 Půček Roman 1968 KVVs 1998 00:24:90
6 Milda Vladimír 1975 AŠMB 2007 00:25:10
7 Martinec Jan 1965 KVVs 1996 00:25:20
8 Šíp Jiří 1973 PKZá 2003 00:25:20
9 Kučera Michal 1964 SlPl 1994 00:25:30
10 Tomeček Pavel 1978 KomBr 2011 00:25:30
VS - 35
1 Proněk Jarmil 1966 UnBr 2004 00:23:90
2 Mičan Oldřich 1973 TJKr 2009 00:24:00
3 Gregor Petr 1973 SwpPr 2009 00:24:95
4 Dvořák Martin 1960 Boh 1997 00:25:10
5 Burián Luděk 1964 SCPAP 2001 00:25:77
6 Srkala Tomáš 1962 UnBr 1997 00:25:92
7 Bareš Michal 1959 Boh 1998 00:26:10
8 Soukup Petr 1967 SKPPr 2002 00:26:10
9 Hrstka Michal 1970 Boh 2007 00:26:20
10 Obr Pavel 1967 TJVs 2006 00:26:20
VS - 40
1 Havlíček Vlastimil 1972 SlPl 2012 00:24:30
2 Proněk Jarmil 1966 UnBr 2006 00:24:40
3 Burian Luděk 1964 SCPAP 2004 00:25:20
4 Hrouda Milan 1953 SKS 1994 00:25:30
5 Čejka Vilém 1952 PSKr 1994 00:25:50
6 Obr Pavel 1967 TJVs 2009 00:25:70
7 Šlechta Rostislav 1962 NepM 2005 00:25:80
8 Bareš Michal 1959 Boh 1999 00:26:10
9 Seeman Tomáš 1969 Pha 2013 00:26:10
10 Fuxa Jiří 1957 JPK 2001 00:26:20
VS - 45
1 Šlechta Rostislav 1962 NepM 2007 00:25:20
2 Schreiner Walter 1964 TJZn 2009 00:25:50
3 Fuxa Jiří 1957 JPK 2005 00:25:90
4 Hladký Josef 1962 Boh 2010 00:26:20
5 Hrouda Milan 1953 SKS 2000 00:26:20
6 Machek Daniel 1959 Olymp 2008 00:26:20
7 Novák Vladimír 1951 SCPAP 1998 00:26:30
8 Obr Pavel 1967 TJVs 2013 00:26:40
9 Bareš Michal 1959 Boh 2006 00:26:50
10 Novák Ladislav 1958 VZSO 2006 00:26:80
VS - 50
1 Fuxa Jiří 1957 JPK 2009 00:26:29
2 Hrouda Milan 1953 SKS 2003 00:26:50
3 Bareš Michal 1959 Boh 2009 00:26:90
4 Šlechta Rostislav 1962 NepM 2012 00:27:00
5 Kyněra Jiří 1958 TJZn 2009 00:27:10
6 Machek Daniel 1959 Olymp 2009 00:27:40
7 Novák Ladislav 1958 VZSO 2008 00:27:40
8 Valtr Václav 1956 SChÚ 2006 00:27:50
9 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 1997 00:27:80
10 Bartůšek Stanislav 1961 SChÚ 2012 00:27:90
VS - 55
1 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 1998 00:27:50
2 Fuxa Jiří 1957 JPK 2012 00:27:53
3 Bráník Juraj 1946 Boh 2001 00:28:50
4 Pokorný František 1941 PVKBr 1998 00:28:60
5 Hrouda Milan 1953 SKS 2008 00:28:80
6 Valtr Václav 1956 SChÚ 2013 00:28:80
7 Kolář Zdeněk 1952 NepM 2009 00:28:84
8 Shejbal Jiří 1952 PVKBr 2007 00:28:90
9 Čermák Karel 1951 PVKBr 2006 00:28:98
10 Dvořák Miroslav 1954 JPK 2009 00:29:10
VS - 60
1 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 2005 00:27:60
2 Pokorný František 1941 PVKBr 2002 00:28:40
3 Čermák Karel 1951 PVKBr 2011 00:29:20
4 Shejbal Jiří 1952 PVKBr 2013 00:29:43
5 Bráník Juraj 1946 Boh 2008 00:29:60
6 Braník Juraj 1946 Boh 2010 00:29:64
7 Vladyka Milan 1951 RPl 2011 00:29:71
8 Kalhous Jiří 1945 SCPAP 2005 00:29:88
9 Kolář Zdeněk 1952 NepM 2012 00:30:42
10 Vagner Jindra 1943 Boh 2007 00:30:72
VS - 65
1 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 2008 00:28:00
2 Vagner Jindra 1943 Boh 2009 00:28:80
3 Pokorný František 1941 PVKBr 2006 00:29:45
4 Braník Juraj 1946 Boh 2011 00:30:80
5 Minář Petr 1946 SMZl 2012 00:32:40
6 Preisler Eda 1932 Boh 1997 00:33:00
7 Rychtařík Antonín 1937 Boh 2002 00:33:00
8 Macík Ladislav 1931 PVKBr 1996 00:33:30
9 Brožek Karel 1936 PVKBr 2001 00:33:46
10 Špaček Václav 1943 SChÚ 2009 00:33:56
VS - 70
1 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 2013 00:28:89
2 Pokorný František 1941 PVKBr 2012 00:30:30
3 Ziegler Jan 1925 PVKBr 1996 00:34:20
4 Rychtařík Antonín 1937 Boh 2007 00:35:00
5 Navrátil Arnošt 1940 NepM 2011 00:35:53
6 Hlava Milan 1929 SChÚ 2000 00:35:60
7 Motyčka Jaroslav 1929 UnBr 1999 00:35:90
8 Špaček Václav 1943 SChÚ 2013 00:36:27
9 Hofer Zdenek 1932 Boh 2002 00:36:35
10 Svozil Vítězslav 1933 KomBr 2004 00:36:60
VS - 75
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 2000 00:36:30
2 Hofer Zdenek 1932 Boh 2007 00:37:20
3 Kasalický Václav 1922 SChÚ 1997 00:37:22
4 Motyčka Jaroslav 1929 UnBr 2004 00:37:30
5 Macík Ladislav 1931 PVKBr 2009 00:39:60
6 Jukl Zdenek 1937 SChÚ 2013 00:40:31
7 Jansa Vlastimil 1934 SChÚ 2009 00:41:28
8 Gryc Zdeněk 1934 JPK 2009 00:41:52
9 Totter Miroslav 1914 AŠMB 1990 00:41:80
10 Brožek Karel 1936 PVKBr 2011 00:42:10
VS - 80
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 2006 00:38:10
2 Kasalický Václav 1922 SChÚ 2002 00:40:88
3 Hofer Zdenek 1932 Boh 2012 00:44:62
4 Hermann Bedřich 1919 PVKBr 1999 00:50:12
5 Skopec Václav 1926 Boh 2006 00:51:80
6 Liška Jaroslav 1922 SokKo 2003 00:52:80
7 Řepka Vladimír 1927 PVKBr 2007 00:53:80
8 Purš Jiří 1927 PVKBr 2007 00:56:30
9 Pokorný Emil 1921 VZDK 2001 01:10:60
VS - 85
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 2012 00:44:00
2 Liška Jaroslav 1922 SokKo 2007 00:57:40
VS - 90
1 Liška Jaroslav 1922 SokKo 2012 01:21:60
100m v.zp. muži - free men
VS - 20
1 Burian Michal 1981 SCPAP 2005 00:56:40
2 Šetek Štěpán 1990 NepM 2012 00:58:10
3 Kristl Adam 1986 KoKa 2007 00:59:05
4 Pražák Radek 1980 SPKLi 2004 01:00:49
5 Staněk Jakub 1981 PKMČL 2003 01:01:34
6 Sodomka Waltr 1991 NepM 2013 01:02:00
7 Kaluža Tomáš 1985 KoKa 2007 01:02:82
8 Procházka Luboš 1982 JPK 2002 01:03:70
9 Braz Armando 1987 RPl 2009 01:04:30
10 Nuno Simoes 1986 RPl 2009 01:04:70
VS - 25
1 Harnol Lukáš 1984 USK 2009 00:49:90
2 Mikula Jiří 1972 SlPl 1998 00:51:75
3 Merlberg Jarl-Inge 1970 SCPAP 1999 00:53:78
4 Veselý Petr 1973 Zlín 1998 00:54:52
5 Horáček Jakub 1984 UnBr 2013 00:54:90
6 Harnol Lukáš 1984 SwpPr 2012 00:54:96
7 Půček Roman 1968 KVVs 1996 00:55:00
8 Danilevič Igor 1970 BiJa 1997 00:55:10
9 Lipavský Jan 1975 SCPAP 2000 00:55:63
10 Burián Luděk 1964 SCPAP 1992 00:55:70
VS - 30
1 Broda Ondřej 1982 SlHa 2013 00:54:10
2 Kollros Petr 1957 PfPl 1987 00:54:20
3 Steinbauer Vojtěch 1980 UnBr 2013 00:54:57
4 Milda Vladimír 1975 AŠMB 2007 00:54:99
5 Burián Luděk 1964 SCPAP 1997 00:55:59
6 Proněk Jarmil 1966 UnBr 1998 00:55:77
7 Chloupek Tomáš 1972 SChÚ 2002 00:56:10
8 Škoch Jan 1978 Boh 2011 00:56:18
9 Boubelík Jan 1977 AXAT 2010 00:56:40
10 Veselý Petr 1973 Zlín 2004 00:56:49
VS - 35
1 Gregor Petr 1973 SwpPr 2009 00:52:90
2 Proněk Jarmil 1966 UnBr 2005 00:54:30
3 Burián Luděk 1964 SCPAP 1999 00:55:04
4 Škoch Jan 1978 Boh 2013 00:55:80
5 Soukup Petr 1967 SKPPr 2002 00:57:60
6 Obr Pavel 1967 TJVs 2006 00:57:80
7 Paták Pavel 1971 FEl 2009 00:58:10
8 Baláš Jiří 1977 PKČá 2013 00:58:11
9 Machek Daniel 1959 Olymp 1998 00:58:24
10 Boubelík Jan 1977 AXAT 2012 00:58:30
VS - 40
1 Burian Luděk 1964 SCPAP 2004 00:54:64
2 Gregor Petr 1973 SwpPr 2013 00:54:67
3 Proněk Jarmil 1966 UnBr 2006 00:55:25
4 Obr Pavel 1967 TJVs 2008 00:56:97
5 Seeman Tomáš 1969 Pha 2013 00:57:30
6 Šlechta Rostislav 1962 NepM 2005 00:57:30
7 Bareš Michal 1959 Boh 2001 00:57:60
8 Machek Daniel 1959 Olymp 2002 00:57:90
9 Soukup Petr 1967 SKPPr 2009 00:58:40
10 Hrouda Milan 1953 SKS 1997 00:58:50
VS - 45
1 Bareš Michal 1959 Boh 2004 00:56:42
2 Burian Luděk 1964 SCPAP 2009 00:56:70
3 Hladký Josef 1962 Boh 2010 00:57:30
4 Obr Pavel 1967 TJVs 2013 00:57:69
5 Machek Daniel 1959 Olymp 2004 00:57:70
6 Fuxa Jiří 1957 JPK 2002 00:57:97
7 Sommer Vojtěch 1961 NepM 2006 00:58:70
8 Schreiner Walter 1964 TJZn 2009 00:59:60
9 Soukup Petr 1967 SKPPr 2013 00:59:89
10 Hrouda Milan 1953 SKS 1999 01:00:19
VS - 50
1 Hladký Josef 1962 Boh 2012 00:58:00
2 Fuxa Jiří 1957 JPK 2009 00:58:55
3 Bareš Michal 1959 Boh 2011 00:59:20
4 Machek Daniel 1959 Olymp 2009 00:59:40
5 Machek Michal 1959 NepM 2009 00:59:59
6 Valtr Václav 1956 SChÚ 2008 01:01:40
7 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 1997 01:03:00
8 Kolář Zdenek 1952 NepM 2006 01:03:26
9 Sobolík Václav 1947 SChÚ 1997 01:03:40
10 Bráník Juraj 1946 Boh 1996 01:03:90
VS - 55
1 Fuxa Jiří 1957 JPK 2013 01:02:07
2 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 1998 01:02:90
3 Bráník Juraj 1946 Boh 2003 01:04:47
4 Valtr Václav 1956 SChÚ 2012 01:04:97
5 Kolář Zdeněk 1952 NepM 2009 01:05:00
6 Sobolík Václav 1947 SChÚ 2003 01:05:58
7 Kolář Zdenek 1952 NepM 2008 01:05:61
8 Kalhous Jiří 1945 SCPAP 2000 01:05:79
9 Shejbal Jiří 1952 PVKBr 2011 01:06:75
10 Vladyka Milan 1951 RPl 2010 01:07:20
VS - 60
1 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 2005 01:02:10
2 Kalhous Jiří 1945 SCPAP 2006 01:05:13
3 Shejbal Jiří 1952 PVKBr 2013 01:06:28
4 Bráník Juraj 1946 Boh 2006 01:06:30
5 Vladyka Milan 1951 RPl 2012 01:06:60
6 Vatrt Dušan 1943 SChÚ 2003 01:08:09
7 Čermák Karel 1951 PVKBr 2012 01:08:20
8 Braník Juraj 1946 Boh 2010 01:09:10
9 Kolář Zdeněk 1952 NepM 2012 01:09:43
10 Roháč Štefan 1947 SlPl 2009 01:10:78
VS - 65
1 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 2008 01:01:96
2 Vagner Jindra 1943 Boh 2010 01:07:32
3 Braník Juraj 1946 Boh 2011 01:08:79
4 Pokorný František 1941 PVKBr 2006 01:14:73
5 Vatrt Dušan 1943 SChÚ 2008 01:16:54
6 Preisler Eda 1932 Boh 1997 01:18:18
7 Hofer Zdenek 1932 Boh 1998 01:18:19
8 Špaček Václav 1943 SChÚ 2009 01:18:43
9 Minář Petr 1946 SMZl 2012 01:18:97
10 Dub Václav 1938 Boh 2006 01:19:90
VS - 70
1 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 2013 01:05:41
2 Pokorný František 1941 PVKBr 2011 01:16:03
3 Ziegler Jan 1925 PVKBr 1997 01:18:80
4 Navrátil Arnošt 1940 NepM 2011 01:21:48
5 Hofer Zdenek 1932 Boh 2003 01:22:30
6 Hlava Milan 1929 SChÚ 1999 01:24:02
7 Motyčka Jaroslav 1929 UnBr 2003 01:28:30
8 Kasalický Václav 1922 SChÚ 1994 01:28:80
9 Szebesta František 1937 KoKa 2007 01:33:77
10 Kocarev Anastas 1933 KVVs 2003 01:38:00
VS - 75
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 2000 01:24:08
2 Kasalický Václav 1922 SChÚ 1997 01:29:89
3 Hofer Zdenek 1932 Boh 2007 01:30:10
4 Motyčka Jaroslav 1929 UnBr 2004 01:30:40
5 Jukl Zdenek 1937 SChÚ 2013 01:38:42
6 Pavlík Miroslav 1936 Boh 2011 01:51:31
7 Liška Jaroslav 1922 SokKo 1999 01:51:97
8 Hermann Bedřich 1919 PVKBr 1995 01:53:80
VS - 80
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 2006 01:28:78
2 Hofer Zdenek 1932 Boh 2013 01:48:25
3 Hermann Bedřich 1919 PVKBr 1999 01:55:80
4 Liška Jaroslav 1922 SokKo 2002 02:02:90
VS - 85
1 Liška Jaroslav 1922 SokKo 2007 02:10:40
200m v.zp. muži - free men
VS - 20
1 Šára Jan 1987 NePK 2007 02:01:40
2 Švorčík Pavel 1976 PKZá 1999 02:09:50
3 Brtník Vladimír 1987 KaKr 2007 02:14:10
4 Kříž Jan 1980 SlPl 2004 02:23:88
5 Franek Ondřej 1991 NePK 2013 02:30:79
6 Sodomka Waltr 1991 NepM 2013 02:32:85
VS - 25
1 Lipavský Jan 1975 SCPAP 2002 01:59:23
2 Veselý Petr 1973 Zlín 2000 02:00:20
3 Bernardini Eduard 1970 TJZn 1998 02:06:64
4 Tytko Vladislav 1980 KoKa 2008 02:07:19
5 Rožec Aleš 1982 SPKLi 2009 02:09:07
6 Urban Otakar 1974 NePK 2003 02:10:49
7 Wierzgoň Tomáš 1974 KoKa 2002 02:11:44
8 Zouhar Filip 1970 SChÚ 1998 02:11:48
9 Hanuš Michal 1973 SCPAP 1998 02:11:50
10 Krček Michal 1973 UnBr 1998 02:12:60
VS - 30
1 Veselý Petr 1973 Zlín 2004 02:00:66
2 Burián Luděk 1964 SCPAP 1997 02:01:98
3 Milda Vladimír 1975 AŠMB 2007 02:06:00
4 Zouhar Filip 1970 SChÚ 2000 02:06:13
5 Paták Pavel 1971 FEl 2002 02:07:37
6 Škoch Jan 1978 Boh 2011 02:08:47
7 Drozd Miroslav 1968 USK 1999 02:09:50
8 Soukup Petr 1967 SKPPr 2000 02:10:20
9 Šíp Jiří 1973 PKZá 2003 02:10:90
10 Tytko Vladislav 1980 KoKa 2010 02:11:26
VS - 35
1 Burián Luděk 1964 SCPAP 1999 02:02:73
2 Škoch Jan 1978 Boh 2013 02:05:23
3 Machek Daniel 1959 Olymp 1998 02:06:90
4 Obr Pavel 1967 TJVs 2006 02:09:01
5 Soukup Petr 1967 SKPPr 2006 02:10:29
6 Urban Otakar 1974 NePK 2009 02:10:74
7 Mrůzek Alexander 1965 UnBr 2003 02:13:40
8 Janovský Jiří 1964 AŠMB 2001 02:14:76
9 Sommer Vojtěch 1961 NepM 2000 02:15:82
10 Braum Zdeněk 1971 BaSok 2007 02:16:07
VS - 40
1 Burian Luděk 1964 SCPAP 2006 01:59:41
2 Machek Daniel 1959 Olymp 2000 02:05:98
3 Sommer Vojtěch 1961 NepM 2004 02:08:90
4 Seeman Tomáš 1969 Pha 2013 02:09:51
5 Obr Pavel 1967 TJVs 2008 02:09:84
6 Soukup Petr 1967 SKPPr 2007 02:09:97
7 Machek Michal 1959 NepM 2002 02:10:11
8 Vaverka Tomáš 1965 NepM 2009 02:13:97
9 Janovský Jiří 1964 AŠMB 2007 02:14:50
10 Mrůzek Michael 1967 TjKr 2009 02:16:10
VS - 45
1 Burian Luděk 1964 SCPAP 2009 02:00:74
2 Sommer Vojtěch 1961 NepM 2007 02:11:93
3 Machek Michal 1959 NepM 2008 02:12:07
4 Fuxa Jiří 1957 JPK 2006 02:14:60
5 Soukup Petr 1967 SKPPr 2012 02:14:95
6 Čegan Ivan 1953 SCPAP 1998 02:18:18
7 Mejzlík Lumír 1958 SCPAP 2003 02:18:55
8 Matěna Petr 1962 SCPAP 2008 02:20:95
9 Janovský Jiří 1964 AŠMB 2009 02:21:56
10 Obr Pavel 1967 TJVs 2012 02:22:06
VS - 50
1 Machek Michal 1959 NepM 2009 02:11:01
2 Valtr Václav 1956 SChÚ 2006 02:18:61
3 Šavel Jiří 1952 JPK 2006 02:19:77
4 Sobolík Václav 1947 SChÚ 1997 02:23:19
5 Kalhous Jiří 1945 SCPAP 1997 02:23:30
6 Kolář Zdenek 1952 NepM 2006 02:23:32
7 Altschul Rudolf 1957 SŠKru 2007 02:23:64
8 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 1997 02:26:01
9 Kyněra Jiří 1958 TJZn 2011 02:27:08
10 Bráník Juraj 1946 Boh 1999 02:33:40
VS - 55
1 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 2000 02:23:12
2 Šavel Jiří 1952 JPK 2007 02:25:36
3 Kalhous Jiří 1945 SCPAP 2001 02:26:91
4 Bráník Juraj 1946 Boh 2003 02:27:04
5 Dobrý Jan 1949 SlPl 2004 02:32:00
6 Okáč Jaroslav 1949 JPK 2005 02:32:00
7 Vatrt Dušan 1943 SChÚ 2000 02:36:09
8 Kolář Zdenek 1952 NepM 2008 02:37:81
9 Roháč Štefan 1947 SlPl 2004 02:43:87
10 Ptáček Miloš 1949 BaSo 2007 02:54:60
VS - 60
1 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 2006 02:19:99
2 Kalhous Jiří 1945 SCPAP 2006 02:27:47
3 Okáč Jaroslav 1949 JPK 2009 02:29:52
4 Vatrt Dušan 1943 SChÚ 2003 02:35:94
5 Dobrý Jan 1949 SlPl 2012 02:38:69
6 Bráník Juraj 1946 Boh 2009 02:40:00
7 Braník Juraj 1946 Boh 2010 02:40:02
8 Ptáček Miloš 1949 BaSo 2009 02:50:54
9 Melichar Zbyněk 1949 SCPAP 2009 03:02:93
10 Beneš Zbyněk 1951 RPl 2011 03:12:04
VS - 65
1 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 2009 02:20:13
2 Kalhous Jiří 1945 SCPAP 2010 02:44:87
3 Braník Juraj 1946 Boh 2011 02:45:17
4 Vatrt Dušan 1943 SChÚ 2008 02:52:34
5 Špaček Václav 1943 SChÚ 2009 03:02:91
6 Hofer Zdenek 1932 Boh 1998 03:08:32
7 Severa Leo 1935 Boh 2002 03:19:20
8 Preisler Eda 1932 Boh 1998 03:21:00
9 Woš Miroslav 1942 KoKa 2010 03:26:53
10 Romsy Jiří 1934 UnOl 1999 03:37:90
VS - 70
1 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 2013 02:29:72
2 Ziegler Jan 1925 PVKBr 1999 03:00:60
3 Woš Miroslav 1942 KoKa 2013 03:30:62
4 Szebesta František 1937 KoKa 2008 03:40:04
5 Gorecki Ervín 1935 KoKa 2007 03:45:76
6 Nápravník Václav 1943 RPl 2013 03:54:90
7 Pavlík Miroslav 1936 Boh 2010 04:12:22
VS - 75
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 2000 03:06:30
2 Motyčka Jaroslav 1929 UnBr 2004 03:32:63
3 Hermann Bedřich 1919 PVKBr 1998 04:34:50
VS - 80
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 2006 03:08:98
2 Hermann Bedřich 1919 PVKBr 1999 04:26:20
3 Liška Jaroslav 1922 SokKo 2004 04:38:49
400m v.zp. muži - free men
VS - 20
1 Švorčík Pavel 1976 PKZá 1999 04:46:30
2 Hubal Petr 1983 SOPKo 2007 05:31:60
3 Sodomka Waltr 1991 NepM 2013 05:53:57
VS - 25
1 Lipavský Jan 1975 SCPAP 2001 04:09:80
2 Veselý Petr 1973 Zlín 2000 04:14:40
3 Kavan Miroslav 1973 SlLi 1998 04:27:71
4 Dub Jiří 1980 UnOl 2008 04:27:94
5 Bernardini Eduard 1970 TJZn 1998 04:29:70
6 Milichovský Richard 1971 BiJa 1997 04:30:10
7 Kořan Jiří 1979 UnBr 2004 04:32:00
8 Petr Tomáš 1970 SCPAP 1998 04:34:60
9 Horák Jaromír 1966 Pha 1994 04:36:00
10 Urbánek Lukáš 1980 Zlín 2005 04:36:20
VS - 30
1 Kollros Petr 1957 PfPl 1987 04:12:80
2 Veselý Petr 1973 Zlín 2004 04:15:70
3 Burián Luděk 1964 SCPAP 1997 04:24:00
4 Drozd Miroslav 1968 USK 1999 04:36:30
5 Škoch Jan 1978 Boh 2012 04:37:16
6 Zouhar Filip 1970 SChÚ 2000 04:39:78
7 Milda Vladimír 1975 AŠMB 2006 04:41:08
8 Urban Otakar 1974 NePK 2006 04:41:94
9 Mrůzek Alexander 1965 UnBr 1996 04:44:20
10 Líbal Ladislav 1965 LPKPř 1999 04:44:27
VS - 35
1 Paták Pavel 1971 FEl 2010 04:22:44
2 Burián Luděk 1964 SCPAP 1999 04:24:62
3 Škoch Jan 1978 Boh 2013 04:38:37
4 Soukup Petr 1967 SKPPr 2006 04:39:90
5 Machek Daniel 1959 Olymp 1998 04:40:40
6 Trávníček Tomáš 1976 LoČT 2011 04:45:10
7 Urban Otakar 1974 NePK 2009 04:45:63
8 Mrůzek Alexander 1965 UnBr 2000 04:47:00
9 Rybář Marek 1975 TJKr 2011 04:51:30
10 Obr Pavel 1967 TJVs 2006 04:52:80
VS - 40
1 Burian Luděk 1964 SCPAP 2006 04:15:12
2 Machek Daniel 1959 Olymp 1999 04:32:09
3 Mrůzek Michael 1967 TjKr 2011 04:33:40
4 Mrůzek Alexander 1965 UnBr 2008 04:39:70
5 Machek Michal 1959 NepM 2002 04:42:24
6 Hamorský Ladislav 1961 SCPAP 2001 04:42:78
7 Seeman Tomáš 1969 Pha 2009 04:45:79
8 Soukup Petr 1967 SKPPr 2007 04:46:94
9 Čegan Ivan 1953 SCPAP 1997 04:50:10
10 Sommer Vojtěch 1961 NepM 2004 04:50:33
VS - 45
1 Burian Luděk 1964 SCPAP 2009 04:13:42
2 Machek Daniel 1959 Olymp 2005 04:36:80
3 Kočař Tomáš 1965 KomBr 2013 04:38:89
4 Machek Michal 1959 NepM 2006 04:40:28
5 Mrůzek Alexander 1965 UnBr 2010 04:46:30
6 Novák Pavel 1966 SpPř 2011 04:51:34
7 Čegan Ivan 1953 SCPAP 1998 04:55:21
8 Rambousek Vladimír 1963 JPK 2011 04:55:94
9 Soukup Petr 1967 SKPPr 2012 04:56:50
10 Sommer Vojtěch 1961 NepM 2007 04:57:50
VS - 50
1 Machek Michal 1959 NepM 2009 04:41:07
2 Šavel Jiří 1952 JPK 2004 04:51:50
3 Valtr Václav 1956 SChÚ 2007 04:59:10
4 Matěna Petr 1962 SCPAP 2013 05:00:10
5 Hamorský Ladislav 1961 SCPAP 2013 05:01:90
6 Altschul Rudolf 1957 SŠKru 2007 05:06:50
7 Kalhous Jiří 1945 SCPAP 1995 05:07:31
8 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 1997 05:14:11
9 Sobolík Václav 1947 SChÚ 1997 05:14:70
10 Šíma Zdeněk 1961 KSPKl 2012 05:15:82
VS - 55
1 Šavel Jiří 1952 JPK 2007 04:58:99
2 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 1998 05:08:90
3 Kalhous Jiří 1945 SCPAP 2001 05:14:33
4 Janotka Jiří 1957 UnBr 2013 05:22:35
5 Sobolík Václav 1947 SChÚ 2003 05:25:17
6 Dobrý Jan 1949 SlPl 2004 05:29:66
7 Štibinger Jakub 1950 USK 2005 05:34:40
8 Vatrt Dušan 1943 SChÚ 2001 05:41:12
9 Kolář Zdeněk 1952 NepM 2010 05:41:85
10 Valtr Václav 1956 SChÚ 2011 05:42:69
VS - 60
1 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 2007 05:03:83
2 Kalhous Jiří 1945 SCPAP 2007 05:14:82
3 Okáč Jaroslav 1949 JPK 2010 05:36:14
4 Vatrt Dušan 1943 SChÚ 2003 05:40:20
5 Bráník Juraj 1946 Boh 2006 05:41:00
6 Dobrý Jan 1949 SlPl 2011 05:44:06
7 Heřman Karel 1952 JPK 2012 05:50:80
8 Štibinger Jakub 1950 USK 2011 05:59:21
9 Motyčka Jaroslav 1929 UnBr 1989 06:05:10
10 Slavík Lubomír 1952 RPl 2012 06:08:40
VS - 65
1 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 2008 05:09:70
2 Kalhous Jiří 1945 SCPAP 2010 05:56:98
3 Vatrt Dušan 1943 SChÚ 2008 06:20:25
4 Svozil Vítězslav 1933 KomBr 2001 06:27:30
5 Mašat Karel 1929 RPl 1995 06:42:60
6 Motyčka Jaroslav 1929 UnBr 1994 06:42:70
7 Jaška Rudolf 1926 PVKBr 1991 06:45:60
8 Špaček Václav 1943 SChÚ 2008 06:50:38
9 Severa Leo 1935 Boh 2002 07:02:10
10 Woš Miroslav 1942 KoKa 2007 07:05:55
VS - 70
1 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 2013 05:23:49
2 Ziegler Jan 1925 PVKBr 1998 06:13:87
3 Svozil Vítězslav 1933 KomBr 2003 06:29:00
4 Navrátil Arnošt 1940 NepM 2011 06:49:52
5 Woš Miroslav 1942 KoKa 2013 07:03:58
6 Motyčka Jaroslav 1929 UnBr 2003 07:43:90
7 Gorecki Ervín 1935 KoKa 2007 08:03:19
8 Szebesta František 1937 KoKa 2007 08:11:80
9 Nápravník Václav 1943 RPl 2013 08:29:58
10 Pelcman Jaroslav 1933 RPl 2004 09:57:00
VS - 75
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 2000 06:40:00
2 Hermann Bedřich 1919 PVKBr 1995 08:48:00
VS - 80
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 2005 06:38:17
2 Hermann Bedřich 1919 PVKBr 2001 09:38:60
800m v.zp. muži - free men
VS - 25
1 Petr Tomáš 1970 SCPAP 1997 09:37:80
2 Joukl David 1974 SpPř 1999 09:43:78
3 Milichovský Richard 1971 BiJa 1997 09:54:00
4 Heidingsfeld Marek 1971 LPKPř 1999 10:03:40
5 Horák Jaromír 1966 Pha 1994 10:09:70
6 Zouhar Filip 1970 SChÚ 1998 10:10:12
7 Zikeš Jan 1971 SlLi 1997 10:12:20
8 Minář Jakub 1975 PKNJ 2003 10:16:60
9 Částek Michal 1975 LoČT 2004 10:22:56
10 Pavlištík Pavel 1977 PKNJ 2002 10:22:57
VS - 30
1 Burián Luděk 1964 SCPAP 1997 09:24:10
2 Líbal Ladislav 1965 LPKPř 1999 09:58:22
3 Janovský Jiří 1964 AŠMB 1997 09:59:30
4 Urban Otakar 1974 NePK 2008 10:14:50
5 Vrobel Lukáš 1978 PKNJ 2011 10:19:09
6 Wolf Petr 1970 SlOp 2003 10:27:10
7 Neterda Tomáš 1961 SCPAP 1995 10:28:81
8 Tytko Vladislav 1980 KoKa 2011 10:37:24
9 Fridrich Martin 1973 SlPl 2004 10:41:80
10 Matěna Petr 1962 SCPAP 1994 10:56:80
VS - 35
1 Burián Luděk 1964 SCPAP 1999 09:16:21
2 Machek Daniel 1959 Olymp 1998 09:22:66
3 Vymazal Michal 1957 UnBr 1994 10:20:00
4 Mejzlík Lumír 1958 SCPAP 1997 10:26:50
5 Kašpárek Pavel 1961 SCPAP 1999 10:28:15
6 Ježek Jan 1974 CMJab 2010 10:29:76
7 Slivka Miroslav 1961 TJRo 1998 10:37:09
8 Braum Zdeněk 1971 BaSok 2007 10:57:92
9 Franek Martin 1967 NePK 2002 11:15:32
10 Nykl Jan 1964 PKMČL 2002 11:19:53
VS - 40
1 Burian Luděk 1964 SCPAP 2005 09:19:06
2 Machek Daniel 1959 Olymp 1999 09:27:89
3 Mrůzek Michael 1967 TjKr 2009 09:46:63
4 Machek Michal 1959 NepM 2002 09:55:76
5 Soukup Petr 1967 SKPPr 2008 10:05:04
6 Boubelík Vladimír 1958 USK 1998 10:07:24
7 Janovský Jiří 1964 AŠMB 2007 10:10:45
8 Čegan Ivan 1953 SCPAP 1997 10:12:30
9 Vymazal Michal 1957 UnBr 1997 10:20:10
10 Mejzlík Lumír 1958 SCPAP 2002 10:24:11
VS - 45
1 Kočař Tomáš 1965 KomBr 2013 09:37:48
2 Machek Michal 1959 NepM 2008 09:53:49
3 Mrůzek Alexander 1965 UnBr 2013 10:05:59
4 Čegan Ivan 1953 SCPAP 1998 10:18:79
5 Kalhous Jiří 1945 SCPAP 1994 10:45:30
6 Janovský Jiří 1964 AŠMB 2013 10:57:40
7 Skyva Richard 1966 SpPř 2011 10:59:39
8 Vymazal Michal 1957 UnBr 2004 11:07:94
9 Štibinger Jakub 1950 USK 1998 11:14:19
10 Brzobohatý Jiří 1948 UnBr 1997 11:22:30
VS - 50
1 Šavel Jiří 1952 JPK 2004 10:00:19
2 Machek Michal 1959 NepM 2010 10:25:63
3 Altschul Rudolf 1957 SŠKru 2007 10:36:66
4 Kalhous Jiří 1945 SCPAP 1997 10:38:72
5 Brzobohatý Jiří 1948 UnBr 1998 11:18:07
6 Kovařík Jan 1957 Haná 2009 11:36:97
7 Dastlík Petr 1953 SCPAP 2006 11:37:16
8 Horký Jiří 1959 TJKr 2009 12:20:39
9 Měchura Tomáš 1948 SChÚ 2002 13:20:47
10 Malinák Vladimír 1959 TJVs 2013 15:39:79
VS - 55
1 Šavel Jiří 1952 JPK 2007 10:18:75
2 Kalhous Jiří 1945 SCPAP 2001 10:53:98
3 Dobrý Jan 1949 SlPl 2004 11:32:68
4 Heřman Karel 1952 JPK 2009 11:45:51
5 Vatrt Dušan 1943 SChÚ 2000 12:11:71
6 Špaček Václav 1943 KLSTe 1999 13:29:10
7 Melichar Zbyněk 1949 SCPAP 2007 14:02:11
8 Pešek Petr 1941 SlLi 1997 17:03:70
9 Nápravník Václav 1943 RPl 1999 17:42:21
VS - 60
1 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 2006 10:50:03
2 Kalhous Jiří 1945 SCPAP 2006 11:02:30
3 Vatrt Dušan 1943 SChÚ 2004 11:59:68
4 Melichar Zbyněk 1949 SCPAP 2009 13:33:72
5 Romsy Jiří 1934 UnOl 1994 14:41:30
VS - 65
1 Kalhous Jiří 1945 SCPAP 2010 12:27:89
2 Vatrt Dušan 1943 SChÚ 2009 13:03:82
3 Woš Miroslav 1942 KoKa 2007 14:23:17
4 Mašat Karel 1929 RPl 1994 14:57:00
5 Gorecki Ervín 1935 KoKa 2003 16:11:60
6 Moudrý Jiří 1941 TriBěl 2006 18:17:84
VS - 70
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 1998 13:21:75
2 Woš Miroslav 1942 KoKa 2013 14:45:40
3 Gorecki Ervín 1935 KoKa 2007 16:35:69
4 Novák Jaroslav 1941 KvsPl 2013 17:31:35
5 Nápravník Václav 1943 RPl 2013 17:39:21
VS - 75
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 2002 14:31:43
1500m v.zp. muži - free men
VS - 25
1 Bernardini Eduard 1970 TJZn 1998 17:43:80
2 Petr Tomáš 1970 SCPAP 1997 18:06:40
3 Hron Pavel 1968 UnBr 1997 19:16:20
4 Minář Jakub 1975 PKNJ 2003 19:22:10
5 Nahorniak Tomáš 1974 PKNJ 2003 19:46:00
6 Schiller Marek 1972 SCPAP 1998 20:49:80
7 Kramoliš Vladimír 1975 PKNJ 2003 21:56:00
8 Horvát Petr 1973 PKZá 2001 22:22:90
9 Možný Milan 1971 PKZá 1999 23:11:60
10 Švorčík Pavel 1976 PKZá 2003 23:48:20
VS - 30
1 Burián Luděk 1964 SCPAP 1997 17:42:76
2 Wolf Petr 1970 SlOp 2003 19:46:50
3 Hron Pavel 1968 UnBr 1998 19:50:30
4 Horvát Petr 1973 PKZá 2003 22:06:10
VS - 35
1 Burián Luděk 1964 SCPAP 1999 17:51:23
2 Kašpárek Pavel 1961 SCPAP 1998 20:08:40
VS - 40
1 Čegan Ivan 1953 SCPAP 1996 21:09:55
2 Anděl Pavel 1969 PKLo 2010 22:24:44
VS - 50
1 Kalhous Jiří 1945 SCPAP 1999 20:33:16
VS - 60
1 Vatrt Dušan 1943 SChÚ 2007 23:44:54
2 Woš Miroslav 1942 KoKa 2004 25:50:40
VS - 65
1 Gorecki Ervín 1935 KoKa 2003 30:40:90
VS - 70
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 1999 25:11:78
VS - 75
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 2001 27:35:63
50m znak muži - back men
VS - 20
1 Švorčík Pavel 1976 PKZá 1999 00:31:10
2 Vokatý Petr 1983 MedKl 2006 00:31:60
3 Lesage Milan 1979 PKMČL 1999 00:31:80
4 Burian Michal 1981 SCPAP 2004 00:32:00
5 Kříž Jan 1980 SlPl 2002 00:32:62
6 Štencl Milan 1976 PKZá 1999 00:33:10
7 Nykl Jan 1990 PKMČL 2010 00:33:39
8 Pražák Radek 1980 SPKLi 2003 00:33:60
9 Hubal Petr 1983 SOPKo 2007 00:34:20
10 Veverka Matěj 1989 BaMo 2013 00:35:00
VS - 25
1 Půček Roman 1968 KVVs 1997 00:27:90
2 Špaček Michal 1973 UnBr 1998 00:28:25
3 Harnol Lukáš 1984 USK 2010 00:28:39
4 Pilát Ivan 1973 Kopř 1999 00:28:50
5 Šatra Jiří 1969 SlPl 1995 00:28:60
6 Vokoun Pavel 1970 Boh 1996 00:28:60
7 Lipavský Jan 1975 SCPAP 2001 00:28:70
8 Chloupek Tomáš 1972 SChÚ 2000 00:28:91
9 Holý Michal 1971 SlPl 1999 00:29:14
10 Zouhar Filip 1970 SChÚ 1998 00:29:32
VS - 30
1 Janiga Richard 1980 TRIAX 2011 00:27:40
2 Horký Josef 1972 KomBr 2006 00:27:80
3 Půček Roman 1968 KVVs 1998 00:28:59
4 Pilát Ivan 1973 Kopř 2003 00:28:61
5 Martinec Jan 1965 KVVs 1996 00:28:90
6 Tomeček Pavel 1978 KomBr 2011 00:29:00
7 Chloupek Tomáš 1972 SChÚ 2002 00:29:10
8 Šíp Jiří 1973 PKZá 2005 00:29:90
9 Smrčka Miroslav 1963 SChÚ 1996 00:29:93
10 Růžička Petr 1969 SChÚ 1999 00:30:10
VS - 35
1 Gregor Petr 1973 SwpPr 2010 00:27:93
2 Pilát Ivan 1973 Kopř 2012 00:28:60
3 Raniš Marek 1970 Pha 2009 00:28:80
4 Lelek Jiří 1975 SCPAP 2010 00:29:80
5 Smrčka Miroslav 1963 SChÚ 1999 00:30:38
6 Gobernac Karel 1973 SCPAP 2008 00:30:60
7 Liška Jiří 1967 SChÚ 2004 00:30:80
8 Moulis Jan 1977 Boh 2013 00:30:80
9 Vostatek Michal 1964 Boh 1999 00:30:89
10 Thiel Petr 1962 SChÚ 1998 00:30:99
VS - 40
1 Gregor Petr 1973 SwpPr 2013 00:28:46
2 Šlechta Rostislav 1962 NepM 2003 00:29:25
3 Vokoun Pavel 1970 Boh 2012 00:29:30
4 Seeman Tomáš 1969 Pha 2010 00:30:08
5 Martiška Robert 1972 NepM 2012 00:31:00
6 Čejka Vilém 1952 PSKr 1994 00:31:30
7 Obr Pavel 1967 TJVs 2008 00:31:40
8 Kertecz Richard 1969 NepM 2012 00:31:60
9 Ostatek Michal 1964 Boh 2004 00:31:60
10 Kyněra Jiří 1958 TJZn 2000 00:31:70
VS - 45
1 Šlechta Rostislav 1962 NepM 2008 00:29:56
2 Vonšovský Tomáš 1967 NepM 2012 00:31:50
3 Mrůzek Alexander 1965 UnBr 2013 00:31:60
4 Kyněra Jiří 1958 TJZn 2005 00:31:90
5 Schreiner Walter 1964 TJZn 2009 00:32:00
6 Ehlich Jiří 1963 TJKr 2011 00:32:40
7 Hrouda Milan 1953 SKS 2000 00:32:60
8 Křen Ondra 1945 PVKBr 1991 00:32:70
9 Brigadoi Milan 1965 MPKÚ 2010 00:32:87
10 Kuf Jiří 1956 Boh 2004 00:33:00
VS - 50
1 Šlechta Rostislav 1962 NepM 2012 00:30:80
2 Kyněra Jiří 1958 TJZn 2009 00:31:80
3 Bareš Michal 1959 Boh 2010 00:32:10
4 Valtr Václav 1956 SChÚ 2006 00:32:30
5 Pola Michal 1960 FEl 2013 00:33:20
6 Hrouda Milan 1953 SKS 2003 00:33:60
7 Křen Ondra 1945 PVKBr 1996 00:33:70
8 Shejbal Jiří 1952 PVKBr 2002 00:34:02
9 Fuxa Jiří 1957 JPK 2009 00:34:30
10 Hřeben Stanislav 1958 RPl 2009 00:34:60
VS - 55
1 Shejbal Jiří 1952 PVKBr 2007 00:33:50
2 Valtr Václav 1956 SChÚ 2013 00:33:80
3 Bráník Juraj 1946 Boh 2002 00:34:70
4 Fuxa Jiří 1957 JPK 2012 00:35:70
5 Kalhous Jiří 1945 SCPAP 2000 00:35:80
6 Janotka Jiří 1957 UnBr 2012 00:36:10
7 Buble Petr 1946 SlPl 2003 00:36:18
8 Čermák Karel 1951 PVKBr 2009 00:37:00
9 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 2000 00:37:10
10 Pokorný František 1941 PVKBr 1998 00:37:30
VS - 60
1 Braník Juraj 1946 Boh 2010 00:34:50
2 Shejbal Jiří 1952 PVKBr 2012 00:34:54
3 Bráník Juraj 1946 Boh 2006 00:35:10
4 Vladyka Milan 1951 RPl 2011 00:35:51
5 Buble Petr 1946 SlPl 2009 00:36:60
6 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 2004 00:36:90
7 Kalhous Jiří 1945 SCPAP 2007 00:37:30
8 Pokorný František 1941 PVKBr 2003 00:37:80
9 Čermák Karel 1951 PVKBr 2011 00:39:14
10 Okáč Jaroslav 1949 JPK 2009 00:39:80
VS - 65
1 Braník Juraj 1946 Boh 2011 00:35:10
2 Buble Petr 1946 SlPl 2012 00:38:10
3 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 2008 00:38:10
4 Pokorný František 1941 PVKBr 2008 00:39:20
5 Vagner Jindra 1943 Boh 2012 00:40:10
6 Ferák Ivan 1941 PKNJ 2007 00:40:96
7 Jaška Rudolf 1926 PVKBr 1991 00:42:90
8 Jansa Vlastimil 1934 SChÚ 2000 00:43:00
9 Štastný Jaromír 1935 Boh 2000 00:43:00
10 Svozil Vítězslav 1933 KomBr 2000 00:43:60
VS - 70
1 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 2013 00:38:81
2 Pokorný František 1941 PVKBr 2012 00:41:60
3 Jaška Rudolf 1926 PVKBr 1996 00:42:20
4 Ziegler Jan 1925 PVKBr 1998 00:42:20
5 Ferák Ivan 1941 PKNJ 2011 00:42:98
6 Svozil Vítězslav 1933 KomBr 2004 00:44:40
7 Jansa Vlastimil 1934 SChÚ 2004 00:47:01
8 Pavlík Oldřich 1935 SlPl 2006 00:47:91
9 Štibinger Karel 1919 Boh 1990 00:48:00
10 Neumann Josef 1936 Boh 2007 00:49:30
VS - 75
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 2000 00:44:60
2 Totter Miroslav 1914 AŠMB 1990 00:47:40
3 Gryc Zdeněk 1934 JPK 2009 00:50:80
4 Jansa Vlastimil 1934 SChÚ 2009 00:51:30
5 Řepka Vladimír 1927 PVKBr 2005 00:51:40
6 Štibinger Karel 1919 Boh 1995 00:51:90
7 Macík Ladislav 1931 PVKBr 2009 00:52:00
8 Kasalický Václav 1922 SChÚ 1998 00:52:61
9 Motyčka Jaroslav 1929 UnBr 2006 00:52:77
10 Háj Bohumil 1930 JPKA 2006 00:53:20
VS - 80
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 2005 00:45:50
2 Řepka Vladimír 1927 PVKBr 2007 00:55:20
3 Kasalický Václav 1922 SChÚ 2002 00:56:86
4 Štibinger Karel 1919 Boh 1999 00:57:19
5 Purš Jiří 1927 PVKBr 2008 00:57:96
6 Háj Bohumil 1930 JPKA 2010 00:59:90
7 Liška Jaroslav 1922 SokKo 2003 01:05:00
8 Hermann Bedřich 1919 PVKBr 1999 01:05:10
9 Pokorný Emil 1921 VZDK 2001 01:10:00
VS - 85
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 2013 00:51:70
2 Řepka Vladimír 1927 PVKBr 2013 00:59:70
3 Purš Jiří 1927 PVKBr 2012 01:05:20
4 Liška Jaroslav 1922 SokKo 2007 01:12:37
5 Štibinger Karel 1919 Boh 2008 01:18:00
VS - 90
1 Liška Jaroslav 1922 SokKo 2012 01:50:60
100m znak muži - back men
VS - 20
1 Kříž Jan 1980 SlPl 2003 01:11:52
2 Veverka Matěj 1989 BaMo 2013 01:17:79
3 Nykl Jan 1990 PKMČL 2010 01:22:19
VS - 25
1 Harnol Lukáš 1984 USK 2010 01:00:53
2 Špaček Michal 1973 UnBr 1998 01:00:84
3 Pilát Ivan 1973 Kopř 1999 01:02:30
4 Dub Jiří 1980 UnOl 2008 01:02:49
5 Šatra Jiří 1969 SlPl 1994 01:02:60
6 Chloupek Tomáš 1972 SChÚ 2000 01:02:86
7 Růžička Petr 1969 SChÚ 1997 01:04:09
8 Mihula Jiří 1979 NePK 2006 01:04:20
9 Šíp Jiří 1973 PKZá 2001 01:05:10
10 Smrčka Miroslav 1963 SChÚ 1992 01:05:20
VS - 30
1 Pilát Ivan 1973 Kopř 2003 01:02:39
2 Chloupek Tomáš 1972 SChÚ 2002 01:03:20
3 Smrčka Miroslav 1963 SChÚ 1996 01:03:26
4 Thiel Petr 1962 SChÚ 1996 01:03:80
5 Martinec Jan 1965 KVVs 1996 01:04:10
6 Lelek Jiří 1975 SCPAP 2009 01:04:70
7 Zouhar Filip 1970 SChÚ 2000 01:05:08
8 Šíp Jiří 1973 PKZá 2004 01:05:53
9 Gobernac Karel 1973 SCPAP 2003 01:05:80
10 Broda Ondřej 1982 SlHa 2013 01:05:89
VS - 35
1 Gregor Petr 1973 SwpPr 2010 01:01:95
2 Baláš Jiří 1977 PKČá 2013 01:03:93
3 Pilát Ivan 1973 Kopř 2009 01:04:28
4 Lelek Jiří 1975 SCPAP 2010 01:05:10
5 Smrčka Miroslav 1963 SChÚ 1999 01:05:17
6 Gobernac Karel 1973 SCPAP 2008 01:06:30
7 Mrůzek Alexander 1965 UnBr 2002 01:06:50
8 Thiel Petr 1962 SChÚ 1999 01:07:86
9 Cikrt Pavel 1973 Boh 2012 01:08:41
10 Šlechta Rostislav 1962 NepM 2001 01:09:10
VS - 40
1 Špaček Michal 1973 UnBr 2013 01:04:16
2 Gregor Petr 1973 SwpPr 2013 01:04:75
3 Šlechta Rostislav 1962 NepM 2005 01:04:90
4 Seeman Tomáš 1969 Pha 2011 01:06:23
5 Mrůzek Alexander 1965 UnBr 2006 01:07:00
6 Obr Pavel 1967 TJVs 2008 01:07:97
7 Brigadoi Milan 1965 MPKÚ 2005 01:08:40
8 Kyněra Jiří 1958 TJZn 2000 01:08:80
9 Martiška Robert 1972 NepM 2012 01:09:90
10 Janáč Martin 1971 KVVs 2011 01:10:16
VS - 45
1 Šlechta Rostislav 1962 NepM 2007 01:05:55
2 Mrůzek Alexander 1965 UnBr 2010 01:06:50
3 Ehlich Jiří 1963 TJKr 2011 01:09:89
4 Brigadoi Milan 1965 MPKÚ 2010 01:09:96
5 Obr Pavel 1967 TJVs 2013 01:10:53
6 Matěna Petr 1962 SCPAP 2008 01:11:90
7 Shejbal Jiří 1952 PVKBr 1998 01:14:32
8 Valtr Václav 1956 SChÚ 2001 01:14:70
9 Vonšovský Tomáš 1967 NepM 2013 01:14:81
10 Čegan Ivan 1953 SCPAP 1998 01:14:94
VS - 50
1 Kyněra Jiří 1958 TJZn 2009 01:09:00
2 Valtr Václav 1956 SChÚ 2008 01:11:90
3 Matěna Petr 1962 SCPAP 2013 01:12:00
4 Shejbal Jiří 1952 PVKBr 2006 01:14:06
5 Ehlich Jiří 1963 TJKr 2013 01:14:15
6 Kalhous Jiří 1945 SCPAP 1999 01:15:80
7 Majer Hanuš 1960 NepM 2010 01:16:07
8 Hřeben Stanislav 1958 RPl 2010 01:17:36
9 Machek Michal 1959 NepM 2011 01:17:73
10 Bráník Juraj 1946 Boh 2000 01:17:94
VS - 55
1 Valtr Václav 1956 SChÚ 2012 01:13:31
2 Shejbal Jiří 1952 PVKBr 2007 01:15:20
3 Bráník Juraj 1946 Boh 2003 01:15:66
4 Janotka Jiří 1957 UnBr 2013 01:16:90
5 Kalhous Jiří 1945 SCPAP 2001 01:17:31
6 Buble Petr 1946 SlPl 2002 01:18:70
7 Vladyka Milan 1951 RPl 2010 01:22:88
8 Daniel Jiří 1955 NepM 2010 01:23:87
9 Novák Vladimír 1951 SCPAP 2008 01:27:03
10 Melichar Zbyněk 1949 SCPAP 2006 01:31:24
VS - 60
1 Shejbal Jiří 1952 PVKBr 2013 01:17:03
2 Bráník Juraj 1946 Boh 2008 01:17:50
3 Braník Juraj 1946 Boh 2010 01:18:91
4 Vladyka Milan 1951 RPl 2011 01:19:61
5 Buble Petr 1946 SlPl 2007 01:19:94
6 Kalhous Jiří 1945 SCPAP 2005 01:20:67
7 Beneš Zbyněk 1951 RPl 2013 01:36:89
8 Starý Vladimír 1946 SChÚ 2006 01:38:11
9 Melichar Zbyněk 1949 SCPAP 2009 01:41:63
10 Bandouch Vratislav 1943 PVKBr 2007 01:52:90
VS - 65
1 Braník Juraj 1946 Boh 2011 01:18:72
2 Buble Petr 1946 SlPl 2011 01:22:34
3 Kalhous Jiří 1945 SCPAP 2010 01:26:06
4 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 2011 01:28:79
5 Starý Vladimír 1946 SChÚ 2011 01:45:64
6 Štibinger Karel 1919 Boh 1987 01:45:90
7 Liška Jaroslav 1922 SokKo 1989 01:54:60
8 Woš Miroslav 1942 KoKa 2009 02:03:35
VS - 70
1 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 2013 01:27:65
2 Pokorný František 1941 PVKBr 2013 01:36:56
3 Ziegler Jan 1925 PVKBr 1998 01:36:79
4 Štibinger Karel 1919 Boh 1990 01:49:60
5 Novák Jaroslav 1941 KvsPl 2013 01:52:60
6 Kasalický Václav 1922 SChÚ 1994 01:59:30
7 Liška Jaroslav 1922 SokKo 1994 02:08:90
VS - 75
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 2000 01:36:82
2 Totter Miroslav 1914 AŠMB 1990 01:52:10
3 Štibinger Karel 1919 Boh 1997 01:55:50
4 Gryc Zdeněk 1934 JPK 2010 02:05:67
5 Liška Jaroslav 1922 SokKo 1997 02:09:40
6 Petřík Ilja 1928 Boh 2005 02:30:20
VS - 80
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 2005 01:35:25
2 Štibinger Karel 1919 Boh 1999 02:04:97
3 Liška Jaroslav 1922 SokKo 2002 02:29:90
VS - 85
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 2013 01:57:28
200m znak muži - back men
VS - 20
1 Nykl Jan 1990 PKMČL 2010 03:06:85
VS - 25
1 Lipavský Jan 1975 SCPAP 2000 02:17:60
2 Chloupek Tomáš 1972 SChÚ 2000 02:18:35
3 Mihula Jiří 1979 NePK 2007 02:20:40
4 Šíp Jiří 1973 PKZá 2001 02:25:02
5 Mrůzek Alexander 1965 UnBr 1994 02:25:40
6 Zouhar Filip 1970 SChÚ 1998 02:25:97
7 Vaverka Jakub 1985 NepM 2013 02:27:83
8 Chaloupka Jan 1978 PKMČL 2007 02:33:40
9 Štencl Milan 1976 PKZá 2001 02:39:00
10 Heidingsfeld Marek 1971 LPKPř 1999 02:41:85
VS - 30
1 Thiel Petr 1962 SChÚ 1996 02:13:85
2 Mrůzek Alexander 1965 UnBr 1998 02:21:43
3 Chloupek Tomáš 1972 SChÚ 2004 02:21:70
4 Zouhar Filip 1970 SChÚ 2000 02:24:48
5 Šíp Jiří 1973 PKZá 2004 02:25:03
6 Gobernac Karel 1973 SCPAP 2004 02:28:93
7 Kohout Petr 1978 SMZl 2012 02:35:62
8 Vaněk Pavel 1963 AšMB 1997 02:40:40
9 Šneider Miroslav 1971 PKZá 2001 02:44:60
10 Matěna Petr 1962 SCPAP 1994 02:44:80
VS - 35
1 Lelek Jiří 1975 SCPAP 2010 02:24:54
2 Mrůzek Alexander 1965 UnBr 2001 02:25:57
3 Kohout Petr 1978 SMZl 2013 02:35:23
4 Daňhel Mojmír 1964 UnBr 1999 02:37:17
5 Swaczyna Ivo 1962 SKS 1999 02:38:00
6 Uherek Josef 1970 NepM 2009 02:40:09
7 Hucl Martin 1969 SlPl 2007 02:40:60
8 Mejzlík Lumír 1958 SCPAP 1994 02:42:20
9 Boukal Tomáš 1972 BaMo 2011 02:46:44
10 Horvát Petr 1973 PKZá 2008 02:47:10
VS - 40
1 Seeman Tomáš 1969 Pha 2011 02:24:14
2 Mrůzek Alexander 1965 UnBr 2009 02:24:18
3 Šlechta Rostislav 1962 NepM 2004 02:25:79
4 Valtr Václav 1956 SChÚ 2000 02:36:87
5 Uherek Josef 1970 NepM 2010 02:38:34
6 Hamorský Ladislav 1961 SCPAP 2003 02:38:70
7 Čegan Ivan 1953 SCPAP 1997 02:40:80
8 Machek Michal 1959 NepM 2002 02:42:39
9 Shejbal Jiří 1952 PVKBr 1994 02:46:40
10 Boukal Tomáš 1972 BaMo 2012 02:49:25
VS - 45
1 Mrůzek Alexander 1965 UnBr 2013 02:24:91
2 Šlechta Rostislav 1962 NepM 2007 02:26:06
3 Brigadoi Milan 1965 MPKÚ 2010 02:32:31
4 Čegan Ivan 1953 SCPAP 1998 02:42:60
5 Shejbal Jiří 1952 PVKBr 1998 02:45:72
6 Majer Hanuš 1960 NepM 2007 02:47:30
7 Kalhous Jiří 1945 SCPAP 1994 02:48:40
8 Hřeben Stanislav 1958 RPl 2004 02:48:58
9 Semerád Pavel 1963 PKMČL 2009 02:56:56
10 Nykl Jan 1964 PKMČL 2011 03:10:10
VS - 50
1 Kyněra Jiří 1958 TJZn 2009 02:30:82
2 Valtr Václav 1956 SChÚ 2006 02:36:59
3 Kalhous Jiří 1945 SCPAP 1996 02:42:64
4 Shejbal Jiří 1952 PVKBr 2006 02:43:62
5 Buble Petr 1946 SlPl 1999 02:49:71
6 Majer Hanuš 1960 NepM 2010 02:49:98
7 Machek Michal 1959 NepM 2011 02:55:90
8 Starý Petr 1944 SChÚ 1998 03:25:63
9 Starý Vladimír 1946 SChÚ 2000 03:25:64
VS - 55
1 Valtr Václav 1956 SChÚ 2013 02:43:69
2 Kalhous Jiří 1945 SCPAP 2001 02:47:56
3 Shejbal Jiří 1952 PVKBr 2007 02:48:20
4 Buble Petr 1946 SlPl 2004 02:48:27
5 Bráník Juraj 1946 Boh 2004 02:54:97
6 Melichar Zbyněk 1949 SCPAP 2006 03:27:52
7 Starý Vladimír 1946 SChÚ 2005 03:41:00
8 Řezáč Jiří 1947 RPl 2002 04:16:25
VS - 60
1 Kalhous Jiří 1945 SCPAP 2006 02:54:92
2 Bráník Juraj 1946 Boh 2009 02:56:49
3 Buble Petr 1946 SlPl 2008 02:56:88
4 Braník Juraj 1946 Boh 2010 03:00:68
5 Melichar Zbyněk 1949 SCPAP 2009 03:35:49
6 Vatrt Dušan 1943 SChÚ 2007 03:50:50
7 Pešek Petr 1941 SlLi 2003 04:58:33
VS - 65
1 Buble Petr 1946 SlPl 2012 02:56:16
2 Braník Juraj 1946 Boh 2011 03:00:07
3 Kalhous Jiří 1945 SCPAP 2010 03:15:26
4 Neumann Josef 1936 Boh 2002 03:40:19
5 Woš Miroslav 1942 KoKa 2011 04:16:42
6 Pešek Petr 1941 SlLi 2007 05:03:23
VS - 70
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 1999 03:20:35
2 Novák Jaroslav 1941 KvsPl 2013 04:04:44
3 Woš Miroslav 1942 KoKa 2013 04:27:31
VS - 75
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 2000 03:26:16
2 Štibinger Karel 1919 Boh 1997 04:12:70
VS - 80
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 2006 03:33:60
2 Štibinger Karel 1919 Boh 1999 04:29:69
50m prsa muži - brst men
VS - 20
1 Rasocha Filip 1972 DuP 1993 00:33:40
2 Křesálek Tomáš 1984 UnBr 2007 00:33:60
3 Burian Michal 1981 SCPAP 2004 00:34:76
4 Pražák Radek 1980 SPKLi 2003 00:35:00
5 Kristl Adam 1986 KoKa 2007 00:35:25
6 Fajkoš David 1988 SlHa 2011 00:35:72
7 Lesage Milan 1979 PKMČL 1999 00:35:80
8 Vokatý Petr 1983 MedKl 2007 00:37:90
9 Štencl Milan 1976 PKZá 1999 00:38:50
10 Matoušek Jan 1980 SlLi 2004 00:38:60
VS - 25
1 Jašek Milan 1962 UnBr 1988 00:30:60
2 Holý Michal 1971 SlPl 1999 00:30:64
3 Anděl Jakub 1968 UnBr 1997 00:30:67
4 Horáček Jakub 1984 UnBr 2013 00:30:67
5 Minář Jakub 1975 PKNJ 2000 00:30:70
6 Pokorný Petr 1983 SwpPr 2012 00:30:80
7 Vaisocher Daniel 1983 SwpPr 2012 00:30:90
8 Půček Roman 1968 KVVs 1997 00:31:20
9 Dostalík Jan 1983 UnBr 2009 00:31:30
10 Fraňo Jan 1968 LoNy 1996 00:31:30
VS - 30
1 Anděl Jakub 1968 UnBr 1998 00:30:58
2 Steinbauer Vojtěch 1980 UnBr 2011 00:30:70
3 Tomeček Pavel 1978 KomBr 2011 00:30:90
4 Půček Roman 1968 KVVs 1998 00:32:00
5 Pešl Vilém 1977 KIN 2009 00:32:01
6 Dostalík Jan 1983 UnBr 2013 00:32:10
7 Bartůšek Stanislav 1961 SChÚ 1992 00:32:40
8 Kučera Michal 1964 SlPl 1994 00:32:60
9 Vaverka Tomáš 1965 NepM 1999 00:32:60
10 Proněk Jarmil 1966 UnBr 1996 00:32:66
VS - 35
1 Gregor Petr 1973 SwpPr 2012 00:31:23
2 Vaverka Tomáš 1965 NepM 2004 00:31:50
3 Anděl Pavel 1969 PKLo 2008 00:32:70
4 Rasocha Petr 1965 Boh 2000 00:32:70
5 Vejnar Libor 1971 JPK 2009 00:32:90
6 Uherek Josef 1970 NepM 2006 00:33:00
7 Proněk Jarmil 1966 UnBr 2003 00:33:10
8 Rambousek Vladimír 1963 JPKA 1998 00:33:20
9 Pokorný Radim 1971 VZSO 2007 00:33:30
10 Zachoval Roman 1967 NepM 2004 00:33:70
VS - 40
1 Vaverka Tomáš 1965 NepM 2008 00:31:50
2 Marček Alexander 1968 NepM 2010 00:31:96
3 Anděl Pavel 1969 PKLo 2009 00:32:80
4 Martiška Robert 1972 NepM 2012 00:33:10
5 Proněk Jarmil 1966 UnBr 2007 00:33:10
6 Šlechta Rostislav 1962 NepM 2005 00:33:10
7 Novotný Václav 1972 NepM 2013 00:33:16
8 Bareš Michal 1959 Boh 2001 00:33:40
9 Uherek Josef 1970 NepM 2010 00:33:40
10 Hýzl Jaroslav 1969 SpPř 2010 00:33:49
VS - 45
1 Vaverka Tomáš 1965 NepM 2011 00:31:27
2 Gadas Tomáš 1965 SpPř 2010 00:32:70
3 Šlechta Rostislav 1962 NepM 2008 00:32:90
4 Perna Vlastimir 1963 Kopř 2008 00:33:70
5 Doleček Petr 1959 SChÚ 2007 00:34:10
6 Mrůzek Alexander 1965 UnBr 2013 00:34:40
7 Klimek Tomáš 1968 UnOl 2013 00:34:60
8 Obr Pavel 1967 TJVs 2012 00:34:60
9 Rambousek Vladimír 1963 JPK 2009 00:34:85
10 Valtr Václav 1956 SChÚ 2001 00:34:90
VS - 50
1 Valtr Václav 1956 SChÚ 2007 00:34:70
2 Šlechta Rostislav 1962 NepM 2012 00:34:80
3 Bartůšek Stanislav 1961 SChÚ 2012 00:35:10
4 Doleček Petr 1959 SChÚ 2009 00:35:40
5 Hrouda Milan 1953 SKS 2003 00:35:80
6 Kyněra Jiří 1958 TJZn 2009 00:36:00
7 Pejša Pavel 1944 Boh 1997 00:36:00
8 Hřeben Stanislav 1958 RPl 2010 00:36:25
9 Tyburec Ivo 1962 Boh 2012 00:36:50
10 Kamp Alojs 1946 SChÚ 1997 00:36:63
VS - 55
1 Valtr Václav 1956 SChÚ 2011 00:36:00
2 Pejša Pavel 1944 Boh 1999 00:36:42
3 Svozil Vítězslav 1933 KomBr 1988 00:36:50
4 Pokorný František 1941 PVKBr 1997 00:36:60
5 Exner Jiří 1954 SChÚ 2011 00:37:50
6 Shejbal Jiří 1952 PVKBr 2007 00:37:50
7 Buble Petr 1946 SlPl 2002 00:37:70
8 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 1998 00:37:70
9 Krupka Josef 1950 NepM 2007 00:38:20
10 Heřman Jiří 1954 JPK 2010 00:38:40
VS - 60
1 Svozil Vítězslav 1933 KomBr 1994 00:37:30
2 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 2005 00:37:30
3 Pejša Pavel 1944 Boh 2004 00:37:33
4 Pokorný František 1941 PVKBr 2004 00:37:80
5 Shejbal Jiří 1952 PVKBr 2013 00:38:40
6 Buble Petr 1946 SlPl 2006 00:38:44
7 Jaška Rudolf 1926 PVKBr 1988 00:40:70
8 Okáč Jaroslav 1949 JPK 2009 00:41:10
9 Bráník Juraj 1946 Boh 2006 00:41:30
10 Měchura Tomáš 1948 PKMČL 2010 00:41:31
VS - 65
1 Pokorný František 1941 PVKBr 2006 00:36:90
2 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 2008 00:38:30
3 Buble Petr 1946 SlPl 2011 00:38:64
4 Svozil Vítězslav 1933 KomBr 1999 00:38:80
5 Pejša Pavel 1944 Boh 2010 00:38:92
6 Minář Petr 1946 SMZl 2011 00:40:80
7 Jaška Rudolf 1926 PVKBr 1992 00:41:60
8 Tošnar Pavel 1933 PVKBr 1999 00:42:80
9 Boubelík Jaromír 1947 Boh 2012 00:43:20
10 Hudec Karel 1927 PVKBr 1996 00:43:50
VS - 70
1 Pokorný František 1941 PVKBr 2011 00:39:00
2 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 2013 00:39:60
3 Svozil Vítězslav 1933 KomBr 2005 00:40:09
4 Ziegler Jan 1925 PVKBr 1998 00:41:30
5 Hudec Karel 1927 PVKBr 2000 00:42:90
6 Jaška Rudolf 1926 PVKBr 1996 00:43:20
7 Tošnar Pavel 1933 PVKBr 2003 00:44:60
8 Vaverka Jiří 1938 NepM 2008 00:44:96
9 Toman Pavel 1938 ZŠHP 2009 00:45:80
10 Řepka Vladimír 1927 PVKBr 1999 00:46:20
VS - 75
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 2000 00:43:80
2 Svozil Vítězslav 1933 KomBr 2010 00:45:23
3 Tošnar Pavel 1933 PVKBr 2008 00:47:72
4 Řepka Vladimír 1927 PVKBr 2002 00:49:00
5 Břicháček Václav 1938 Boh 2013 00:49:34
6 Toman Pavel 1938 ZŠHP 2013 00:49:50
7 Macík Ladislav 1931 PVKBr 2009 00:51:60
8 Pavlík Miroslav 1936 Boh 2012 00:51:71
9 Vaverka Jiří 1938 NepM 2013 00:51:90
10 Fencl Karel 1938 Boh 2013 00:52:20
VS - 80
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 2005 00:46:50
2 Řepka Vladimír 1927 PVKBr 2007 00:52:80
3 Svozil Vítězslav 1933 KomBr 2013 00:54:10
4 Hermann Bedřich 1919 PVKBr 2000 00:56:20
5 Purš Jiří 1927 PVKBr 2008 01:00:10
6 Kasalický Václav 1922 SChÚ 2002 01:04:21
7 Liška Jaroslav 1922 SokKo 2003 01:16:50
8 Pelcman Jaroslav 1933 RPl 2013 01:21:63
9 Čižmár Jaromír 1906 PVKBr 1990 01:24:70
VS - 85
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 2012 00:55:30
2 Řepka Vladimír 1927 PVKBr 2012 01:02:97
3 Purš Jiří 1927 PVKBr 2012 01:06:07
4 Liška Jaroslav 1922 SokKo 2007 01:30:70
5 Čižmár Jaromír 1906 PVKBr 1993 01:43:50
VS - 90
1 Čižmár Jaromír 1906 PVKBr 1997 02:05:00
2 Liška Jaroslav 1922 SokKo 2012 02:27:50
100m prsa muži - brst men
VS - 20
1 Janovský Jiří 1988 PKSpR 2012 01:11:71
2 Pražák Radek 1980 SPKLi 2004 01:18:91
3 Braz Armando 1987 RPl 2009 01:25:20
4 Vojta Jaroslav 1988 SlPl 2010 01:27:84
5 Dvořák Vilém 1977 JPK 2000 01:27:93
6 Matoušek Jan 1980 SlLi 2004 01:28:05
7 Krátký Adam 1988 Boh 2012 01:32:30
VS - 25
1 Holý Michal 1971 SlPl 1998 01:07:49
2 Minář Jakub 1975 PKNJ 2001 01:07:90
3 Vaisocher Daniel 1983 SwpPr 2009 01:08:55
4 Horáček Jakub 1984 UnBr 2013 01:08:97
5 Dostalík Jan 1983 UnBr 2011 01:09:10
6 Anděl Jakub 1968 UnBr 1997 01:09:72
7 Pokorný Petr 1983 SwpPr 2012 01:11:07
8 Neuls Filip 1976 UnOl 2001 01:11:30
9 Fraňo Jan 1968 LoNy 1997 01:11:60
10 Janovský Jiří 1988 PKSpR 2013 01:11:61
VS - 30
1 Pešl Vilém 1977 KIN 2009 01:09:02
2 Steinbauer Vojtěch 1980 UnBr 2011 01:09:10
3 Broda Ondřej 1982 SlHa 2013 01:09:12
4 Anděl Jakub 1968 UnBr 1998 01:09:67
5 Dostalík Jan 1983 UnBr 2013 01:10:48
6 Pokorný Petr 1983 SwpPr 2013 01:11:91
7 Vaisocher Daniel 1983 SwpPr 2013 01:12:37
8 Zachoval Roman 1967 NepM 1997 01:13:17
9 Bartůšek Stanislav 1961 SChÚ 1992 01:13:40
10 Minář Jakub 1975 PKNJ 2008 01:13:50
VS - 35
1 Gregor Petr 1973 SwpPr 2012 01:07:10
2 Baláš Jiří 1977 PKČá 2013 01:09:75
3 Vaverka Tomáš 1965 NepM 2004 01:11:40
4 Zachoval Roman 1967 NepM 2004 01:12:30
5 Beránek Miroslav 1972 ČACR 2011 01:12:40
6 Anděl Pavel 1969 PKLo 2005 01:14:40
7 Rambousek Vladimír 1963 JPKA 1998 01:14:73
8 Pokorný Radim 1971 VZSO 2007 01:14:80
9 Uherek Josef 1970 NepM 2006 01:14:80
10 Mrůzek Alexander 1965 UnBr 2002 01:15:20
VS - 40
1 Gregor Petr 1973 SwpPr 2013 01:08:82
2 Vaverka Tomáš 1965 NepM 2007 01:11:20
3 Marček Alexander 1968 NepM 2010 01:11:80
4 Hýzl Jaroslav 1969 SpPř 2010 01:12:31
5 Rasocha Petr 1965 Boh 2005 01:13:80
6 Beránek Miroslav 1972 ČACR 2012 01:13:97
7 Novotný Václav 1972 NepM 2013 01:14:02
8 Lukášek Petr 1964 ČACR 2005 01:15:10
9 Obr Pavel 1967 TJVs 2008 01:15:36
10 Procházka Jakub 1967 Kopř 2007 01:15:39
VS - 45
1 Vaverka Tomáš 1965 NepM 2011 01:10:77
2 Obr Pavel 1967 TJVs 2012 01:14:00
3 Gadas Tomáš 1965 SpPř 2010 01:14:20
4 Rambousek Vladimír 1963 JPK 2009 01:14:60
5 Mrůzek Alexander 1965 UnBr 2013 01:15:35
6 Perna Vlastimir 1963 Kopř 2009 01:15:50
7 Kupka Jan 1967 SCPAP 2012 01:16:57
8 Lukášek Petr 1964 ČACR 2009 01:16:72
9 Hamorský Ladislav 1961 SCPAP 2006 01:17:85
10 Valtr Václav 1956 SChÚ 2001 01:18:47
VS - 50
1 Valtr Václav 1956 SChÚ 2007 01:17:24
2 Pejša Pavel 1944 Boh 1995 01:19:90
3 Hamorský Ladislav 1961 SCPAP 2012 01:20:50
4 Doleček Petr 1959 SChÚ 2009 01:21:07
5 Rambousek Vladimír 1963 JPK 2013 01:21:47
6 Milý Miroslav 1961 SpPř 2011 01:22:01
7 Bureš Rostislav 1956 UnBr 2008 01:23:60
8 Očenášek Vladimír 1947 OVoda 2000 01:23:71
9 Hřeben Stanislav 1958 RPl 2010 01:24:14
10 Svozil Vítězslav 1933 KomBr 1987 01:24:30
VS - 55
1 Valtr Václav 1956 SChÚ 2012 01:21:83
2 Pejša Pavel 1944 Boh 1999 01:23:18
3 Buble Petr 1946 SlPl 2004 01:23:74
4 Exner Jiří 1954 SChÚ 2011 01:23:80
5 Krupka Josef 1950 NepM 2007 01:25:50
6 Heřman Jiří 1954 JPK 2011 01:25:88
7 Shejbal Jiří 1952 PVKBr 2011 01:26:04
8 Pokorný František 1941 PVKBr 1998 01:27:59
9 Janotka Jiří 1957 UnBr 2013 01:28:10
10 Kamp Alojs 1946 SChÚ 2005 01:30:30
VS - 60
1 Pejša Pavel 1944 Boh 2007 01:24:14
2 Shejbal Jiří 1952 PVKBr 2013 01:24:43
3 Svozil Vítězslav 1933 KomBr 1994 01:25:90
4 Buble Petr 1946 SlPl 2006 01:26:21
5 Pokorný František 1941 PVKBr 2004 01:28:58
6 Jaška Rudolf 1926 PVKBr 1987 01:31:10
7 Dobrý Jan 1949 SlPl 2011 01:31:93
8 Vierebl Ladislav 1952 NepM 2012 01:34:22
9 Řepka Vladimír 1927 PVKBr 1990 01:36:90
10 Kamp Alojs 1946 SChÚ 2007 01:37:70
VS - 65
1 Pejša Pavel 1944 Boh 2010 01:26:40
2 Buble Petr 1946 SlPl 2013 01:26:60
3 Pokorný František 1941 PVKBr 2009 01:27:89
4 Svozil Vítězslav 1933 KomBr 1998 01:29:68
5 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 2012 01:33:11
6 Minář Petr 1946 SMZl 2013 01:36:21
7 Braník Juraj 1946 Boh 2011 01:37:01
8 Macháček Vladimír 1943 Boh 2009 01:37:50
9 Tošnar Pavel 1933 PVKBr 1999 01:40:38
10 Toman Pavel 1938 ZŠHP 2003 01:40:89
VS - 70
1 Svozil Vítězslav 1933 KomBr 2004 01:31:25
2 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 2013 01:31:80
3 Pokorný František 1941 PVKBr 2013 01:33:04
4 Ziegler Jan 1925 PVKBr 1998 01:34:49
5 Jaška Rudolf 1926 PVKBr 1997 01:39:10
6 Vaverka Jiří 1938 NepM 2008 01:41:79
7 Tošnar Pavel 1933 PVKBr 2003 01:43:50
8 Řepka Vladimír 1927 PVKBr 1999 01:46:90
9 Toman Pavel 1938 ZŠHP 2008 01:47:67
10 Břicháček Václav 1938 Boh 2011 01:52:87
VS - 75
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 2000 01:38:41
2 Tošnar Pavel 1933 PVKBr 2008 01:50:50
3 Řepka Vladimír 1927 PVKBr 2002 01:54:50
4 Břicháček Václav 1938 Boh 2013 01:59:64
5 Pavlík Miroslav 1936 Boh 2011 02:01:52
6 Hermann Bedřich 1919 PVKBr 1995 02:04:50
7 Liška Jaroslav 1922 SokKo 1997 02:32:20
8 Pelcman Jaroslav 1933 RPl 2011 02:50:94
9 Hankart Lucien 1937 KsoPl 2013 03:16:06
VS - 80
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 2006 01:43:70
2 Řepka Vladimír 1927 PVKBr 2007 02:06:30
3 Hermann Bedřich 1919 PVKBr 1999 02:10:60
4 Pelcman Jaroslav 1933 RPl 2013 03:04:03
VS - 85
1 Řepka Vladimír 1927 PVKBr 2012 02:23:50
200m prsa muži - brst men
VS - 20
1 Janovský Jiří 1988 PKSpR 2012 02:39:57
2 Matoušek Jan 1980 SlLi 2003 03:16:12
VS - 25
1 Minář Jakub 1975 PKNJ 2000 02:31:10
2 Holý Michal 1971 SlPl 1997 02:34:60
3 Janovský Jiří 1988 PKSpR 2013 02:37:64
4 Vokáč Jiří 1972 RPl 1998 02:39:29
5 Anděl Jakub 1968 UnBr 1997 02:40:53
6 Chvastek David 1979 UnBr 2008 02:41:12
7 Kavan Miroslav 1973 SlLi 1998 02:41:38
8 Eliáš Ondřej 1981 AŠMB 2006 02:43:56
9 Bernardini Eduard 1970 TJZn 1998 02:43:70
10 Pražák Radek 1980 SPKLi 2008 02:45:76
VS - 30
1 Dostalík Jan 1983 UnBr 2013 02:35:47
2 Vaisocher Daniel 1983 SwpPr 2013 02:39:54
3 Mrůzek Alexander 1965 UnBr 1998 02:41:24
4 Anděl Jakub 1968 UnBr 1998 02:42:70
5 Rambousek Vladimír 1963 JPKA 1997 02:43:30
6 Kučera Michal 1964 SlPl 1994 02:46:20
7 Šíp Jiří 1973 PKZá 2004 02:46:36
8 Lukášek Petr 1964 ČACR 1997 02:46:50
9 Tomek Mario 1983 UnOl 2013 02:46:53
10 Horvát Petr 1973 PKZá 2004 02:47:04
VS - 35
1 Gregor Petr 1973 SwpPr 2012 02:29:96
2 Beránek Miroslav 1972 ČACR 2011 02:43:26
3 Mrůzek Alexander 1965 UnBr 2002 02:44:02
4 Rambousek Vladimír 1963 JPKA 1998 02:45:41
5 Zachoval Roman 1967 NepM 2002 02:45:62
6 Anděl Pavel 1969 PKLo 2008 02:45:84
7 Milý Pavel 1975 SpPř 2011 02:47:40
8 Horvát Petr 1973 PKZá 2008 02:47:56
9 Lukášek Petr 1964 ČACR 2000 02:48:06
10 Minář Jakub 1975 PKNJ 2010 02:48:08
VS - 40
1 Hýzl Jaroslav 1969 SpPř 2010 02:36:83
2 Marček Alexander 1968 NepM 2010 02:39:56
3 Mrůzek Alexander 1965 UnBr 2007 02:43:85
4 Anděl Pavel 1969 PKLo 2009 02:47:23
5 Lukášek Petr 1964 ČACR 2005 02:47:40
6 Kupka Jan 1967 SCPAP 2009 02:47:46
7 Vaverka Tomáš 1965 NepM 2007 02:47:71
8 Obr Pavel 1967 TJVs 2007 02:48:96
9 Rambousek Vladimír 1963 JPK 2006 02:50:47
10 Procházka Jakub 1967 Kopř 2007 02:51:11
VS - 45
1 Mrůzek Alexander 1965 UnBr 2011 02:43:89
2 Rambousek Vladimír 1963 JPK 2009 02:46:79
3 Hamorský Ladislav 1961 SCPAP 2009 02:48:27
4 Lukášek Petr 1964 ČACR 2009 02:50:26
5 Kupka Jan 1967 SCPAP 2013 02:51:25
6 Ehlich Jiří 1963 TJKr 2009 02:52:97
7 Klimek Tomáš 1968 UnOl 2013 02:53:83
8 Vaverka Tomáš 1965 NepM 2010 02:54:62
9 Valtr Václav 1956 SChÚ 2001 02:55:11
10 Doleček Petr 1959 SChÚ 2005 02:57:80
VS - 50
1 Hamorský Ladislav 1961 SCPAP 2011 02:52:53
2 Valtr Václav 1956 SChÚ 2007 02:56:47
3 Doleček Petr 1959 SChÚ 2009 03:03:14
4 Buble Petr 1946 SlPl 1998 03:04:64
5 Milý Miroslav 1961 SpPř 2011 03:06:16
6 Ježek Jaroslav 1950 RPl 2004 03:16:76
7 Zabloudil Petr 1962 PSŠt 2013 03:17:90
8 Koželuh Václav 1950 SChÚ 2000 03:22:07
9 Šafra Jiří 1962 PKMČL 2013 03:24:09
10 Rucker Tomáš 1946 SChÚ 1996 03:26:45
VS - 55
1 Buble Petr 1946 SlPl 2004 03:03:49
2 Valtr Václav 1956 SChÚ 2013 03:03:78
3 Šavel Jiří 1952 JPK 2007 03:05:36
4 Exner Jiří 1954 SChÚ 2013 03:10:42
5 Dobrý Jan 1949 SlPl 2008 03:15:59
6 Krupka Josef 1950 NepM 2007 03:24:10
7 Pokorný František 1941 PVKBr 1998 03:25:93
8 Povolný Jiří 1947 UnBr 2002 03:31:14
9 Franěk Aleš 1946 RPl 2004 03:43:96
10 Břehovský Josef 1947 SChÚ 2006 03:46:85
VS - 60
1 Buble Petr 1946 SlPl 2008 03:10:89
2 Dobrý Jan 1949 SlPl 2009 03:13:25
3 Svozil Vítězslav 1933 KomBr 1994 03:14:40
4 Vierebl Ladislav 1952 NepM 2012 03:35:67
5 Pelcman Jaroslav 1933 RPl 1994 03:41:50
6 Břehovský Josef 1947 SChÚ 2008 03:50:31
7 Franěk Aleš 1946 RPl 2006 03:53:46
8 Hostinský Pavel 1938 RPl 1998 03:57:00
9 Woš Miroslav 1942 KoKa 2004 04:02:00
10 Kamp Alojs 1946 SChÚ 2007 04:04:00
VS - 65
1 Buble Petr 1946 SlPl 2013 03:10:46
2 Svozil Vítězslav 1933 KomBr 2000 03:24:93
3 Řepka Vladimír 1927 PVKBr 1994 03:48:16
4 Tošnar Pavel 1933 PVKBr 2002 03:51:39
5 Pelcman Jaroslav 1933 RPl 1998 03:58:10
6 Franěk Aleš 1946 RPl 2011 04:03:56
7 Woš Miroslav 1942 KoKa 2009 04:09:29
8 Pešek Petr 1941 SlLi 2007 04:17:11
9 Kamp Alojs 1946 SChÚ 2012 04:18:89
10 Erhard Karel 1935 RPl 2002 04:56:40
VS - 70
1 Svozil Vítězslav 1933 KomBr 2004 03:29:11
2 Ziegler Jan 1925 PVKBr 1999 03:29:97
3 Tošnar Pavel 1933 PVKBr 2004 03:52:57
4 Řepka Vladimír 1927 PVKBr 2000 04:07:63
5 Szebesta František 1937 KoKa 2008 04:16:87
6 Pelcman Jaroslav 1933 RPl 2005 04:24:18
7 Břicháček Václav 1938 Boh 2012 04:26:13
8 Jirásek Richard 1928 DeNá 1998 05:00:01
VS - 75
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 2000 03:39:10
2 Řepka Vladimír 1927 PVKBr 2003 04:10:10
3 Břicháček Václav 1938 Boh 2013 04:19:85
4 Hankart Lucien 1937 KsoPl 2013 06:50:39
VS - 80
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 2006 03:47:50
2 Hermann Bedřich 1919 PVKBr 1999 04:40:88
3 Řepka Vladimír 1927 PVKBr 2007 04:45:70
VS - 85
1 Řepka Vladimír 1927 PVKBr 2012 05:30:25
50m motýlek muži - fly men
VS - 20
1 Šírek Jaroslav 1988 PKMČL 2009 00:27:20
2 Burian Michal 1981 SCPAP 2004 00:27:36
3 Šetek Štěpán 1990 NepM 2013 00:28:47
4 Milata Petr 1983 MedKl 2002 00:28:90
5 Křesálek Tomáš 1984 UnBr 2007 00:29:14
6 Pražák Radek 1980 SPKLi 2004 00:29:70
7 Kristl Adam 1986 KoKa 2007 00:30:00
8 Švorčík Pavel 1976 PKZá 1999 00:30:00
9 Kříž Jan 1980 SlPl 2002 00:30:30
10 Lesage Milan 1979 PKMČL 1999 00:30:30
VS - 25
1 Havlíček Vlastimil 1972 SlPl 1998 00:25:10
2 Mikula Jiří 1972 SlPl 1997 00:25:10
3 Harnol Lukáš 1984 USK 2009 00:25:85
4 Lipavský Jan 1975 SCPAP 2001 00:26:30
5 Zouhar Filip 1970 SChÚ 1998 00:26:45
6 Harnol Lukáš 1984 SwpPr 2012 00:26:80
7 Vokatý Michal 1976 MedKl 2002 00:26:80
8 Půček Roman 1968 KVVs 1997 00:26:90
9 Mihula Jiří 1979 NePK 2006 00:27:02
10 Pilát Ivan 1973 Kopř 1999 00:27:10
VS - 30
1 Janiga Richard 1980 TRIAX 2011 00:26:00
2 Steinbauer Vojtěch 1980 UnBr 2012 00:26:60
3 Proněk Jarmil 1966 UnBr 1998 00:27:00
4 Tomeček Pavel 1978 KomBr 2011 00:27:00
5 Půček Roman 1968 KVVs 1999 00:27:20
6 Martinec Jan 1965 KVVs 1996 00:27:30
7 Burián Luděk 1964 SCPAP 1996 00:27:70
8 Pilát Ivan 1973 Kopř 2005 00:27:70
9 Horna Ondřej 1965 MedKl 1997 00:27:80
10 Jurníček Jaroslav 1965 SKPPr 1995 00:27:80
VS - 35
1 Gregor Petr 1973 SwpPr 2012 00:26:16
2 Proněk Jarmil 1966 UnBr 2005 00:27:40
3 Burián Luděk 1964 SCPAP 1999 00:27:70
4 Šlechta Rostislav 1962 NepM 2001 00:27:81
5 Čelakovský Petr 1966 SCPAP 2003 00:27:93
6 Obr Pavel 1967 TJVs 2005 00:28:00
7 Bareš Michal 1959 Boh 1998 00:28:07
8 Vostatek Michal 1964 Boh 1999 00:28:40
9 Srkala Tomáš 1962 UnBr 1997 00:28:53
10 Anděl Pavel 1969 PKLo 2007 00:28:60
VS - 40
1 Havlíček Vlastimil 1972 SlPl 2013 00:26:00
2 Šlechta Rostislav 1962 NepM 2002 00:27:25
3 Burian Luděk 1964 SCPAP 2004 00:27:43
4 Obr Pavel 1967 TJVs 2008 00:27:50
5 Proněk Jarmil 1966 UnBr 2007 00:27:70
6 Bareš Michal 1959 Boh 1999 00:28:00
7 Pavlíček Milan 1958 NepM 2000 00:28:20
8 Vaverka Tomáš 1965 NepM 2008 00:28:55
9 Hrouda Milan 1953 SKS 1994 00:28:80
10 Anděl Pavel 1969 PKLo 2011 00:28:84
VS - 45
1 Šlechta Rostislav 1962 NepM 2008 00:27:40
2 Krenek Andrew 1964 Boh 2012 00:28:60
3 Pavlíček Milan 1958 NepM 2003 00:28:61
4 Obr Pavel 1967 TJVs 2013 00:28:63
5 Bareš Michal 1959 Boh 2007 00:28:80
6 Vaverka Tomáš 1965 NepM 2011 00:28:85
7 Burian Luděk 1964 SCPAP 2009 00:28:98
8 Ehlich Jiří 1963 TJKr 2009 00:29:00
9 Kyněra Jiří 1958 TJZn 2005 00:29:10
10 Hrouda Milan 1953 SKS 2000 00:29:30
VS - 50
1 Bareš Michal 1959 Boh 2010 00:28:50
2 Kyněra Jiří 1958 TJZn 2009 00:29:00
3 Šlechta Rostislav 1962 NepM 2012 00:29:30
4 Valtr Václav 1956 SChÚ 2006 00:29:30
5 Hrouda Milan 1953 SKS 2003 00:29:70
6 Bráník Juraj 1946 Boh 1996 00:30:00
7 Pavlíček Milan 1958 NepM 2008 00:30:11
8 Shejbal Jiří 1952 PVKBr 2006 00:30:33
9 Kolář Zdenek 1952 NepM 2006 00:30:42
10 Dastlík Petr 1953 SCPAP 2005 00:30:86
VS - 55
1 Bráník Juraj 1946 Boh 2002 00:30:00
2 Shejbal Jiří 1952 PVKBr 2007 00:30:00
3 Pokorný František 1941 PVKBr 1996 00:30:80
4 Kolář Zdenek 1952 NepM 2008 00:31:00
5 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 1998 00:31:00
6 Heřman Jiří 1954 JPK 2009 00:31:03
7 Pavlíček Milan 1958 NepM 2013 00:31:11
8 Valtr Václav 1956 SChÚ 2012 00:31:13
9 Kolář Zdeněk 1952 NepM 2009 00:31:42
10 Dastlík Petr 1953 SCPAP 2009 00:31:97
VS - 60
1 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 2004 00:30:70
2 Shejbal Jiří 1952 PVKBr 2013 00:30:76
3 Pokorný František 1941 PVKBr 2004 00:30:90
4 Bráník Juraj 1946 Boh 2008 00:31:80
5 Braník Juraj 1946 Boh 2010 00:32:80
6 Kolář Zdeněk 1952 NepM 2012 00:33:11
7 Dastlík Petr 1953 SCPAP 2013 00:33:25
8 Kalhous Jiří 1945 SCPAP 2005 00:33:82
9 Vladyka Milan 1951 RPl 2011 00:33:94
10 Čermák Karel 1951 PVKBr 2011 00:34:41
VS - 65
1 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 2009 00:31:18
2 Pokorný František 1941 PVKBr 2009 00:31:40
3 Braník Juraj 1946 Boh 2011 00:33:00
4 Vagner Jindra 1943 Boh 2010 00:34:20
5 Hudec Karel 1927 PVKBr 1992 00:37:50
6 Protschke Vilém 1946 SChÚ 2011 00:38:06
7 Hofer Zdenek 1932 Boh 1997 00:38:20
8 Brožek Karel 1936 PVKBr 2001 00:38:26
9 Štastný Jaromír 1935 Boh 2000 00:38:80
10 Minář Petr 1946 SMZl 2011 00:39:80
VS - 70
1 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 2013 00:31:79
2 Pokorný František 1941 PVKBr 2013 00:33:11
3 Hudec Karel 1927 PVKBr 1998 00:37:30
4 Ziegler Jan 1925 PVKBr 1999 00:38:90
5 Hofer Zdenek 1932 Boh 2002 00:40:30
6 Musil Josef 1920 SChÚ 1991 00:40:90
7 Svozil Vítězslav 1933 KomBr 2004 00:41:80
8 Macík Ladislav 1931 PVKBr 2001 00:42:90
9 Hlava Milan 1929 SChÚ 1999 00:43:11
10 Brožek Karel 1936 PVKBr 2007 00:43:70
VS - 75
1 Hudec Karel 1927 PVKBr 2003 00:40:90
2 Ziegler Jan 1925 PVKBr 2001 00:41:00
3 Hofer Zdenek 1932 Boh 2007 00:41:10
4 Brožek Karel 1936 PVKBr 2011 00:47:60
5 Macík Ladislav 1931 PVKBr 2009 00:49:50
6 Řepka Vladimír 1927 PVKBr 2002 00:55:70
7 Liška Jaroslav 1922 SokKo 1998 01:04:00
VS - 80
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 2005 00:42:50
2 Hofer Zdenek 1932 Boh 2012 00:50:82
3 Řepka Vladimír 1927 PVKBr 2007 01:06:80
4 Liška Jaroslav 1922 SokKo 2003 01:13:80
VS - 85
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 2012 00:54:53
2 Liška Jaroslav 1922 SokKo 2007 01:44:60
100m motýlek muži - fly men
VS - 20
1 Šetek Štěpán 1990 NepM 2012 01:03:17
2 Švorčík Pavel 1976 PKZá 1999 01:08:40
3 Štencl Milan 1976 PKZá 1999 01:11:86
4 Kaluža Tomáš 1985 KoKa 2007 01:13:54
5 Lesage Milan 1979 PKMČL 1999 01:16:40
6 Sodomka Waltr 1991 NepM 2013 01:17:04
7 Hubal Petr 1983 SOPKo 2007 01:17:30
8 Nykl Jan 1990 PKMČL 2012 01:31:06
VS - 25
1 Havlíček Vlastimil 1972 SlPl 1998 00:56:15
2 Mikula Jiří 1972 SlPl 1998 00:56:31
3 Lipavský Jan 1975 SCPAP 2002 00:57:37
4 Harnol Lukáš 1984 USK 2011 01:00:23
5 Dub Jiří 1980 UnOl 2008 01:00:50
6 Čepelák Kamil 1980 UnBr 2008 01:01:44
7 Burián Luděk 1964 SCPAP 1992 01:01:70
8 Mihula Jiří 1979 NePK 2007 01:02:00
9 Nahorniak Tomáš 1974 PKNJ 2002 01:02:20
10 Srkala Tomáš 1962 UnBr 1987 01:03:00
VS - 30
1 Burián Luděk 1964 SCPAP 1997 01:01:83
2 Steinbauer Vojtěch 1980 UnBr 2012 01:02:06
3 Broda Ondřej 1982 SlHa 2013 01:03:29
4 Horna Ondřej 1965 MedKl 1997 01:03:60
5 Čepelák Kamil 1980 UnBr 2010 01:05:27
6 Thiel Petr 1962 SChÚ 1996 01:05:31
7 Rambousek Vladimír 1963 JPKA 1997 01:05:80
8 Mrůzek Alexander 1965 UnBr 1999 01:06:10
9 Kleil Tomáš 1974 SlPl 2008 01:06:36
10 Zouhar Filip 1970 SChÚ 2002 01:07:00
VS - 35
1 Gregor Petr 1973 SwpPr 2012 00:59:24
2 Baláš Jiří 1977 PKČá 2013 01:00:63
3 Burián Luděk 1964 SCPAP 2000 01:00:90
4 Tomeček Pavel 1978 KomBr 2013 01:01:40
5 Čelakovský Petr 1966 SCPAP 2003 01:02:50
6 Šlechta Rostislav 1962 NepM 2001 01:02:80
7 Obr Pavel 1967 TJVs 2006 01:03:22
8 Bareš Michal 1959 Boh 1998 01:04:12
9 Pavlíček Milan 1958 NepM 1995 01:05:60
10 Mrůzek Alexander 1965 UnBr 2003 01:06:70
VS - 40
1 Šlechta Rostislav 1962 NepM 2004 01:00:03
2 Gregor Petr 1973 SwpPr 2013 01:00:66
3 Obr Pavel 1967 TJVs 2008 01:02:70
4 Bareš Michal 1959 Boh 2000 01:03:09
5 Pavlíček Milan 1958 NepM 2001 01:04:33
6 Radina Petr 1967 Kopř 2009 01:04:50
7 Radina Petr 1967 kopř 2008 01:05:20
8 Burian Luděk 1964 SCPAP 2004 01:05:58
9 Hamorský Ladislav 1961 SCPAP 2004 01:05:80
10 Mrůzek Alexander 1965 UnBr 2005 01:06:00
VS - 45
1 Šlechta Rostislav 1962 NepM 2007 01:02:49
2 Bareš Michal 1959 Boh 2004 01:03:47
3 Ehlich Jiří 1963 TJKr 2011 01:03:74
4 Pavlíček Milan 1958 NepM 2003 01:04:11
5 Obr Pavel 1967 TJVs 2013 01:04:97
6 Mrůzek Alexander 1965 UnBr 2012 01:05:55
7 Hamorský Ladislav 1961 SCPAP 2006 01:05:73
8 Vonšovský Tomáš 1967 NepM 2012 01:07:98
9 Rambousek Vladimír 1963 JPK 2011 01:10:07
10 Vaverka Tomáš 1965 NepM 2011 01:10:11
VS - 50
1 Ehlich Jiří 1963 TJKr 2013 01:05:60
2 Pavlíček Milan 1958 NepM 2008 01:05:98
3 Dastlík Petr 1953 SCPAP 2004 01:10:00
4 Valtr Václav 1956 SChÚ 2007 01:10:10
5 Hamorský Ladislav 1961 SCPAP 2012 01:11:06
6 Kolář Zdenek 1952 NepM 2006 01:11:28
7 Rambousek Vladimír 1963 JPK 2013 01:11:97
8 Štibinger Jakub 1950 USK 2001 01:12:30
9 Bráník Juraj 1946 Boh 1996 01:13:60
10 Kalhous Jiří 1945 SCPAP 1999 01:14:50
VS - 55
1 Shejbal Jiří 1952 PVKBr 2008 01:10:99
2 Valtr Václav 1956 SChÚ 2012 01:12:39
3 Dastlík Petr 1953 SCPAP 2008 01:13:10
4 Kolář Zdeněk 1952 NepM 2009 01:13:72
5 Okáč Jaroslav 1949 JPK 2005 01:14:30
6 Štibinger Jakub 1950 USK 2005 01:15:70
7 Kolář Zdenek 1952 NepM 2008 01:16:39
8 Kalhous Jiří 1945 SCPAP 2001 01:16:64
9 Bráník Juraj 1946 Boh 2001 01:17:50
10 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 1998 01:18:55
VS - 60
1 Shejbal Jiří 1952 PVKBr 2013 01:11:33
2 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 2006 01:12:82
3 Kalhous Jiří 1945 SCPAP 2005 01:17:30
4 Okáč Jaroslav 1949 JPK 2009 01:17:75
5 Dastlík Petr 1953 SCPAP 2013 01:18:68
6 Bráník Juraj 1946 Boh 2007 01:23:00
7 Dobrý Jan 1949 SlPl 2011 01:25:08
8 Braník Juraj 1946 Boh 2010 01:26:91
9 Pokorný František 1941 PVKBr 2001 01:29:80
10 Brožek Karel 1936 PVKBr 1999 01:36:00
VS - 65
1 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 2008 01:09:90
2 Braník Juraj 1946 Boh 2011 01:23:47
3 Pokorný František 1941 PVKBr 2006 01:28:48
4 Kalhous Jiří 1945 SCPAP 2010 01:30:84
5 Brožek Karel 1936 PVKBr 2001 01:35:03
6 Liška Jaroslav 1922 SokKo 1989 02:08:40
7 Woš Miroslav 1942 KoKa 2011 02:17:24
VS - 70
1 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 2013 01:16:42
2 Ziegler Jan 1925 PVKBr 1998 01:32:93
3 Pokorný František 1941 PVKBr 2013 01:34:03
4 Brožek Karel 1936 PVKBr 2008 01:48:03
5 Liška Jaroslav 1922 SokKo 1994 02:24:40
VS - 75
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 2000 01:39:04
2 Brožek Karel 1936 PVKBr 2011 01:59:38
VS - 80
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 2005 01:41:82
200m motýlek muži - fly men
VS - 20
1 Šetek Štěpán 1990 NepM 2013 02:27:86
VS - 25
1 Lipavský Jan 1975 SCPAP 2002 02:05:92
2 Mikula Jiří 1972 SlPl 1999 02:21:30
3 Dub Jiří 1980 UnOl 2008 02:22:35
4 Petr Tomáš 1970 SCPAP 1997 02:27:27
5 Zouhar Filip 1970 SChÚ 1998 02:31:48
6 Chaloupka Jiří 1974 PKMČL 1999 02:47:42
7 Táborský Radek 1971 SCPAP 1998 02:52:00
8 Šíp Jiří 1973 PKZá 2001 02:53:50
9 Chaloupka Jan 1978 PKMČL 2007 03:01:00
10 Horvát Petr 1973 PKZá 2002 03:02:40
VS - 30
1 Mrůzek Alexander 1965 UnBr 1997 02:22:60
2 Burián Luděk 1964 SCPAP 1997 02:27:20
3 Čepelák Kamil 1980 UnBr 2010 02:33:14
4 Braum Zdeněk 1971 BaSok 2003 02:39:84
5 Rozkydal Petr 1964 Brno 1998 02:41:20
6 Urban Otakar 1974 NePK 2005 02:45:60
7 Horvát Petr 1973 PKZá 2007 02:56:72
VS - 35
1 Čelakovský Petr 1966 SCPAP 2003 02:26:14
2 Mrůzek Alexander 1965 UnBr 2001 02:27:27
3 Nahorniak Tomáš 1974 PKNJ 2009 02:32:83
4 Kašpárek Pavel 1961 SCPAP 1998 02:48:00
5 Urban Otakar 1974 NePK 2009 02:48:16
6 Horvát Petr 1973 PKZá 2011 03:01:53
7 Svatuška Michal 1977 Boh 2013 04:39:49
VS - 40
1 Mrůzek Alexander 1965 UnBr 2009 02:27:32
2 Pavlíček Milan 1958 NepM 2001 02:29:24
3 Pavlík Richard 1960 PSK 2002 02:33:00
4 Kamas Richard 1968 NepM 2012 02:34:07
5 Šlechta Rostislav 1962 NepM 2002 02:34:60
6 Hamorský Ladislav 1961 SCPAP 2001 02:35:37
7 Dastlík Petr 1953 SCPAP 1994 02:38:40
8 Čegan Ivan 1953 SCPAP 1995 02:39:71
9 Vaverka Tomáš 1965 NepM 2008 02:45:02
10 Hýzl Jaroslav 1969 SpPř 2011 02:57:31
VS - 45
1 Ehlich Jiří 1963 TJKr 2011 02:25:45
2 Mrůzek Alexander 1965 UnBr 2011 02:28:52
3 Kamas Richard 1968 NepM 2013 02:30:40
4 Pavlíček Milan 1958 NepM 2006 02:32:66
5 Hamorský Ladislav 1961 SCPAP 2009 02:33:88
6 Čegan Ivan 1953 SCPAP 1999 02:45:52
7 Štibinger Jakub 1950 USK 1997 02:45:60
8 Dastlík Petr 1953 SCPAP 2001 02:47:64
9 Šafra Jiří 1962 PKMČL 2009 03:11:02
VS - 50
1 Pavlíček Milan 1958 NepM 2008 02:40:81
2 Dastlík Petr 1953 SCPAP 2005 02:42:63
3 Valtr Václav 1956 SChÚ 2009 02:51:04
4 Štibinger Jakub 1950 USK 2001 02:51:48
5 Machek Michal 1959 NepM 2011 02:58:44
6 Kalhous Jiří 1945 SCPAP 1999 03:02:95
7 Kubeša Jiří 1961 SpŠt 2011 03:30:09
8 Šafra Jiří 1962 PKMČL 2013 03:31:97
9 Kovařík Jan 1957 Haná 2010 03:41:31
VS - 55
1 Dastlík Petr 1953 SCPAP 2009 02:55:56
2 Štibinger Jakub 1950 USK 2005 02:57:20
3 Valtr Václav 1956 SChÚ 2012 03:04:25
4 Kalhous Jiří 1945 SCPAP 2001 03:07:67
VS - 60
1 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 2005 03:00:10
2 Kalhous Jiří 1945 SCPAP 2006 03:12:65
3 Štibinger Jakub 1950 USK 2011 03:29:37
VS - 65
1 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 2008 02:53:52
2 Brožek Karel 1936 PVKBr 2002 04:03:18
3 Woš Miroslav 1942 KoKa 2011 04:48:64
VS - 70
1 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 2013 03:03:22
2 Ziegler Jan 1925 PVKBr 1998 03:49:15
3 Brožek Karel 1936 PVKBr 2006 04:08:42
VS - 75
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 2000 03:47:05
2 Brožek Karel 1936 PVKBr 2011 04:32:82
100m PZ muži - IM men
VS - 20
1 Šára Jan 1987 NePK 2007 01:04:30
2 Burian Michal 1981 SCPAP 2005 01:05:40
3 Křesálek Tomáš 1984 UnBr 2007 01:06:10
4 Šetek Štěpán 1990 NepM 2012 01:07:50
5 Pražák Radek 1980 SPKLi 2004 01:08:70
6 Staněk Jakub 1981 PKMČL 2003 01:09:66
7 Kříž Jan 1980 SlPl 2002 01:10:90
8 Lesage Milan 1979 PKMČL 1999 01:10:90
9 Franek Ondřej 1991 NePK 2013 01:11:94
10 Brtník Vladimír 1987 KaKr 2007 01:12:60
VS - 25
1 Holý Michal 1971 SlPl 1998 01:00:43
2 Lipavský Jan 1975 SCPAP 2000 01:01:09
3 Minář Jakub 1975 PKNJ 2001 01:02:10
4 Vaisocher Daniel 1983 SwpPr 2009 01:02:28
5 Půček Roman 1968 KVVs 1997 01:02:70
6 Fraňo Jan 1968 LoNy 1996 01:03:10
7 Dostalík Jan 1983 UnBr 2009 01:03:40
8 Veselý Petr 1973 Zlín 1998 01:03:40
9 Harnol Lukáš 1984 SwpPr 2012 01:03:60
10 Mihula Jiří 1979 NePK 2006 01:03:80
VS - 30
1 Horký Josef 1972 KomBr 2006 01:00:80
2 Tomeček Pavel 1978 KomBr 2011 01:01:80
3 Broda Ondřej 1982 SlHa 2013 01:01:90
4 Steinbauer Vojtěch 1980 UnBr 2011 01:03:10
5 Půček Roman 1968 KVVs 1998 01:03:20
6 Šíp Jiří 1973 PKZá 2005 01:03:20
7 Martinec Jan 1965 KVVs 1996 01:03:30
8 Findrik Karel 1981 PČR 2013 01:04:40
9 Dostalík Jan 1983 UnBr 2013 01:04:60
10 Pešl Vilém 1977 KIN 2010 01:05:14
VS - 35
1 Gregor Petr 1973 SwpPr 2011 00:59:23
2 Baláš Jiří 1977 PKČá 2013 01:03:12
3 Burián Luděk 1964 SCPAP 2000 01:04:50
4 Liška Jiří 1967 SChÚ 2006 01:04:67
5 Obr Pavel 1967 TJVs 2006 01:05:01
6 Mrůzek Alexander 1965 UnBr 2002 01:05:70
7 Beránek Miroslav 1972 ČACR 2010 01:05:80
8 Zachoval Roman 1967 NepM 2004 01:06:60
9 Šíp Jiří 1973 PKZá 2009 01:06:81
10 Rambousek Vladimír 1963 JPKA 1998 01:06:90
VS - 40
1 Gregor Petr 1973 SwpPr 2013 01:01:90
2 Šlechta Rostislav 1962 NepM 2005 01:02:90
3 Obr Pavel 1967 TJVs 2008 01:04:00
4 Burian Luděk 1964 SCPAP 2004 01:04:28
5 Seeman Tomáš 1969 Pha 2011 01:04:92
6 Bareš Michal 1959 Boh 2000 01:05:32
7 Mrůzek Alexander 1965 UnBr 2009 01:06:50
8 Beránek Miroslav 1972 ČACR 2012 01:06:72
9 Hrouda Milan 1953 SKS 1997 01:07:20
10 Pavlíček Milan 1958 NepM 2000 01:07:20
VS - 45
1 Bareš Michal 1959 Boh 2004 01:04:54
2 Hladký Josef 1962 Boh 2011 01:04:80
3 Šlechta Rostislav 1962 NepM 2008 01:04:84
4 Obr Pavel 1967 TJVs 2013 01:06:25
5 Burian Luděk 1964 SCPAP 2009 01:06:30
6 Mrůzek Alexander 1965 UnBr 2013 01:06:60
7 Hamorský Ladislav 1961 SCPAP 2009 01:07:77
8 Vaverka Tomáš 1965 NepM 2012 01:08:60
9 Valtr Václav 1956 SChÚ 2001 01:08:89
10 Ehlich Jiří 1963 TJKr 2009 01:09:10
VS - 50
1 Hladký Josef 1962 Boh 2012 01:05:30
2 Kyněra Jiří 1958 TJZn 2009 01:06:90
3 Bareš Michal 1959 Boh 2009 01:07:10
4 Valtr Václav 1956 SChÚ 2006 01:08:65
5 Hamorský Ladislav 1961 SCPAP 2012 01:11:02
6 Bartůšek Stanislav 1961 SChÚ 2012 01:11:50
7 Hrouda Milan 1953 SKS 2003 01:11:50
8 Pavlíček Milan 1958 NepM 2008 01:11:60
9 Shejbal Jiří 1952 PVKBr 2006 01:11:60
10 Pola Michal 1960 FEl 2012 01:12:80
VS - 55
1 Valtr Václav 1956 SChÚ 2011 01:10:00
2 Shejbal Jiří 1952 PVKBr 2007 01:11:00
3 Heřman Jiří 1954 JPK 2009 01:13:71
4 Bráník Juraj 1946 Boh 2003 01:14:49
5 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 1998 01:14:90
6 Okáč Jaroslav 1949 JPK 2005 01:15:60
7 Kolář Zdeněk 1952 NepM 2009 01:16:20
8 Pokorný František 1941 PVKBr 2000 01:16:60
9 Kolář Zdenek 1952 NepM 2008 01:16:80
10 Kalhous Jiří 1945 SCPAP 2002 01:17:10
VS - 60
1 Shejbal Jiří 1952 PVKBr 2013 01:12:84
2 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 2005 01:14:30
3 Pokorný František 1941 PVKBr 2004 01:15:40
4 Bráník Juraj 1946 Boh 2006 01:16:50
5 Vladyka Milan 1951 RPl 2011 01:17:47
6 Kalhous Jiří 1945 SCPAP 2005 01:17:60
7 Okáč Jaroslav 1949 JPK 2009 01:18:77
8 Dobrý Jan 1949 SlPl 2009 01:19:80
9 Braník Juraj 1946 Boh 2010 01:19:90
10 Kolář Zdeněk 1952 NepM 2012 01:20:63
VS - 65
1 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 2009 01:15:85
2 Pokorný František 1941 PVKBr 2009 01:17:50
3 Braník Juraj 1946 Boh 2011 01:22:10
4 Brožek Karel 1936 PVKBr 2001 01:28:65
5 Jaška Rudolf 1926 PVKBr 1991 01:31:00
6 Svozil Vítězslav 1933 KomBr 2001 01:31:00
7 Minář Petr 1946 SMZl 2013 01:31:16
8 Štastný Jaromír 1935 Boh 2000 01:31:40
9 Preisler Eda 1932 Boh 1998 01:34:00
10 Špaček Václav 1943 SChÚ 2008 01:34:80
VS - 70
1 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 2013 01:18:68
2 Pokorný František 1941 PVKBr 2013 01:23:08
3 Ziegler Jan 1925 PVKBr 1998 01:25:90
4 Jaška Rudolf 1926 PVKBr 1996 01:31:20
5 Svozil Vítězslav 1933 KomBr 2004 01:33:60
6 Brožek Karel 1936 PVKBr 2006 01:39:59
7 Tošnar Pavel 1933 PVKBr 2004 01:40:60
8 Špaček Václav 1943 SChÚ 2013 01:44:91
9 Novák Jaroslav 1941 KvsPl 2013 01:45:32
10 Břicháček Václav 1938 Boh 2012 01:47:98
VS - 75
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 2000 01:31:50
2 Macík Ladislav 1931 PVKBr 2009 01:48:80
3 Brožek Karel 1936 PVKBr 2011 01:51:30
4 Břicháček Václav 1938 Boh 2013 01:53:00
5 Řepka Vladimír 1927 PVKBr 2002 01:54:10
6 Gryc Zdeněk 1934 JPK 2010 02:01:30
7 Štibinger Karel 1919 Boh 1998 02:01:40
8 Liška Jaroslav 1922 SokKo 1997 02:09:51
VS - 80
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 2006 01:33:50
2 Řepka Vladimír 1927 PVKBr 2007 02:11:80
3 Liška Jaroslav 1922 SokKo 2002 02:24:20
VS - 85
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 2012 01:53:30
2 Liška Jaroslav 1922 SokKo 2007 02:51:57
200m PZ muži - IM men
VS - 20
1 Janovský Jiří 1988 PKSpR 2012 02:23:70
2 Šetek Štěpán 1990 NepM 2013 02:23:98
VS - 25
1 Dub Jiří 1980 UnOl 2008 02:16:31
2 Merlberg Jarl-Inge 1970 SCPAP 1999 02:16:86
3 Janovský Jiří 1988 PKSpR 2013 02:20:45
4 Mihula Jiří 1979 NePK 2006 02:22:20
5 Půček Roman 1968 KVVs 1996 02:24:80
6 Pilát Ivan 1973 Kopř 2000 02:25:10
7 Zouhar Filip 1970 SChÚ 1998 02:26:53
8 Burián Luděk 1964 SCPAP 1992 02:26:70
9 Minář Jakub 1975 PKNJ 2002 02:26:74
10 Obr Pavel 1967 TJVs 1996 02:27:30
VS - 30
1 Kollros Petr 1957 PfPl 1987 02:13:10
2 Mrůzek Alexander 1965 UnBr 1997 02:21:85
3 Burián Luděk 1964 SCPAP 1997 02:22:52
4 Šíp Jiří 1973 PKZá 2004 02:22:74
5 Zouhar Filip 1970 SChÚ 2000 02:23:47
6 Obr Pavel 1967 TJVs 2000 02:31:00
7 Lukášek Petr 1964 ČACR 1998 02:32:39
8 Skořepa Pavel 1954 OUVí 1987 02:32:40
9 Hamorský Ladislav 1961 SCPAP 1993 02:32:50
10 Líbal Ladislav 1965 LPKPř 1999 02:32:74
VS - 35
1 Gregor Petr 1973 SwpPr 2011 02:19:06
2 Liška Jiří 1967 SChÚ 2006 02:20:54
3 Obr Pavel 1967 TJVs 2006 02:23:25
4 Mrůzek Alexander 1965 UnBr 2004 02:24:94
5 Čelakovský Petr 1966 SCPAP 2003 02:25:30
6 Lelek Jiří 1975 SCPAP 2010 02:26:52
7 Nahorniak Tomáš 1974 PKNJ 2010 02:26:56
8 Machek Daniel 1959 Olymp 1998 02:29:37
9 Pilát Ivan 1973 Kopř 2009 02:32:02
10 Milý Pavel 1975 SpPř 2011 02:32:23
VS - 40
1 Obr Pavel 1967 TJVs 2009 02:22:35
2 Špaček Michal 1973 UnBr 2013 02:24:16
3 Mrůzek Alexander 1965 UnBr 2007 02:25:22
4 Mrůzek Michael 1967 TjKr 2011 02:26:59
5 Seeman Tomáš 1969 Pha 2011 02:27:75
6 Burian Luděk 1964 SCPAP 2004 02:29:94
7 Hamorský Ladislav 1961 SCPAP 2004 02:30:23
8 Pavlíček Milan 1958 NepM 2001 02:32:61
9 Rambousek Vladimír 1963 JPK 2006 02:32:90
10 Lukášek Petr 1964 ČACR 2007 02:33:48
VS - 45
1 Burian Luděk 1964 SCPAP 2009 02:21:86
2 Bareš Michal 1959 Boh 2005 02:22:20
3 Mrůzek Alexander 1965 UnBr 2011 02:25:95
4 Hamorský Ladislav 1961 SCPAP 2006 02:27:48
5 Obr Pavel 1967 TJVs 2013 02:28:26
6 Ehlich Jiří 1963 TJKr 2011 02:31:95
7 Valtr Václav 1956 SChÚ 2001 02:32:78
8 Lukášek Petr 1964 ČACR 2009 02:35:57
9 Pavlíček Milan 1958 NepM 2003 02:35:98
10 Čegan Ivan 1953 SCPAP 1998 02:36:36
VS - 50
1 Kyněra Jiří 1958 TJZn 2009 02:34:68
2 Hamorský Ladislav 1961 SCPAP 2012 02:35:22
3 Valtr Václav 1956 SChÚ 2006 02:35:85
4 Shejbal Jiří 1952 PVKBr 2006 02:39:60
5 Šíma Zdeněk 1961 KSPKl 2012 02:44:48
6 Kalhous Jiří 1945 SCPAP 1997 02:44:93
7 Kolář Zdenek 1952 NepM 2005 02:45:40
8 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 1994 02:47:40
9 Štibinger Jakub 1950 USK 2001 02:47:77
10 Dobrý Jan 1949 SlPl 1999 02:48:72
VS - 55
1 Shejbal Jiří 1952 PVKBr 2007 02:39:80
2 Valtr Václav 1956 SChÚ 2011 02:42:96
3 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 1998 02:46:84
4 Okáč Jaroslav 1949 JPK 2006 02:47:70
5 Janotka Jiří 1957 UnBr 2013 02:49:55
6 Bráník Juraj 1946 Boh 2003 02:49:69
7 Dobrý Jan 1949 SlPl 2004 02:50:12
8 Kalhous Jiří 1945 SCPAP 2000 02:50:48
9 Buble Petr 1946 SlPl 2004 02:53:56
10 Štibinger Jakub 1950 USK 2006 02:56:35
VS - 60
1 Shejbal Jiří 1952 PVKBr 2012 02:44:16
2 Okáč Jaroslav 1949 JPK 2009 02:50:11
3 Kalhous Jiří 1945 SCPAP 2006 02:53:13
4 Vladyka Milan 1951 RPl 2011 02:54:41
5 Dobrý Jan 1949 SlPl 2012 02:58:55
6 Špaček Václav 1943 KLSTe 2006 03:00:74
7 Jaška Rudolf 1926 PVKBr 1987 03:12:10
8 Štibinger Jakub 1950 USK 2011 03:16:91
9 Pokorný František 1941 PVKBr 2003 03:19:70
10 Woš Miroslav 1942 KoKa 2004 03:51:09
VS - 65
1 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 2011 02:56:91
2 Braník Juraj 1946 Boh 2011 03:03:91
3 Brožek Karel 1936 PVKBr 2003 03:33:90
4 Woš Miroslav 1942 KoKa 2009 04:01:75
5 Liška Jaroslav 1922 SokKo 1987 04:03:10
6 Mašat Karel 1929 RPl 1994 04:12:20
VS - 70
1 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 2013 02:58:72
2 Ziegler Jan 1925 PVKBr 1998 03:17:89
3 Novák Jaroslav 1941 KvsPl 2013 04:17:72
4 Woš Miroslav 1942 KoKa 2013 04:20:31
5 Liška Jaroslav 1922 SokKo 1994 04:32:10
VS - 75
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 2001 03:26:44
2 Liška Jaroslav 1922 SokKo 1997 04:46:20
VS - 80
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 2008 03:44:30
2 Liška Jaroslav 1922 SokKo 2003 05:14:85
VS - 85
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 2013 04:20:08
400m PZ muži - IM men
VS - 25
1 Veselý Petr 1973 Zlín 2000 04:56:30
2 Janovský Jiří 1988 PKSpR 2013 05:05:42
3 Mrůzek Alexander 1965 UnBr 1994 05:07:80
4 Zouhar Filip 1970 SChÚ 1998 05:09:31
5 Petr Tomáš 1970 SCPAP 1998 05:10:40
6 Heidingsfeld Marek 1971 LPKPř 1999 05:27:71
7 Částek Michal 1975 LoČT 2002 05:28:44
8 Šíp Jiří 1973 PKZá 2002 05:31:54
9 Havránek Milan 1978 PKMČL 2006 05:38:03
10 Štencl Milan 1976 PKZá 2001 05:57:40
VS - 30
1 Veselý Petr 1973 Zlín 2004 05:02:69
2 Mrůzek Alexander 1965 UnBr 1999 05:03:43
3 Šíp Jiří 1973 PKZá 2006 05:23:90
4 Rambousek Vladimír 1963 JPKA 1997 05:26:40
5 Neterda Tomáš 1961 SCPAP 1995 05:39:55
6 Urban Otakar 1974 NePK 2008 05:40:77
7 Horvát Petr 1973 PKZá 2006 05:42:88
8 Havránek Milan 1978 PKMČL 2010 05:47:94
9 Šneider Miroslav 1971 PKZá 2001 06:12:40
VS - 35
1 Liška Jiří 1967 SChÚ 2006 05:04:98
2 Mrůzek Alexander 1965 UnBr 2002 05:08:41
3 Nahorniak Tomáš 1974 PKNJ 2009 05:14:51
4 Zouhar Filip 1970 SChÚ 2008 05:17:14
5 Obr Pavel 1967 TJVs 2006 05:27:41
6 Horvát Petr 1973 PKZá 2009 05:53:46
7 Uherek Josef 1970 NepM 2008 05:53:68
8 Anděl Pavel 1969 PKLo 2008 06:08:81
9 Pokorný Radim 1971 VZSO 2006 06:22:14
10 Nykl Jan 1964 PKMČL 2002 06:28:80
VS - 40
1 Mrůzek Alexander 1965 UnBr 2009 05:07:81
2 Mrůzek Michael 1967 TjKr 2009 05:19:48
3 Seeman Tomáš 1969 Pha 2011 05:23:93
4 Radina Petr 1967 Kopř 2009 05:27:43
5 Hamorský Ladislav 1961 SCPAP 2005 05:28:37
6 Hýzl Jaroslav 1969 SpPř 2011 05:35:58
7 Čegan Ivan 1953 SCPAP 1995 05:39:49
8 Mejzlík Lumír 1958 SCPAP 2000 05:40:99
9 Nykl Jan 1964 PKMČL 2004 05:44:89
10 Uherek Josef 1970 NepM 2010 05:53:30
VS - 45
1 Mrůzek Alexander 1965 UnBr 2013 05:11:61
2 Hamorský Ladislav 1961 SCPAP 2009 05:21:76
3 Ehlich Jiří 1963 TJKr 2010 05:40:30
4 Čegan Ivan 1953 SCPAP 1998 05:40:89
5 Vonšovský Tomáš 1967 NepM 2013 05:58:55
6 Semerád Pavel 1963 PKMČL 2009 06:13:14
7 Dastlík Petr 1953 SCPAP 2002 06:19:23
8 Šafra Jiří 1962 PKMČL 2007 06:54:84
VS - 50
1 Hamorský Ladislav 1961 SCPAP 2013 05:34:45
2 Valtr Václav 1956 SChÚ 2006 05:39:15
3 Rambousek Vladimír 1963 JPK 2013 05:41:42
4 Kalhous Jiří 1945 SCPAP 1999 06:01:69
5 Dobrý Jan 1949 SlPl 1999 06:08:20
6 Dastlík Petr 1953 SCPAP 2005 06:24:19
7 Kubeša Jiří 1961 SpŠt 2011 06:38:11
8 Kovařík Jan 1957 Haná 2010 07:07:15
9 Kamp Alojs 1946 SChÚ 1998 07:08:99
VS - 55
1 Shejbal Jiří 1952 PVKBr 2009 06:02:48
2 Kalhous Jiří 1945 SCPAP 2000 06:05:31
3 Valtr Václav 1956 SChÚ 2013 06:06:88
4 Dobrý Jan 1949 SlPl 2006 06:21:71
5 Šmerda Rudolf 1943 PVKBr 1998 06:25:37
6 Kamp Alojs 1946 SChÚ 2002 08:11:04
VS - 60
1 Okáč Jaroslav 1949 JPK 2009 06:13:21
2 Kalhous Jiří 1945 SCPAP 2006 06:26:60
3 Dobrý Jan 1949 SlPl 2011 06:26:95
VS - 65
1 Brožek Karel 1936 PVKBr 2002 07:49:61
2 Woš Miroslav 1942 KoKa 2011 08:31:61
VS - 70
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 1999 07:03:63
2 Woš Miroslav 1942 KoKa 2013 08:55:13
VS - 75
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 2003 07:01:42
VS - 80
1 Ziegler Jan 1925 PVKBr 2008   07:57:96  
Tabulky dlouhodobé - výkony od roku 1987-2013 - krátký bazén 25m - ženy
Czech Masters TOP 10 - SCM pool 25m - All time (1987 to 2013 - women
<muži/men>
50m v.zp. ženy - free women
VS - 20
1 Brabencová Dagmar 1985 CSWPC 2007 00:29:85
2 Franková Martina 1993 NePK 2013 00:30:39
3 Žižlavská Monika 1983 JPK 2007 00:30:40
4 Spurná Jitka 1989 PKMČL 2012 00:31:30
5 Herboltová Petra 1980 JPK 2004 00:31:32
6 Marešová Anna 1990 NePK 2012 00:32:31
7 Kutílková Kateřina 1988 NePK 2009 00:33:01
8 Vorudová Lenka 1982 SlPl 2002 00:33:77
9 Baláčková Anna 1992 MedKl 2012 00:34:93
10 Jirsová Květa 1979 NepM 2002 00:36:60
VS - 25
1 Kazíková Sandra 1976 SlPl 2003 00:26:07
2 Veselá Jana 1978 NePK 2003 00:27:75
3 Marková Vendula 1987 UnBr 2013 00:27:86
4 Bláhová Jana 1978 NePK 2007 00:28:10
5 Mojžíšková Pavla 1981 KOPar 2009 00:28:20
6 Gospodaryková Hana 1977 UnBr 2005 00:28:40
7 Zátopková Andrea 1987 Kopř 2012 00:28:40
8 Libnarová Martina 1971 SChÚ 2000 00:28:70
9 Kristlová Ivana 1988 KoKa 2013 00:28:72
10 Němečková Lenka 1968 NepM 1996 00:28:80
VS - 30
1 Kazíková Sandra 1976 SlPl 2008 00:25:98
2 Nesibová Kristýna 1979 TJZn 2009 00:28:00
3 Dufková Petra 1975 UnB 2005 00:28:20
4 Nývltová Alena 1982 JPK 2013 00:28:28
5 Němečková Lenka 1968 NepM 1998 00:28:58
6 Honsová Alena 1974 PKZá 2004 00:29:00
7 Bláhová Jana 1978 NePK 2008 00:29:23
8 Pacáková Lenka 1966 SpPř 1998 00:29:50
9 Pospíšilová Martina 1980 UnBr 2013 00:29:50
10 Polášková Petra 1981 PVKBr 2011 00:29:70
VS - 35
1 Kazíková Sandra 1976 SlPl 2011 00:25:82
2 Chytráčková Romana 1967 NepM 2003 00:28:60
3 Dufková Marcela 1962 PVKBr 1999 00:29:00
4 Němečková Lenka 1968 NepM 2003 00:29:00
5 Landsmannová Šárka 1975 Boh 2012 00:29:10
6 Králová Svatava 1960 MedKl 1997 00:30:30
7 Trčková Olga 1972 SlHa 2011 00:30:32
8 Bejlková Silvie 1972 SlPl 2008 00:30:40
9 Soukupová Eva 1961 UnBr 1997 00:30:90
10 Křesálková Miroslava 1965 SChÚ 2000 00:31:13
VS - 40
1 Černá Romana 1967 NepM 2011 00:29:40
2 Krčková Renata 1969 NepM 2009 00:29:75
3 Němečková Lenka 1968 NepM 2011 00:29:89
4 Dufková Marcela 1962 PVKBr 2003 00:30:50
5 Králová Svatava 1960 MedKl 2001 00:30:70
6 Civínová Věra 1957 NepM 1999 00:30:90
7 Kalendová Blanka 1961 Zlín 2001 00:31:10
8 Kindrátová Regina 1971 NepM 2011 00:31:10
9 Manásková Lia 1968 PKNJ 2008 00:31:20
10 Jonášová Anna 1970 SlPl 2013 00:31:76
VS - 45
1 Němečková Lenka 1968 NepM 2013 00:29:40
2 Majerová Vendula 1961 NepM 2006 00:30:50
3 Červíková Romana 1964 SMZl 2013 00:30:90
4 Rašnerová Marie 1954 Zlín 1999 00:30:90
5 Civínová Věra 1957 NepM 2002 00:31:10
6 Králová Svatava 1960 MedKl 2005 00:31:80
7 Beránková Renata 1964 PKNJ 2010 00:32:04
8 Havlíčková Oldřiška 1960 JPK 2009 00:32:21
9 Míndošová Daniela 1959 NepM 2005 00:32:30
10 Kudelová Bronislava 1963 KVVs 2009 00:32:56
VS - 50
1 Janovská Hana 1956 SMZl 2007 00:30:20
2 Civínová Věra 1957 NepM 2009 00:31:20
3 Majerová Vendula 1961 NepM 2012 00:31:59
4 Havlíčková Oldřiška 1960 JPK 2010 00:32:00
5 Králová Svatava 1960 MedKl 2010 00:33:40
6 Rašnerová Marie 1954 Zlín 2004 00:33:60
7 Stluková Lenka 1960 SPKLi 2012 00:33:77
8 Dvořáková Alžběta 1961 Boh 2013 00:33:80
9 Deverová Jaroslava 1959 NepM 2009 00:33:98
10 Pospíšilová Alena 1954 Boh 2004 00:34:20
VS - 55
1 Pospíšilová Alena 1954 Boh 2010 00:33:79
2 Stejskalová Věra 1937 KomBr 1994 00:34:00
3 Štveráková Marie 1946 Boh 2002 00:36:20
4 Fridrichová Šárka 1945 SlPl 2004 00:36:22
5 Civínová Věra 1957 NepM 2012 00:36:25
6 Felgrová Ivana 1942 Boh 1998 00:37:20
7 Černá Bohumila 1949 PVKBr 2004 00:37:30
8 Štastná Marcela 1937 Boh 1993 00:37:90
9 Janovská Hana 1956 SMZl 2011 00:38:10
10 Liščinská Eva 1944 PVKBr 1999 00:38:10
VS - 60
1 Fridrichová Šárka 1945 SlPl 2006 00:36:46
2 Štveráková Marie 1946 Boh 2010 00:37:00
3 Štastná Marcela 1937 Boh 2000 00:38:10
4 Karafiátová Marie 1942 SKS 2003 00:38:20
5 Svobodová Libuše 1948 SChÚ 2012 00:38:80
6 Jarošová Eva 1936 Boh 1997 00:38:90
7 Čechovská Irena 1953 FTVS 2013 00:39:80
8 Košnarová Eva 1950 Boh 2011 00:40:17
9 Liščinská Eva 1944 PVKBr 2004 00:40:20
10 Černá Bohumila 1949 PVKBr 2011 00:40:90
VS - 65
1 Stejskalová Věra 1937 KomBr 2002 00:37:50
2 Fridrichová Šárka 1945 SlPl 2011 00:37:64
3 Štveráková Marie 1946 Boh 2011 00:37:80
4 Štastná Marcela 1937 Boh 2003 00:38:90
5 Felgrová Ivana 1942 Boh 2011 00:41:50
6 Jarošová Eva 1936 Boh 2002 00:42:00
7 Liščinská Eva 1944 PVKBr 2012 00:42:70
8 Votrubová Jaroslava 1946 Boh 2012 00:42:80
9 Svobodová Christa 1937 SChÚ 2004 00:44:40
10 Janáková Zorka 1935 Boh 2002 00:47:30
VS - 70
1 Štastná Marcela 1937 Boh 2007 00:40:10
2 Felgrová Ivana 1942 Boh 2012 00:42:30
3 Svobodová Christa 1937 SChÚ 2007 00:42:32
4 Jarošová Eva 1936 Boh 2009 00:43:60
5 Vymazalová Růžena 1926 PVKBr 1998 00:50:37
6 Ferebauerová Dagmar 1930 PVKBr 2002 00:50:50
7 Bártová Irena 1939 PVKBr 2011 00:54:60
8 Blažková Jitka 1930 USK 2001 00:57:00
9 Bartáková Ludmila 1926 PVKBr 1998 00:58:00
VS - 75
1 Štastná Marcela 1937 Boh 2013 00:42:80
2 Svobodová Christa 1937 SChÚ 2012 00:45:14
3 Jarošová Eva 1936 Boh 2013 00:46:80
4 Vymazalová Růžena 1926 PVKBr 2002 00:49:90
5 Blažková Jitka 1930 USK 2007 00:54:99
6 Ferebauerová Dagmar 1930 PVKBr 2008 00:56:20
7 Bartáková Ludmila 1926 PVKBr 2003 01:03:20
8 Filípková Sylvie 1934 Boh 2012 01:07:06
9 Telcová Julie 1922 SKS 1998 01:26:80
VS - 80
1 Vymazalová Růžena 1926 PVKBr 2007 00:56:70
2 Blažková Jitka 1930 USK 2010 00:57:71
3 Bartáková Ludmila 1926 PVKBr 2007 01:08:00
4 Telcová Julie 1922 SKS 2003 01:49:60
VS - 85
1 Bartáková Ludmila 1926 PVKBr 2011 01:13:50
2 Telcová Julie 1922 SKS 2007 02:05:20
100m v.zp. ženy - free women
VS - 20
1 Žižlavská Monika 1983 JPK 2007 01:07:34
2 Horňáková Linda 1986 NePK 2009 01:07:69
3 Spurná Jitka 1989 PKMČL 2013 01:09:48
4 Herboltová Petra 1980 JPK 2004 01:10:08
5 Lipenská Pavla 1981 NePK 2005 01:10:50
6 Kubalíková Pavla 1991 PKZá 2011 01:13:64
7 Baláčková Anna 1992 MedKl 2012 01:17:99
8 Jirsová Květa 1979 NepM 2002 01:21:76
9 Váchová Barbora 1988 TJVs 2009 01:30:50
10 Tvrdá Veronika 1989 TJVarn 2013 01:31:47
VS - 25
1 Kazíková Sandra 1976 SlPl 2003 00:57:72
2 Zátopková Andrea 1987 Kopř 2012 01:02:50
3 Libnarová Martina 1971 SChÚ 1998 01:02:57
4 Jarošová Lenka 1987 SwmPr 2013 01:03:41
5 Němečková Lenka 1968 NepM 1996 01:03:93
6 Bláhová Jana 1978 NePK 2006 01:04:04
7 Mojžíšková Pavla 1981 KOPar 2009 01:04:40
8 Kraferová Helena 1960 Boh 1987 01:05:50
9 Smrčková Dana 1969 SChÚ 1996 01:05:55
10 Gospodaryková Hana 1977 UnBr 2002 01:05:60
VS - 30
1 Kazíková Sandra 1976 SlPl 2008 00:57:83
2 Honsová Alena 1974 PKZá 2004 01:02:60
3 Libnarová Martina 1971 SChÚ 2001 01:04:33
4 Pacáková Lenka 1966 SpPř 1997 01:04:84
5 Kaliničová Lenka 1977 SChÚ 2009 01:06:36
6 Žižlavská Monika 1983 JPK 2013 01:06:73
7 Nováková Eva 1977 SlPl 2007 01:06:91
8 Gospodaryková Hana 1977 UnBr 2007 01:07:30
9 Bejlková Silvie 1972 SlPl 2006 01:07:70
10 Bláhová Jana 1978 NePK 2012 01:07:80
VS - 35
1 Kazíková Sandra 1976 SlPl 2011 00:58:67
2 Landsmannová Šárka 1975 Boh 2013 01:03:77
3 Balašová Andrea 1976 PKČá 2013 01:04:30
4 Chytráčková Romana 1967 NepM 2002 01:04:88
5 Dufková Marcela 1962 PVKBr 1999 01:06:28
6 Bejlková Silvie 1972 SlPl 2007 01:07:27
7 Minářová Jana 1976 PKNJ 2011 01:07:30
8 Králová Svatava 1960 MedKl 1997 01:08:20
9 Křesálková Miroslava 1965 SChÚ 2000 01:09:59
10 Kraferová Helena 1960 Boh 1995 01:09:80
VS - 40
1 Krčková Renata 1969 NepM 2009 01:04:27
2 Němečková Lenka 1968 NepM 2009 01:05:40
3 Dufková Marcela 1962 PVKBr 2002 01:08:08
4 Valachová Lada 1972 KoKa 2013 01:09:60
5 Bejlková Silvie 1972 SlPl 2012 01:09:92
6 Civínová Věra 1957 NepM 2000 01:10:50
7 Ficnerová Hana 1965 JPK 2007 01:10:88
8 Beránková Renata 1964 PKNJ 2007 01:11:43
9 Kudelová Bronislava 1963 KVVs 2004 01:12:90
10 Kalendová Blanka 1961 Zlín 2003 01:14:70
VS - 45
1 Majerová Vendula 1961 NepM 2009 01:09:60
2 Králová Svatava 1960 MedKl 2005 01:10:40
3 Havlíčková Oldřiška 1960 JPK 2009 01:11:06
4 Míndošová Daniela 1959 NepM 2004 01:12:02
5 Civínová Věra 1957 NepM 2005 01:12:10
6 Rašnerová Marie 1954 Zlín 1999 01:12:72
7 Beránková Renata 1964 PKNJ 2010 01:13:03
8 Mindošová Daniela 1959 NepM 2007 01:13:60
9 Kroftová Kateřina 1959 Boh 2005 01:14:30
10 Kudelová Bronislava 1963 KVVs 2009 01:14:60
VS - 50
1 Havlíčková Oldřiška 1960 JPK 2010 01:11:90
2 Majerová Vendula 1961 NepM 2013 01:12:16
3 Civínová Věra 1957 NepM 2007 01:12:17
4 Dvořáková Alžběta 1961 Boh 2012 01:13:24
5 Kroftová Kateřina 1959 Boh 2013 01:17:90
6 Pospíšilová Alena 1954 Boh 2007 01:19:20
7 Janovská Hana 1956 SMZl 2007 01:20:10
8 Stluková Lenka 1960 SPKLi 2011 01:20:50
9 Fridrichová Šárka 1945 SlPl 1998 01:23:04
10 Liščinská Eva 1944 PVKBr 1996 01:28:30
VS - 55
1 Civínová Věra 1957 NepM 2012 01:12:74
2 Pospíšilová Alena 1954 Boh 2013 01:18:24
3 Fridrichová Šárka 1945 SlPl 2004 01:24:29
4 Pazourová Jitka 1950 SlLi 2005 01:27:30
5 Janovská Hana 1956 SMZl 2011 01:29:27
6 Štastná Marcela 1937 Boh 1994 01:30:50
7 Košnarová Eva 1950 Boh 2005 01:30:80
8 Liščinská Eva 1944 PVKBr 2002 01:32:40
9 Součková Zuzana 1954 SKS 2009 01:33:00
10 Černá Bohumila 1949 PVKBr 2007 01:37:20
VS - 60
1 Fridrichová Šárka 1945 SlPl 2007 01:28:38
2 Štastná Marcela 1937 Boh 1997 01:31:30
3 Svobodová Libuše 1948 SChÚ 2010 01:31:90
4 Jarošová Eva 1936 Boh 1997 01:33:90
5 Liščinská Eva 1944 PVKBr 2006 01:35:60
6 Košnarová Eva 1950 Boh 2012 01:39:50
7 Svobodová Christa 1937 SChÚ 2001 01:44:66
8 Duplínská Pavla 1948 NepM 2011 01:48:69
9 Jindrová Eva 1942 PVKBr 2003 01:50:90
10 Jirků Jaroslava 1938 PVKBr 2000 01:51:98
VS - 65
1 Fridrichová Šárka 1945 SlPl 2011 01:32:72
2 Štastná Marcela 1937 Boh 2003 01:34:60
3 Liščinská Eva 1944 PVKBr 2012 01:40:60
4 Felgrová Ivana 1942 Boh 2011 01:40:86
5 Jarošová Eva 1936 Boh 2003 01:42:60
6 Svobodová Christa 1937 SChÚ 2006 01:48:54
7 Jindrová Eva 1942 PVKBr 2008 02:05:90
VS - 70
1 Štastná Marcela 1937 Boh 2009 01:38:30
2 Svobodová Christa 1937 SChÚ 2008 01:41:15
3 Bartáková Ludmila 1926 PVKBr 1999 02:18:47
VS - 80
1 Blažková Jitka 1930 USK 2011 02:27:07
200m v.zp. ženy - free women
VS - 20
1 Brabencová Dagmar 1985 CSWPC 2007 02:21:59
2 Žižlavská Monika 1983 JPK 2007 02:22:15
3 Spurná Jitka 1989 PKMČL 2011 02:26:15
4 Franková Martina 1993 NePK 2013 02:30:22
5 Herboltová Petra 1980 JPK 2004 02:34:20
6 Marešová Anna 1990 NePK 2013 02:38:95
VS - 25
1 Libnarová Martina 1971 SChÚ 1998 02:17:01
2 Zátopková Andrea 1987 Kopř 2013 02:19:26
3 Tallová Jana 1975 SChÚ 2001 02:20:23
4 Švadlenková Pavlína 1984 SwpPr 2013 02:20:74
5 Mojžíšková Pavla 1981 KOPar 2009 02:21:08
6 Janovská Kateřina 1981 NepM 2007 02:21:10
7 Štěrbová Libuše 1972 UnBr 1997 02:25:30
8 Štastná Kateřina 1981 NePK 2006 02:25:89
9 Gospodaryková Hana 1977 UnBr 2003 02:26:70
10 Žižlavská Monika 1983 JPK 2011 02:27:21
VS - 30
1 Pacáková Lenka 1966 SpPř 1997 02:16:17
2 Nováková Eva 1977 SlPl 2008 02:24:62
3 Libnarová Martina 1971 SChÚ 2001 02:24:65
4 Žižlavská Monika 1983 JPK 2013 02:29:10
5 Kaliničová Lenka 1977 SChÚ 2007 02:30:88
6 Herboltová Petra 1980 JPK 2011 02:33:32
7 Bejlková Silvie 1972 SlPl 2006 02:35:44
8 Gumiňská Beata 1970 NepM 2000 02:36:33
9 Kubešová Markéta 1979 SlPl 2013 02:37:76
10 Valenčíková Radka 1967 NepM 2001 02:40:29
VS - 35
1 Kazíková Sandra 1976 SlPl 2011 02:13:06
2 Landsmannová Šárka 1975 Boh